(1:0)
Zakończony
Inter Mediolan
90'

Spokojnie grają gospodarze. Wymieniają między sobą dużo podań na połowie przeciwnika.

1
2
2
88'

Inter już pogodzony z losem. Brakuje wiary przyjezdnym, którzy mają spore problemy z utrzymaniem się przy piłce.

1
1
1
2
85'

Po rzucie rożnym z sześciu metrów strzelał głową Skriniar, ale trafił w sam środek bramki. Dokładnie tam, gdzie ustawiony był Courtois.

2
3
82'

Już w pełni kontrolują wydarzenia na boisku zawodnicy z Madrytu.

5
1
81'

Gwizdy powitały Hazarda.

3
2
81'
79'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Nie może w to uwierzyć Handanović! Fenomenalne uderzenie Asensio z szesnastu metrów! Piłka wpadła do siatki niemal w samo okienko, najpierw odbijając się od słupka!

15
7
1
78'
78'

Real Madryt. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Mariano Diaz.

78'
76'

Modrić przewrócił się na dwudziestym metrze przed bramką Interu, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Zdziwieni gospodarze.

1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni. Faul taktyczny.

71'
70'

Dobre podanie Casemiro, po którym z ostrego kąta strzelał Rodrygo, jednak końcówkami palców broni Handanović.

1
70'

Cierpliwie grają gospodarze. Długo utrzymują się przy piłce, zmuszają Inter do biegania.

69'

Miękkie dośrodkowanie Perisicia, po którym lekki strzał głową oddał Dimarco. Pewnie broni Courtois.

2
68'

Świetny pressing w wykonaniu Rodrygo. Zaskoczył rywala, przechwycił piłkę i od razu szukał w polu karnym Jovicia, lecz zagrał niedokładnie.

1
66'

Techniczne uderzenie Viniciusa z dystansu, który jednak nie dokręcił odpowiednio tej piłki.

1
65'

Barella wyrzucony z boiska za uderzenie pięścią w nogę Militao.

1
2
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nicolo Barella.

8
2
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Militao.

Real Madryt
2
63'

Spore zamieszanie przy linii bocznej.

62'

Fatalne zachowanie Barelli, który uderzył Militao poza boiskiem. Chwilę wcześniej Brazylijczyk wygrał pojedynek fizyczny.

1
61'

Obraz gry w drugiej połowie mocno się zmienił. Inter już nie ma tyle swobody w środku pola.

1
60'

Pierwsza akcja Alexisa, jednak strzelił obok słupka zza pola karnego.

60'
59'

Lautaro strzelił obok słupka po dobrej centrze Perisicia.

1
58'

Vinicius za daleko wypuścił sobie piłkę i wydawało się, że nic nie będzie z tej akcji Realu, ale był jeszcze w pobliżu Casemiro. Mocny, płaski strzał Brazylijczyka, ale pewnie broni Handanović!

1
57'

Kolejny raz faulowany Vinicius. Szybka noga Brazylijczyka, został kopnięty przez Skriniara. Rzut wolny dla Realu kilka metrów od linii bocznej pola karnego.

55'

Zaskakujący strzał Jovicia z bardzo ostrego kąta! Instynktownie broni Handanović!

54'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio. Faulowany Vinicius w środkowej strefie boiska.

1
1
52'

Był jeszcze rzut rożny, ale wracający na boisku Casemiro główkował nad poprzeczką po dośrodkowaniu Kroosa.

51'

Po podaniu Jovicia na prawą stronę pola karnego strzelał Rodrygo, jednak został zablokowany.

50'

Casemiro opatrywany przez klubowych lekarzy. Od razu na rozgrzewkę ruszył Camavinga.

2
50'

Casemiro zwija się z bólu po bardzo ostrym faulu D'Ambrosio. Bez kartki dla zawodnika Interu.

1
48'

Ależ szansa Interu! Calhanoglu zagrał prostopadle do Barelli, przepuścił piłkę Lautaro i jego partner miał czystą sytuację w polu karnym, strzelił mocno, ale nad poprzeczką!

5
1
1
2
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

20:20

Przerwa dobiega końca. Zawodnicy wracają na boisko.

20:20

Do przerwy o jednego gola lepsi Królewscy.

45+1'

Jeszcze próba Rodrygo z ostrego kąta i ponownie tylko boczna siatka!

45'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Kroosa, jednak Militao nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

45'

Kapitalne podanie Kroosa na szesnasty metr, Rodrygo odwrócił się w kierunku bramki, ale strzelił w słupek!

2
2
2
1
43'

Real mądrze utrzymuje się przy piłce w końcówce pierwszej połowy. Piłkarze Interu są rozrzuceni po całym boisku i nie do końca udaje im się założyć pressing.

1
41'

Dzeko do Perisicia, ten strzelał z narożnika pola karnego, ale dwóch piłkarzy Realu natychmiast wyskoczyło do bloku.

1
39'

Dużo gry w środkowej strefie boiska. Wreszcie urwał się z lewej strony Perisić, zagrał na dalszy słupek, ale Dzeko przegrał pojedynek powietrzny z Alabą.

1
2
36'

Znakomita kontra Realu! Carvajal zagrał prostopadle do Jovicia, ten chciał przelobować Handanovicia, lecz uderzył tylko w boczną siatkę!

3
1
2
2
35'

Jeszcze jedna centra Calhanoglu z rzutu rożnego. Zgubili krycie obrońcy Realu i sporo miejsca miał Perisić, pokusił się o strzał nożycami, jednak nie trafił w bramkę.

1
33'

Inter w dalszym ciągu ma optyczną przewagę, stara się atakować, ale Real jest doskonale ustawiony przed własnym polem karnym. Nie ma miejsca, by się przedrzeć.

31'

Świetne dośrodkowanie Calhanoglu z rzutu rożnego, wygrał walkę o pozycję na bliższym słupku Perisić, jednak w trudnej sytuacji uderzył głową obok bramki.

29'

Ależ kontrę popsuł Vinicius. Real ruszył do ataku czterech na czterech, jednak Brazylijczyk najpierw zgubił na moment piłkę, a potem podawał tak czytelnie do Kroosa, że Brozović bez problemu odebrał mu futbolówkę.

1
28'

Brakuje elementu przyspieszenia w grze Interu. Goście dłużej utrzymują się przy piłce, w zasadzie non stop przebywają na połowie Realu, jednak nie przekłada się to na konkrety.

26'

Moment, w którym Toni Kroos strzelił pierwszego gola dzisiejszego wieczora:

25'

Dośrodkowanie Perisicia na dalszy słupek, wygrał walkę w powietrzu Dzeko, ale strzelił za lekko i nie zaskoczył Courtois.

1
25'

Dalekie podanie Courtois w stronę Rodrygo, jednak ten nie opanował piłki w boisku. Odrobina precyzji i Brazylijczyk miałby otwartą drogę do bramki.

1
1
24'

Sędziowie sprawdzili sytuację i nie dopatrzyli się przewinienia. Vinicius ewidentnie szukał faulu.

1
1
23'

Mamy kontrowersje! Vinicius upadł w polu karnym. Doszło tam do kontaktu z nogą Dumfriesa.

22'

Tym razem to Barella podawał do Lautaro, który od razu uderzał z powietrza, lecz wyraźnie się pomylił.

2
21'

Lautaro w polu karnym! Dużo miejsca miał napastnik Interu, mógł strzelać, jednak wybrał podanie do Barelli. Niecelnie.

2
20'

Casemiro wślizgiem zablokował strzał Dzeko z dwudziestu metrów.

2
1
19'

Perisić i Calhanoglu poklepali sobie w polu karnym Realu, jednak w ostatniej chwili świetną interwencją popisał się Carvajal.

2
1
17'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Rodrygo Goes.

Tak to już w futbolu bywa. Inter grał w piłkę, a gola strzelił Real Madryt! Zagranie Rodrygo wszerz boiska, przepuścił piłkę Casemiro, czym zrobił miejsca dla Toniego Kroosa. A Niemiec niepilnowany na dwudziestym metrze zrobił to, co umie najlepiej. Oddał soczysty strzał lewą nogą i dał prowadzenie gospodarzom!

21
15
7
2
2
15'

Bastoni miał dużo miejsca przed polem karnym, dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję D'Ambrosio, ale podał za mocno i partner nie zdołał dojść do piłki.

1
13'

I szybki atak Realu, jednak strzał Rodrygo był niecelny. Piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

1
1
12'

Kolejna groźna akcja Interu. Dumfries centrował spod linii końcowej, był niepilnowany w polu karnym Perisić, ale i jego uderzenie z powietrza zostało zablokowane. Dobrze ustawiony był Carvajal.

10'

Dzeko wbiegał w pole karne, chciał zagrać mu na jeden kontakt Lautaro, ale na drodze podania stanął Militao i zapobiegł groźnej sytuacji.

1
9'

Na razie zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki mają goście z Mediolanu.

1
8'

Barella upadł w polu karnym po lekkim kontakcie z Carvajalem. Protestują goście. Ich zdaniem Interowi należał się rzut karny, lecz sędzia był innego zdania.

1
1
7'

Ależ teraz huknął zza pola karnego Brozović! Piękne uderzenie z woleja, po którym piłka przeleciała minimalnie nad bramką!

5'

Goście w ataku pozycyjnym. Poza Handanoviciem wszyscy piłkarze Interu są na połowie Realu. Przypomnijmy - gospodarzom wystarcza dziś remis, by zakończyć zmagania w grupie na pierwszym miejscu. Inter musi wygrać.

2
4'

W odpowiedzi Inter. Brozović dopadł do piłki na dwudziestym metrze, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

1
2'

Modrić świetnym podaniem uruchomił na lewym skrzydle Viniciusa, a następnie Brazylijczyk rozpoczął swoje show. Krótko prowadził piłkę, wbiegł w pole karne, ale strzelił tuż obok słupka.

1
1'

Militao szukał długim podaniem Rodrygo, odpuścił krycie Perisić, jednak skrzydłowy Realu nie zdołał dobiec do piłki przed Handanoviciem.