Sporting Lizbona. Schodzi: Pedro Porro. Wchodzi: Bruno Tabata.

Sporting Lizbona. Schodzi: Matheus Reis. Wchodzi: Ricardo Esgaio.

Matheus Reis #2
82'

Borussia w natarciu. Sporting musi się bronić, a przecież przegrywa.

79'

Borussia ma mecz pod kontrolą. Sporting  nie jest w stanie zdominować gospodarzy.

74'

Sporting Lizbona. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Jovane Cabral.

Jovane Cabral #10
73'

Piłka po raz kolejny w bramce, ale po raz trzeci trafienie nie zostało uznane. Sędzia dopatrzył się spalonego.

1
70'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Sporting nie potrafi zagrozić Borussii, gospodarze także nie kwapią się do ofensywy.

1
67'

Raphael Guerreiro dogrywał z rzutu wolnego, bramkarz na raty piłkę złapał.

1
66'

Przebitka w polu karnym. Do piłki dopadł Julian Brandt, ale uderzył wysoko ponad bramką.

63'

Porro zagrywał piłkę w pole karne, Trącił ją jednak Hummels i uratował Borussię.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

Borussia Dortmund
1
1
58'

Sporting Lizbona. Schodzi: Tiago Tomas. Wchodzi: Nuno Santos.

Nuno Santos #11
Tiago Tomas #19
57'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Reus. Piłka poszybowała tam, gdzie stał bramkarz.

54'

Do dogrania doszedł Paulinho, ale strzał głową poszybował wprost w bramkarza.

52'

Nerwowo zrobiło się na boisku. Szarpana i rwana gra. Gorąco na trybunach. Wściekają się na rywali miejscowi fani.

51'

Z rzutu wolnego sprytnie dogrywał Reus. Piłkę w ostatnim momencie zablokowali obrońcy.

1
48'

Reus w sytuacji sam na sam do bramki, ale gola nie ma. Strzelec wcześniej był na wyraźnym spalonym.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Santos.

2
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jude Bellingham.

4
2
40'

Gospodarze chcą pójść za ciosem. W pole karne dogrywał Meunier, ale bramkarz górą.

2
37'

Gol! Strzelił Donyell Malen. Asystował mu Jude Bellingham. Prostopadłe podanie do Malena, a ten w sytuacji sam na sam uderzył lekko, piłka przetoczyła się obok ręki bramkarza i przy słupku wtoczyła się do siatki. 1:0!

12
3
3
2
6
37'

Dogranie w pole karne gospodarzy. Do piłki doszedł Tiago Tomas, ale w bramkę głową nie trafił.

1
1
35'

Piłka w bramce gości, ale gola nie ma. Kolejny spalony.

34'

Zagranie do Reusa, ten jednak w dziwny sposób starał się przyjąć piłkę i został uprzedzony przez rywala.

1
31'

Po rzucie rożnym z pola karnego uderzał Sebastian Coates, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
1
28'

Po raz kolejny zawodnik Borussii na spalonym. To Jude Bellingham, który dość nieudolnie składał się do uderzenia.

2
1
25'

Optyczna przewaga Borussii, ale gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić Sportingowi.

23'

Ponownie niepewnie Hummels, ale strzał Paulinhp był niecelny.

22'

Groźne wyjście Sportingu. Paulinho w polu karnym poradził sobie z Hummelsem, wyłożył piłkę partnerowi, ale futbolówkę przejął bramkarz.

19'

Niepewnie defensywa gości, ale Reus z pola karnego uderzył dość nieudolnie. Wprost w bramkarza.

18'

Zagranie za plecy obrońców do Reusa, ten jednak w sytuacji sam na sam pozwolił wyprzedzić się bramkarzowi.

15'

Malen z kilku metrów uderzył w słupek. Na swoje szczęście był na spalonym.

14'

Sporo walki, ale brakuje uderzeń. Zarówno celnych jak i niecelnych.

1
11'

Żadna z drużyn nie zamierza się bronić przed rywalem. Otwarte spotkanie od początku.

1
1
7'

Borussia cały czas w dziesiątkę. Wciąż gospodarze nie dokonali zmiany.

1
4'

Urazu doznał Dahoud. Będzie konieczna zmiana.

2
1
1
2'

Ostro na początku potyczki goście. Sędzia na razie oszczędził Palhinhę.

20:15

Mecz poprowadzi Srdjan Jovanović (Serbia).

Kto wygra mecz?
Będzie remis
Sporting
1
20:15

W 1. kolejce Ligi Mistrzów Borussia swój mecz wygrała, Sporting przegrał. Jeśli goście znowu zakończą potyczkę bez punktów to będą w trudnej sytuacji.