4
3
5
90'

Spotkanie potrwa o minimum dwie minuty dłużej. Litościwy jest sędzia dla zespołu Dynama.

2
2
1
3
7
89'

Momentami bezradni są goście. Nawet jeśli mają z przodu trzech zawodników w kontrataku, to partnerzy z drugiej linii nie potrafią dograć im piłki.

1
3
7
2
7
87'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Benjamin Pavard.

Akcja zmienników i Bayern podwyższa prowadzenie. Precyzyjne dośrodkowanie Pavarda, Choupo-Moting przeskoczył Kędziorę i pięknym strzałem głową skierował piłkę do siatki.

56
25
7
11
17
84'

Piękna akcja Musiali, piłka trafiła na dwudziestym metrze do Sarra, lecz ten kopnął wysoko nad bramką.

8
6
13
2
5
83'

Kolejne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego, ale tym razem niecelnie strzelał Sabitzer.

1
2
5
5
3
81'

Utrzymują się przy piłce Bawarczycy. Dynamo, jeśli uda im się odebrać futbolówkę, to wyjdą z kontratakiem, jednak nie ma po nich większego zagrożenia.

7
2
3
9
8
79'
6
3
3
10
21
79'
9
3
3
6
11
79'

Płaskie zagranie Muellera w pole karne, przepuścił piłkę Goretzka, ale nie dotarła ona do Lewandowskiego.

6
3
7
7
12
77'

Dośrodkowanie w pole karne i kolejny raz Mueller nie opanował piłki w dobrej sytuacji.

8
9
10
10
13
76'

Kwadrans do końca, ale Bayern nie zamierza się zatrzymywać, tylko chce iść po kolejne gole.

17
5
1
4
12
74'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Cóż teraz wymyślił Sane?! Ależ trafienie. Był w bocznym sektorze boiska, chyba chciał dośrodkowywać... a wyszło idealne trafienie obok kompletnie zaskoczonego Buszczana! Odpuścił krycie Kędziora i zostawił zbyt dużo miejsca rywalowi.

125
47
19
13
16
74'

Pokazał się w akcji ofensywnej Kędziora, ale nie dostał dobrego podania od Karawajewa. Niewidoczny jest Polak po wejściu na boisko.

1
2
12
7
7
72'

Nie mają żadnych argumentów w ofensywie goście. Bayern bardzo szybko odbiera piłkę i zaczyna kolejny atak.

16
4
3
3
7
70'

Dynamo Kijów. Schodzi: Denis Garmasz. Wchodzi: Władysław Supriaha.

wchodzi Wchodzi
Władysław Supriaha #89
schodzi Schodzi
1
1
5
69'
69'
21
6
4
3
11
68'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane.

Ależ kontratak Bayernu! Chwilę wcześniej okazję miało Dynamo, ale Bawarczycy momentalnie przyspieszyli i mamy 3:0. Sane zagrał na wolne pole, Gnabry miał mnóstwo miejsca, huknął, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki!

115
37
8
5
14
67'

Dośrodkowanie Daviesa z lewej strony, Gnabry uprzedził Mykołenkę, jednak oddał minimalnie niecelny strzał głową.

5
2
4
10
6
66'

Gnabry mógł strzelać z ostrego kąta, ale szukał jeszcze podaniem Muellera. Chyba niepotrzebnie, bo przeczytał to podanie obrońca Dynama.

5
1
3
4
4
66'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Dynama.

10
3
4
2
10
65'

Zaskakująca cisza na Allianz Arenie w Monachium. Nie ma dziś kompletu, otwarte dla kibiców jest 50 proc. pojemności trybun.

1
1
6
3
16
63'

Zdenerwowany Mueller, bo źle przyjmował piłkę w polu karnym. Idealnie zagrywał mu Davies. Centymetry i byłaby sytuacja sam na sam z Buszczanem.

3
4
5
7
6
62'

Niesygnalizowane uderzenie Sane zza pola karnego... niecelne. Piłka dość wyraźnie minęła bramkę.

2
2
6
3
5
62'

Garmasz potrzebuje pomocy medycznej. Stoczył ostrą walkę z Upamecano.

1
2
7
2
5
61'

Pół godziny do końca spotkania. Obraz gry nie ulega zmianie. Bayern zdecydowanie przeważa, ale Dynamo niejednokrotnie pokazało już, że potrafi być groźne w kontrataku.

6
3
4
3
6
59'

Znakomite prostopadłe podanie Goretzki. Sane był w sytuacji sam na sam z Buszczanem, ale popełnił prosty błąd przy przyjęciu piłki i nie miał możliwości oddania strzału.

1
1
3
3
5
58'

Był na połowie Bayernu de Pena, dostał podanie z głębi pola, ale wyciągnął nogę Upamecano i uchronił swój zespół przed groźnym atakiem gości.

2
2
3
1
6
55'

Niedokładne dośrodkowanie Sane. Gnabry zwątpił i nawet nie ruszył do piłki. Przewaga Bayernu jednak nie maleje.

6
8
5
2
7
54'

Pojedynek wręcz Lewandowskiego z Kędziorą. Napastnik Bayernu nie miał możliwości obrócić się w kierunku bramki, musiał strzelać z trudnej pozycji i uderzył obok słupka.

16
9
16
6
8
52'

Świetnie pograli teraz Bawarczycy. Gnabry strącił piłkę w pole karne, odegranie Suele, po którym minimalnie niecelnie strzelał z półobrotu Goretzka.

8
5
6
1
7
51'

Szepeliew dostał podanie na wolne pole, później łatwo wbiegł w pole karne i stanął oko w oko z Neuerem, ale strzelił lekko i prosto w niego. A poza tym, był na pozycji spalonej.

8
6
5
4
8
49'

Ładna, szybka akcja Bayernu, Gnabry podawał bez przyjęcia w kierunku Lewandowskiego, jednak Polakowi zabrakło paru centymetrów, by wykończyć to dośrodkowanie.

15
7
9
5
7
47'

Dobre prostopadłe podanie do Cyhankowa, wydawało się, że Dynamo będzie w sytuacji dwóch na jednego, ale świetnie poza polem karnym interweniował Neuer!