Liga Mistrzów: Grupa E
14 wrz 2021 21:00
90+1'

Kingsley Coman napędził akcję Bayernu i niecelnie dośrodkował. Chwilę później Alphonso Davies strzelił nad bramką.

48
17
16
13
21
90'

Sędzia główny doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu.

65
30
19
7
15
90'

Zawodnicy Barcelony są zrezygnowani. Nikt już nie odbierze punktów monachijczykom.

113
47
9
19
11
88'

To mógł być hat-trick. Lewandowski wygrał pojedynek powietrzny, lecz nie trafił czysto w piłkę.

117
41
33
47
26
87'

Kibice Barcelony wciąż czekają na pierwszy celny strzał na bramkę Manuela Neuera.

71
96
20
20
20
85'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Niesamowity jest dzisiaj Robert Lewandowski! Piłka po uderzeniu Serge'a Gnabry'ego odbiła się od słupka, polski snajper znalazł sobie miejsce w polu karnym i skompletował dublet. On to wszystko przewidział.

Bayern Monachium
1420
507
106
33
41
84'

Dwójkowa akcja rezerwowych. Serge Gnabry oddał piłkę Marcelowi Sabitzerowi, który strzelił w boczną siatkę.

32
23
27
13
8
83'
63
17
10
10
8
82'

Bayern Monachium. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Josip Stanisić.

4
82'
33
13
23
11
18
82'

5
80'

Julian Nagelsmann szykuje trzy zmiany. Wejdą Josip Stanisić, Kingsley Coman i Marcel Sabitzer.

18
11
16
6
5
79'

Marc-Andre ter Stegen nie potrafił powtrzymać 33-latka.

66
20
13
9
14
78'

Żółtą kartkę otrzymał Dayot Upamecano.

18
6
12
8
14
77'

Próba z dystansu Philippe Coutinho, Lucas Hernandez stanął na drodze pomocnika Barcelony.

16
10
8
8
10
76'

Dayot Upamecano zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym. Obrońca przejął piłkę po dośrodkowaniu Oscara Minguezy.

22
9
8
1
6
74'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Alejandro Balde.

Hiszpan opuścił plac gry z grymasem bólu na twarzy.

Alejandro Balde #31
7
6
5
8
9
72'

Serge Gnaby uruchomił podaniem Leona Goretzkę, Marc-Andre ter Stegen nie miał żadnych problemów z uderzeniem pomocnika Bayernu.

13
11
15
6
8
70'
45
17
10
9
12
69'

Philippe Coutinho ożywił grę Barcelony. Brazylijczyk w swoim stylu uderzył z dystansu, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

19
15
21
12
16
67'
29
16
19
11
12
66'
7
9
9
9
6
66'
65'

Piłkarze Barcelony są bezradni. Manuel Neuer zaprosił w pole karne Luuka de Jonga.

16
27
12
16
12
63'

Robert Lewandowski biegł lewą stroną, następnie zszedł do środka i został powstrzymany przez Ronalda Araujo.

35
23
36
21
36
61'

Polski snajper miał powody do świętowania.

136
49
14
5
16
59'
14
14
10
16
11
59'

FC Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Gavi.

Gavi #30
6
7
7
5
11
58'

Ronald Koeman chce wpłynąć na grę swoich podopiecznych. Trener przygotowuje dwie zmiany w składzie.

25
26
36
27
15
56'

Jamal Musiala trafił w słupek, piłka wylądowała pod nogami Roberta Lewandowskiego, który się nie pomylił! Polak trafił do siatki na Camp Nou, Bayern ma dwubramkową przewagę. To już jego 74. gol w Lidze Mistrzów.

1531
593
127
37
61
55'

Alphonso Davies faulem zatrzymał kontratak drużyny gospodarzy.

28
13
15
7
12
53'

Zawodnicy Nagelsmanna rozpracowali defensywę Barcelony, lecz Mueller nie opanował piłki przed bramką.

17
13
15
28
19
52'

Stuprocentową sytuację zmarnował Leroy Sane! Robert Lewandowski odegrał do kolegi i po chwili bramkarz Barcelony interweniował nogami.

19
10
23
21
43
51'

Alphonso Davies dynamicznie wbiegł w pole karne, ale Ronald Araujo doskonale sobie z nim poradził. Marc-Andre ter Stegen wznowił grę od bramki.

14
6
10
10
14
49'

Niebezpieczny strzał Sergio Busquetsa. Thomas Mueller wybił piłkę na rzut rożny.

28
15
14
8
6
48'

Leon Goretzka próbował podawać, ale wyszedł z tego strzał. Piłka przeleciała obok słupka.

17
8
12
9
5
47'

Pressing Bayernu przynosi efekty, Katalończycy tracą piłkę.

41
11
8
4
13
46'

Początek drugiej połowy! Gospodarze wznowili grę.

21
8
9
8
6
Czy Robert Lewandowski znajdzie drogę do siatki po przerwie?
22
5
5
1
4
20:23

Thomas Mueller jest katem drużyny z Camp Nou.

35
12
8
11
12
44'

Na wyróżnienie zasługuje Gerard Pique. Tym razem defensor był lepszy w starciu z Robertem Lewandowskim.

24
7
12
15
68
42'

Luuk de Jong wypuścił podaniem Jordiego Albę, hiszpański obrońca niecelnie dośrodkował w pole karne.

19
15
14
11
10
40'

Memphis Depay szarżował na prawym skrzydle i po chwili Alphonso Davies wyjaśnił sytuację.

43
20
7
10
13
39'

Miejscowi są częściej przy piłce po trafieniu Muellera, ale są naciskani przez Bawarczyków.

21
11
12
7
14
36'

Asystę na swoim koncie zapisał Sane. Chwilę później skrzydłowy upadł w polu karnym po starciu z Araujo.

40
24
21
22
31
34'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leroy Sane.

Bayern obejmuje prowadzenie! Thomas Mueller podjął próbę z dystansu, Ronald Araujo zmienił tor lotu piłki, czym zmylił Marca-Andre ter Stegena. Golkiper Barcelony miał naprawdę mało czasu na reakcję.

459
182
64
59
68
33'

Robert Lewandowski dwoi się i troi, napastnik Bayernu zszedł na lewe skrzydło.

128
36
19
18
20
31'

Akcja przeniosła się pod drugą bramkę. Swoich sił spróbowali Joshua Kimmich i Leroy Sane, ten drugi został złapany na spalonym.

16
8
16
12
29
28'

Z głębi pola ponownie dograł Memphis Depay, następnie Ronald Araujo uderzył głową i Manuel Neuer tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

41
21
22
17
22
27'

Zagrożenie pod bramką Katalończyków stworzył Jamal Musiala. Młody piłkarz oddał strzał, ale Gerard Pique zablokował piłkę.

42
12
7
10
22
26'

Leon Goretzka nieprzepisowo powstrzymywał Sergio Busquetsa. Arbiter oszczędził gracza Bayernu.

30
11
9
10
18
24'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna spokojnie wymieniają podania na połowie Barcelony.

51
18
9
8
22
22'

Leroy Sane zatańczył z Ronaldem Araujo i stracił piłkę.

22
17
9
14
34
20'

Robert Lewandowski bezskutecznie próbował zaskoczyć bramkarza rywali.

78
34
25
28
35
19'

To była najgroźniejsza sytuacja Bayernu. Leroy Sane oddał strzał z ostrego kąta i Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę jedną ręką.

64
27
22
18
17
17'

Piłkarze Bayernu Monachium zbyt łatwo oddają piłkę rywalom.

32
19
22
22
50
15'

Szybka odpowiedź miejscowych. Piłka poszybowała w trybuny po uderzeniu Sergiego Roberto.

42
35
15
14
17
14'

Robert Lewandowski podał piętką do Leona Goretzki, który oddał celny strzał. Marc-Andre ter Stegen nie popełnił błędu.

90
34
23
18
24
12'

Memphis Depay zagrał do wychodzącego na pozycję Luuka de Jonga, a ten był na pozycji spalonej.

42
16
9
10
14
11'

W polu karnym odnalazł się Robert Lewandowski, jednak został lekko odepchnięty przez Ronalda Araujo. Obrońca wytrącił 33-latka z równowagi.

29
12
17
38
58
9'

Leroy Sane nie zagroził bramce Marca-Andre ter Stegena, Niemiec strzelił prosto w mur.

24
16
9
44
23
8'

Eric Garcia sfaulował Roberta Lewandowskiego przed polem karnym, Polak jest już gotowy do gry.

47
14
21
18
78
7'

I kolejne dośrodkowanie Holendra. Ronald Araujo przegrał pojedynek powietrzny.

31
12
6
7
10
6'

Memphis Depay szukał kolegów z zespołu w polu karnym, lecz nikt nie przeciął toru lotu piłki.

23
12
10
14
14
5'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich.

29
15
21
31
60
3'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn, FC Barcelona próbuje budować akcję od tyłu.

23
8
19
6
10
1'

Zawodnicy Bayernu założyli wysoki pressing, gospodarze mają bardzo mało miejsca.

72
21
10
10
12
20:23

Kibice Barcelony wygwizdali hymn Ligi Mistrzów.

14
20
16
14
42
20:23

W sierpniowym ćwierćfinale Ligi Mistrzów "Duma Katalonii" przegrała 2:8 z Bayernem na Estadio da Luz. Czy możliwa jest powtórka z rozrywki?