Liga Mistrzów: Grupa F
14 wrz 2021 18:45
90+5'

Gol! Strzelił Jordan Siebatcheu. Cóż zrobił Jesse Lingard! Zawodnik United chciał podać do własnego bramkarza, ale piłkę przejął Siebatcheu i pokonał de Geę. 2:1!

17
90+4'

Jeszcze gospodarze szukają gola na wagę wygranej. United w defensywie.

10
6
3
3
90+2'

Young Boys. Schodzi: Sandro Lauper. Wchodzi: Cedric Zesiger.

5
90+2'

Young Boys. Schodzi: Meschack Elia. Wchodzi: Wilfried Kanga.

Wilfried Kanga #9
Meschack Elia #15
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

11
2
2
1
2
89'

United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Anthony Martial.

6
1
1
1
1
88'

Mocny strzał z dystansu Sandro Laupera, de Gea końcami palców na korner!

2
1
86'

Z woleja huknął Moumi Ngamaleu, jednak w bramkę gości nie trafił. Niewiele zabrakło do szczęścia.

1
1
1
83'

Young Boys. Schodzi: Silvan Hefti. Wchodzi: Miralem Sulejmani.

Silvan Hefti #36
1
1
1
82'

Young Boys. Schodzi: Christopher Martins Pereiera. Wchodzi: Fabian Rieder.

Fabian Rieder #32
Christopher Martins Pereiera #35
1
1
81'

Zderzenie głowami, sędzia faulu nie widział i nie przyznał gospodarzom rzutu wolnego.

2
1
1
2
2
79'

W końcu zaatakowali goście. Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym Young Boys, jednak zabrakło strzału.

4
1
4
1
78'

Szalony kibice na boisku, już złapany przez służby. Będzie pamiątka!

7
4
4
1
76'

Dogranie z lewej strony, piłkę w ostatnim momencie wybił Varane. Po chwili David de Gea musiał zachować czujność i złapał piłkę.

1
1
1
1
74'

Piłka bezkarnie fruwała w polu karnym United, zabrakło uderzenia.

1
1
2
3
72'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Nemanja Matić.

72'

United. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Jesse Lingard.

70'

Gracze Young Boys czują, że mecz mogą wygrać i atakują. Manchester United osłabiony i trochę bezradny.

4
1
1
1
68'

Kolejna próba miejscowych. Mocny strzał Ngamaleu, ale piłka poszybowała ponad bramką.

2
2
1
1
66'

Gol! Strzelił Moumi Ngamaleu. Asystował mu Meschack Elia. Gospodarze atakowali, okazji nie mieli, ale w końcu szansę sobie wykreowali. Z prawej strony dogrywał Elia, a Ngamaleu przyłożył nogę. 1:1!

15
64'

4
61'

Dwa kwadranse do końca. United zamurowali bramkę i nie pozwalają na wiele gospodarzom.

1
59'

CR7 znowu leży i płacze. Sędzia pozostaje niewzruszony. Odwodni nam się pan Krystian i wtedy będzie problem.

8
38
4
4
32
57'

A teraz w zamieszaniu szczęścia szukał Meschack Elia. Uderzenie poszybowało kilka pięter ponad poprzeczką.

2
55'

Michel Aebisher uderzył z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

1
1
2
54'

Pierwsze łzy CR7. Portugalczyk padł w polu karnym, później teatrzyk i pretensje do sędziego. Gramy dalej.

6
11
4
4
22
53'

Zawodnicy Young Boys Berno pod polem karnym United. Cały czas jednak bez okazji.

1
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Martins Pereiera.

2
1
2
48'

Bez okazji jak na razie w 2. połowie. Starali się uzyskać przewagę Szwajcarzy, ale to rywale są częściej przy piłce.

2
3
2
46'

Gramy po przerwie!

2
1
1
1
1
46'

Young Boys. Schodzi: Vincent Sierro . Wchodzi: Jordan Siebatcheu.

Vincent Sierro #8
1
46'

United. Schodzi: Donny van de Beek. Wchodzi: Raphael Varane.

18:31

3
3
1
3
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fassnacht.

Christian Fassnacht #16
4
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
1
43'

Vincent Sierro zdecydował się na strzał. De Gea pewnie interweniował. Gospodarze cały czas w natarciu.

1
2
1
1
41'

Szwajcarski zespół poczuł krew i chce jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu.

2
1
1
38'

Powinno być 1:1! Płaski strzał z pola karnego z ok. 11 metrów oddał Fassnacht, ale minimalnie przestrzelił.

4
4
10
4
6
37'

United. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Diogo Dalot.

4
2
1
2
2
36'

Aaron Wan-Bissaka przeprosił rywala, który pozbierał się z murawy, ale swoje odczuł.

2
1
1
3
35'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Bardzo ostry atak na nogę rywala i sędzia nie miał wątpliwości.

44
12
8
9
26
32'

Michel Aebisher zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale pomylił się o dwa metry.

1
2
2
2
30'

Dwa kwadranse za nami. Gracze Manchesteru United ponownie uzyskali przewagę.

1
27'

Starają się naciskać United gracze Young Boys. Goście szukają okazji do wyprowadzenia kontry.

2
1
1
2
24'

Strzał sprzed pola karnego, de Gea odbił strzał Ngamaleu sprzed  pola karnego. Po chwili kontra United, uderzenie CR7 obronił bramkarz miejscowych.

3
2
3
2
2
22'

Rzut rożny Young Boys, dwie wrzutki, ale poradzili sobie z nimi obrońcy gości.

2
4
4
3
2
20'

Sędzia przerwał akcję United dopatrując się spalonego.

3
2
3
1
2
19'

Nic w okolicach bramki gości nie potrafią zdziałać gospodarze. Manchester United potyczkę ma pod kontrolą.

3
1
1
2
1
16'

Goście prowadzą i mają mecz pod kontrolą. Po stracie gola z miejscowych trochę zeszło powietrze.

4
1
3
13'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Bruno Fernandes. Pierwsza okazja i gol. Zewnętrzną częścią stopy na szósty metr zagrywał Fernandes, Ronaldo urwał się obrońcy i tylko przyłożył nogę. Piłka między nogami bramkarza wtoczyła się do bramki. 0:1!

146
44
16
14
22
12'

Elia w polu karnym United, ale dogrywał na piąty metr zbyt mocno.

3
2
4
4
3
10'

Goście na dłużej na połowie miejscowych. Cały czas brakuje jednak celnych uderzeń.

3
1
1
2
1
7'

Na razie mała kopanina w środku pola, ale na pewno coś ciekawego się z tego rozwinie.

1
2
1
1
4'

Mogło być groźnie pod bramką Young Boys, ale Sancho nie przejął piłki kilka metrów przed bramką.

1
1
3'

Pierwsza akcja gospodarzy, płaski strzał oddał Elia, ale pomylił się o metr.

2
3
1
1
18:31

Już "kaszanka" odśpiewana, za moment gramy!

6
6
1
2
18:31

18:31

Mecz poprowadzi Francois Letexier (Francja).