Young Boys Berno
45+1' Christian Fassnacht 50' Christopher Martins Pereiera 66' Moumi Ngamaleu 90+5' Jordan Siebatcheu
Manchester United
13' Cristiano Ronaldo 35' Aaron Wan-Bissaka 64' Raphael Varane
2:1

Koniec. Sensacja w Bernie. Young Boys pokonał Manchester United 2:1!

Gol! Strzelił Jordan Siebatcheu. Cóż zrobił Jesse Lingard! Zawodnik United chciał podać do własnego bramkarza, ale piłkę przejął Siebatcheu i pokonał de Geę. 2:1!

Jeszcze gospodarze szukają gola na wagę wygranej. United w defensywie.

Young Boys. Schodzi: Sandro Lauper. Wchodzi: Cedric Zesiger.

Young Boys. Schodzi: Meschack Elia. Wchodzi: Wilfried Kanga.

Sędzia doliczył 5 minut.

United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Anthony Martial.

Mocny strzał z dystansu Sandro Laupera, de Gea końcami palców na korner!

Z woleja huknął Moumi Ngamaleu, jednak w bramkę gości nie trafił. Niewiele zabrakło do szczęścia.

Young Boys. Schodzi: Silvan Hefti. Wchodzi: Miralem Sulejmani.

Young Boys. Schodzi: Christopher Martins Pereiera. Wchodzi: Fabian Rieder.

Zderzenie głowami, sędzia faulu nie widział i nie przyznał gospodarzom rzutu wolnego.

W końcu zaatakowali goście. Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym Young Boys, jednak zabrakło strzału.

Szalony kibice na boisku, już złapany przez służby. Będzie pamiątka!

Dogranie z lewej strony, piłkę w ostatnim momencie wybił Varane. Po chwili David de Gea musiał zachować czujność i złapał piłkę.

Piłka bezkarnie fruwała w polu karnym United, zabrakło uderzenia.

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Nemanja Matić.

United. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Jesse Lingard.

Gracze Young Boys czują, że mecz mogą wygrać i atakują. Manchester United osłabiony i trochę bezradny.

Kolejna próba miejscowych. Mocny strzał Ngamaleu, ale piłka poszybowała ponad bramką.

Gol! Strzelił Moumi Ngamaleu. Asystował mu Meschack Elia. Gospodarze atakowali, okazji nie mieli, ale w końcu szansę sobie wykreowali. Z prawej strony dogrywał Elia, a Ngamaleu przyłożył nogę. 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane.

Dwa kwadranse do końca. United zamurowali bramkę i nie pozwalają na wiele gospodarzom.

CR7 znowu leży i płacze. Sędzia pozostaje niewzruszony. Odwodni nam się pan Krystian i wtedy będzie problem.

A teraz w zamieszaniu szczęścia szukał Meschack Elia. Uderzenie poszybowało kilka pięter ponad poprzeczką.

Michel Aebisher uderzył z dystansu, jednak bardzo niecelnie.

Pierwsze łzy CR7. Portugalczyk padł w polu karnym, później teatrzyk i pretensje do sędziego. Gramy dalej.

Zawodnicy Young Boys Berno pod polem karnym United. Cały czas jednak bez okazji.

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Martins Pereiera.

Bez okazji jak na razie w 2. połowie. Starali się uzyskać przewagę Szwajcarzy, ale to rywale są częściej przy piłce.

Gramy po przerwie!

Young Boys. Schodzi: Vincent Sierro . Wchodzi: Jordan Siebatcheu.

United. Schodzi: Donny van de Beek. Wchodzi: Raphael Varane.

Przerwa. Manchester United prowadzi 1:0, ale gra w osłabieniu. Gracze Young Boys pokazali, że są w stanie poważnie zagrozić gościom.

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fassnacht.

Sędzia doliczył minutę.

Vincent Sierro zdecydował się na strzał. De Gea pewnie interweniował. Gospodarze cały czas w natarciu.

Szwajcarski zespół poczuł krew i chce jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu.

Powinno być 1:1! Płaski strzał z pola karnego z ok. 11 metrów oddał Fassnacht, ale minimalnie przestrzelił.

United. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Diogo Dalot.

Aaron Wan-Bissaka przeprosił rywala, który pozbierał się z murawy, ale swoje odczuł.

Czerwoną kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. Bardzo ostry atak na nogę rywala i sędzia nie miał wątpliwości.

Michel Aebisher zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale pomylił się o dwa metry.

Dwa kwadranse za nami. Gracze Manchesteru United ponownie uzyskali przewagę.

Starają się naciskać United gracze Young Boys. Goście szukają okazji do wyprowadzenia kontry.

Strzał sprzed pola karnego, de Gea odbił strzał Ngamaleu sprzed  pola karnego. Po chwili kontra United, uderzenie CR7 obronił bramkarz miejscowych.

Rzut rożny Young Boys, dwie wrzutki, ale poradzili sobie z nimi obrońcy gości.

Sędzia przerwał akcję United dopatrując się spalonego.

Nic w okolicach bramki gości nie potrafią zdziałać gospodarze. Manchester United potyczkę ma pod kontrolą.

Goście prowadzą i mają mecz pod kontrolą. Po stracie gola z miejscowych trochę zeszło powietrze.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Bruno Fernandes. Pierwsza okazja i gol. Zewnętrzną częścią stopy na szósty metr zagrywał Fernandes, Ronaldo urwał się obrońcy i tylko przyłożył nogę. Piłka między nogami bramkarza wtoczyła się do bramki. 0:1!

Elia w polu karnym United, ale dogrywał na piąty metr zbyt mocno.

Goście na dłużej na połowie miejscowych. Cały czas brakuje jednak celnych uderzeń.

Na razie mała kopanina w środku pola, ale na pewno coś ciekawego się z tego rozwinie.

Mogło być groźnie pod bramką Young Boys, ale Sancho nie przejął piłki kilka metrów przed bramką.

Pierwsza akcja gospodarzy, płaski strzał oddał Elia, ale pomylił się o metr.

Rozpoczęli gospodarze!

Już "kaszanka" odśpiewana, za moment gramy!

Mecz poprowadzi Francois Letexier (Francja).

Kto wygra mecz?

Rozpoczynamy zabawę w Ligę Mistrzów. Na początek Young Boys Berno zagrają z Manchesterem United. Wszyscy wiemy kto gra w drużynie gości.