Gracze Borussii M'gladbach opadli z sił. Denis Zakaria i Ramy Bensebaini nie podnoszą się z murawy.

10
8
13
88'

Zawodnicy Adiego Huettera czekają na ostatni gwizdek Tobiasa Stielera. Bayern Monachium ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

15
84'

Słabe dośrodkowanie Patricka Herrmana. Kontratak Bayernu Monachium i Yann Sommer złapał piłkę po strzale Benjamina Pavarda.

8
5
7
10
15
83'

Borussia M'gladbach wywalczyła rzut wolny przed polem karnym Bawarczyków.

14
5
8
10
4
81'

Piłkarzom Bayernu Monachium puszczają nerwy. Tobias Stieler uspokaja Kingsleya Comana i Ramy'ego Bensebainiego.

5
15
7
3
9
79'

Thomas Mueller odnalazł się w polu karnym i po raz kolejny Yann Sommer uchronił Borussię przed stratą bramki.

5
6
4
4
9
79'

5
76'

Joshua Kimmich precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego i Corentin Tolisso uderzył głową. Yann Sommer sparował piłkę na poprzeczkę!

7
5
7
4
2
74'

Było bardzo blisko! Robert Lewandowski przerzucił piłkę do Thomasa Muellera, a ten nie zastanawiał się i oddał strzał. Skuteczna interwencja Yanna Sommera.

9
7
6
8
19
73'
3
2
1
4
4
72'

Borussia M'gladbach nie odpuszcza. Josip Stanisić był lepszy w pojedynku z Breelem Embolu i wybił piłkę na rzut rożny.

8
2
2
3
4
71'

Niebywała sytuacja. Thomas Mueller zablokował strzał Joshuy Kimmicha!

8
13
6
5
11
69'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Joseph Scally. Wchodzi: Patrick Herrmann.

5
69'
8
3
3
4
2
68'

Josip Stanisić zaliczył pierwszy kontakt z piłką i mógł zdobyć bramkę! Młody obrońca jednak nie trafił w światło bramki.

8
4
9
3
6
67'
11
6
5
2
7
66'

Denis Zakaria uderzył Roberta Lewandowskiego. Po krótkiej przerwie reprezentant Polski wrócił do gry.

8
9
4
10
26
64'
64'

Bayern Monachium nie ma nic do stracenia. Szkoleniowiec przygotowuje kolejne zmiany w składzie.

15
6
3
4
4
62'

Leon Goretzka zderzył się z rywalem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

9
8
10
13
7
60'

Bawarczycy są podrażnieni. Serge Gnaby zdecydował się na strzał i kapitalną paradą popisał się bramkarz Borussii M'gladbach.

12
11
6
3
16
59'

Z narożnika dogrywał Joshua Kimmich i Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do piłki. Yann Sommer wykazał się refleksem po uderzeniu Polaka.

22
5
5
6
10
58'

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Luca Netz.

Aż trudno w to uwierzyć. Zawodnicy Bayernu wywiesili już białą flagę. Luca Netz celnie zagrał do Breela Embolo, a ten po raz drugi znalazł sposób na Manuela Neuera.

29
56'
55'
24
5
3
2
6
54'

To nie jest dzień Dayota Upamecano. Francuz stracił piłkę i Denis Zakaria miał dogodną sytuację. Pomocnik Borussii strzelił prosto w Manuela Neuera.

6
7
5
6
4
53'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Jordan Beyer. Wchodzi: Luca Netz.

Jordan Beyer #15
2
2
3
6
5
51'

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Nico Elvedi.

Obrońcy Bayernu sprezentowali bramkę Borussii. Kolejny błąd popełnił Dayot Upamecano, Breel Embolo dopadł do piłki i bardzo mocno uderzył. Neuer nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

63
83
18
15
43
50'

Bayern Monachium ruszył do ofensywy! Szansę miał Serge Gnabry, piłka po jego uderzeniu poszybowała w trybuny.

10
4
5
4
9
49'

Leon Goretzka ponownie sprawdził czujność Yanna Sommera. Szwajcarski bramkarz odbił piłkę do boku.

4
2
3
1
7
47'

Kouadio Kone płasko dośrodkował w pole karne Bayernu, Dayot Upamecano wybił piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

4
1
5
2
6
46'

10
46'

Początek drugiej odsłony! Borussia M'gladbach przy piłce.

4
4
1
4
10
20:41

20-letni Kouadio Kone rozpoczął strzelanie. To było jego pierwsze trafienie w barwach Borussii.

3
1
5
3
Czy Bayern przebudzi się w drugiej połowie?
6
2
3
3
1
20:41

Mistrzowie Niemiec na deskach. Borussia M'gladbach jest pierwszą drużyną w historii Pucharu Niemiec, która strzeliła trzy gole Bayernowi Monachium w pierwszych 21 minutach.

21
18
10
14
12
45+2'

Podopieczni Adiego Huettera utrzymują się przy piłce i nie pozwalają dojść do głosu przeciwnikom. Obraz gry się nie zmienia.

3
2
4
11
6
45'

Tobias Stieler doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

3
3
7
2
5
43'

To była najlepsza okazja Bayernu. Leon Goretzka zagrał do wychodzącego na pozycję Leroya Sane i Matthias Ginter świetnie interweniował wślizgiem.

6
1
6
2
5
41'

Leon Goretzka huknął zza pola karnego. Yann Sommer był bezrobotny, piłka wylądowała na trybunach Borussia-Park.

4
2
5
5
9
40'

Robert Lewandowski miał dużo miejsca przed polem karnym Borussii, ale wcześniej dał się złapać na spalonym. Polak nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra.

10
13
9
25
16
38'

Leroy Sane napędził atak gości. Serge Gnabry nie zdołał opanować piłki po dośrodkowaniu skrzydłowego.

5
6
7
6
4
37'

Wydaje się, że najsłabszym ogniwem w drużynie Bayernu jest Dayot Upamecano. Francuz nie radzi sobie z napastnikami Borussii.

4
4
5
6
9
35'

Do 35. minuty trzeba było czekać na pierwsze celne uderzenie Bayernu. Serge Gnabry nie zaskoczył Yanna Sommera.

5
11
11
7
11
34'

Monachijczycy nie potrafią zagrozić bramce rywali. Borussia M'gladbach w dalszym ciągu ma pełną kontrolę.

7
5
3
5
9
32'

Adi Huetter doskonale przygotował drużynę gospodarzy.

3
2
4
3
8
30'

Ramy Bensebaini ma patent na mecze z Bayernem Monachium. Dwa lata temu Borussia M'gladbach wygrała 2:1 na własnym terenie, wówczas środkowy obrońca skompletował dublet.

4
3
11
2
9
28'

8
25'

Obiecująca akcja Bayernu Monachium. Serge Gnabry przeprowadził rajd prawym skrzydłem i zanotował stratę tuż przed polem karnym rywali.

12
6
9
8
18
23'

Kibice Bayernu czekają na pierwszy celny strzał. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dayot Upamecano nie trafił w światło bramki.

6
10
7
6
27
21'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini.

Borussia nokautuje drużynę Lewandowskiego. Manuel Neuer nie ruszył się z miejsca, Ramy Bensebaini uderzył w lewy róg.

60
80
41
21
49
20'

Lucas Hernandez ewidentnie sfaulował Lucasa Hernandeza. Do piłki podejdzie Ramy Bensebaini.

12
66
19
8
11
20'

Rzut karny dla Borussii M'gladbach! Arbiter nie ma żadnych wątpliwości.

15
16
10
8
20
18'

Robert Lewandowski walczył o piłkę z Matthiasem Ginterem. Sędzia dopatrzył się faulu, Borussia oddaliła grę od własnej bramki.

6
8
3
11
21
17'

Bayern Monachium wymienia podania przed polem karnym Borussii. Thomas Mueller szukał podaniem Roberta Lewandowskiego, rzut rożny dla gości.

17
5
5
4
5
15'

Gol! Strzelił Ramy Bensebaini. Asystował mu Jonas Hofmann.

Coś nieprawdopodobnego! Jonas Hofmann przedostał się w pole karne i wyłożył piłkę koledze. Ramy Bensebaini nie dał szans Manuelowi Neuerowi, Borussia ma dwubramkową przewagę.

66
42
39
16
61
13'

Jonas Hofmann dograł z rzutu wolnego, następnie Ramy Bensebaini wygrał pojedynek powietrzny, ale Manuel Neuer tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

4
4
2
6
9
12'

Kolejna próba Borussii M'gladbach. Dennis Zakaria zdecydował się na strzał sprzed pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

2
2
4
1
9
11'

Obrońcy Bawarczyków są zupełnie zdezorientowani. Tym razem doskonałą sytuację miał Breel Embolo, który uderzył w światło bramki. Manuel Neuer przeniósł piłkę nad poprzeczką.

12
3
2
2
4
9'

Powinno być już 2:0! Jonas Hofmann poradził sobie z Dayotem Upamecano i stanął oko w oko z kapitanem Bayernu. Piłkarz Borussii fatalnie spudłował.

10
5
5
4
12
8'

Pierwsze minuty zdecydowanie należą do drużyny z Borussia-Park. Bardzo dużo niedokładności w grze Bayernu Monachium.

7
4
3
6
11
6'

Leroy Sane dał sygnał kolegom do ataku. Joseph Scally faulem zatrzymał skrzydłowego Bayernu Monachium.

2
3
4
7
8
4'

Mistrzowie Niemiec źle weszli w mecz i próbują budować akcję od własnej bramki. Borussia w wysokim pressingu.

8
5
8
5
13
2'

Gol! Strzelił Kouadio Kone. Asystował mu Breel Embolo.

Sensacyjny początek meczu! Alphonso Davies stracił piłkę przed polem karnym, Breel Embolo wykorzystał błąd rywala i zagrał do Kouadio Kone. Pomocnik Borussii bez większego problemu pokonał Manuela Neuera.