Liga Mistrzów: Grupa D
28 wrz 2021 21:00
90+6'

Vinicius opanował piłkę w polu karnym, ale niezbyt czysto w nią trafił, w efekcie czego oddał bardzo lekki strzał na bramkę.

21
31
2
5
2
90+5'

Potężne uderzenie Valverde zza pola karnego i słupek ratuje Sheriffa!

66
43
9
10
6
90+3'

Desperackie próby Realu Madryt, by doprowadzić do remisu w starciu z mistrzem Mołdawii.

17
9
3
1
15
90+2'

Szeriff. Schodzi: Dimitris Kolovos. Wchodzi: Boban Nikolov.

10
90'

Minimum sześć minut doliczonych przez sędziego.

4
1
3
2
21
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastien Thill. Za zdjęcie koszulki.

22
89'

Gol! Strzelił Sebastien Thill.

Niebywałe sceny w Madrycie! Fenomenalny gol Thilla zza pola karnego! Strzał mocny, precyzyjny, po prostu idealny! Courtois bez szans!

163
112
18
10
26
88'

Bramka gości jak zaczarowana! Kapitalna akcja Rodrygo na prawym skrzydle, idealne dośrodkowanie na piąty metr, ale Jović został w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę!

8
5
7
6
86'

Próbował Kroos, teraz Modrić. Ale i Chorwat zablokowany na dwudziestym piątym metrze.

2
2
2
4
86'

Zablokowany strzał Kroosa z dystansu.

2
1
2
1
2
85'

Real przeważa, Real dominuje, praktycznie co chwilę gości w okolicach pola karnego Sheriffa. Szwankuje jednak ostatnie podanie.

2
1
1
1
1
83'

W odpowiedzi mieliśmy strzał Thilla zza pola karnego, jednak bardzo pewnie złapał piłkę Courtois.

5
1
1
4
82'

Nieprawdopodobne, ale marnują stuprocentową sytuację Królewscy! Vinicius wycofał piłkę do Rodrygo, ten strzelił bez przyjęcia, ale zbyt mocno się odchylił i kopnął nad poprzeczką!

15
13
3
11
9
81'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Jović. Za faul taktyczny.

Real Madryt
2
2
2
81'

Obraz gry się nie zmienia. Real Madryt nieprzerwanie dominuje, jednak w ostatnich minutach brakuje sytuacji bramkowych.

2
2
78'

Szeriff. Schodzi: Frank Castaneda. Wchodzi: Keston Julien.

Keston Julien #16
Frank Castaneda #10
2
76'

I kolejna szansa dla Realu! Valverde wycofał piłkę do Militao, ten oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, ale kolejny raz rewelacyjnie w bramce spisał się Athanasiadis. Po chwili dobijać próbował Vinicius, jednak nie trafił w bramkę.

3
2
75'

Ależ oberwał Athanasiadis. Potrzebuje pomocy medycznej.

3
3
5
2
75'

Piękna akcja Realu, kilka podań na małej przestrzeni, Benzema zagrał do Modricia, ten huknął z ostrego kąta, ale... trafił w twarz bramkarza gości.

9
4
5
4
5
73'

I mamy potwierdzenie decyzji - spalony.

5
2
1
3
8
73'

Sytuacja wydawała się dość czytelna, a mimo to trwa analiza VAR.

3
3
3
72'

Gol dla Sheriffa! Bruno trafia do siatki, ale rozległ się gwizdek arbitra. Bruno był na spalonym.

5
3
3
5
12
70'

Dobre dośrodkowanie Modricia, jednak Jović był dobrze powstrzymywany przez obrońców Sheriffa.

1
1
2
68'

Dośrodkowanie z prawej strony, Camavinga odegrał piłkę do Viniciusa, ten miał mnóstwo miejsca w polu karnym, strzelił po koźle, jednak nie dał się zaskoczyć Athanasiadis!

1
1
67'

Cztery zmiany w Realu Madryt. Ależ ofensywne ustawienie gospodarzy.

6
1
1
66'

Real Madryt. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Rodrygo Goes.

4
2
66'

Real Madryt. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Luka Jović.

66'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Luka Modrić.

66'
65'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Ależ pewny strzał Francuza! 1:1 w Madrycie!

Real Madryt
29
14
1
13
44
63'

Addo może odetchnąć z ulgą, bo skończyło się tylko na rzucie karnym. Domagali się jeszcze żółtej kartki dla rywala Królewscy, a dostał ją... Carlo Ancelotti - za protesty.

7
4
3
1
9
63'

I mamy decyzję. Rzut karny dla Realu Madryt!

12
8
3
6
27
63'

Sędzia podszedł do monitora, by osobiście ocenić sytuację.

1
1
3
7
63'

I mamy kolejną analizę VAR.

1
1
2
3
62'

Ponownie wściekają się kibice Realu. Vinicius zahaczony przez Addo w polu karnym.

1
1
61'

Nie ma rzutu karnego. Sędziowie nie dopatrzyli się przekroczenia przepisów.

6
1
1
4
61'

Trwa analiza VAR.

3
2
4
1
60'

Vinicius dostał podanie od Benzemy, wbiegł w pole karne i... nagle upadł! Protestują gospodarze, ich zdaniem doszło tam do przewinienia Costanzy.

2
2
58'

Dwójkowa akcja Benzemy z Viniciusem, Brazylijczyk strzelał z szesnastego metra, jednak zablokowali go obrońcy gości.

1
3
1
57'

Szeriff. Schodzi: Jasur Jakszibojew. Wchodzi: Bruno.

Bruno #77
2
3
3
56'

Po dośrodkowaniu Alaby niecelnie główkował Militao.

1
1
1
56'

Płaski strzał Hazarda zza pola karnego i z najwyższym trudem broni Athanasiadis!

1
1
54'

Trwa oblężenie bramki. Real zamyka rywala we własnym polu karnym.

5
3
1
2
1
54'

Podanie Gutierreza w pole karne, był tam niepilnowany Camavinga, jednak nie pokusił się o oddanie strzału. Wycofywał jeszcze piłkę do Benzemy, ale ten po raz kolejny przegrał walkę w powietrzu z obrońcami gości.

2
3
3
5
3
51'

Ależ to mogła być kontra w wykonaniu Sheriffa. Jakszibojew był niepilnowany na lewym skrzydle, dostał podanie, jednak nie opanował piłki. Odrobina precyzji i mogła być sytuacja sam na sam z Courtois.

1
3
1
1
3
50'

Zgubili krycie zawodnicy Sheriffa, Vinicius miał mnóstwo miejsca po lewej stronie, ale nie było nikogo w polu karnym. W końcu pojawił się Benzema, ale nie dotarła do niego piłka.

1
2
3
1
1
48'

Szybko rozegrany aut przez gospodarzy, Vinicius był nieatakowany z lewej strony, szukał dośrodkowaniem Benzemy, jednak ten nie opanował piłki.