Liga Mistrzów: Grupa F
08 gru 2021 21:00
90+5'

Druga połowa zdecydowanie dla Young Boys Berno, ale Szwajcarzy nie wykorzystali swoich sytuacji. Remis oznacza dla nich ostatnie miejsce w grupie i odpadnięcie z Ligi Mistrzów, jak również brak gry w Lidze Europy.

90+1'

Sędzia doliczył pięć minut.

89'

Manchester United. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Charlie Savage.

wchodzi Wchodzi
Charlie Savage #72
schodzi Schodzi
89'

. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Zidane Igbal.

Zidane Igbal #73
1
88'

Czerwone Diabły bez większego pomysłu na grę i z błędami. Jednego z nich nie wykorzystał świeżo wprowadzony Nico Maier.

1
1
87'

Young Boys Berno. Schodzi: Elia Meschack. Wchodzi: Nico Maier.

Nico Maier #22
Elia Meschack #15
1
1
85'

Niedokładne podanie Mengiego i Manchester United stracił piłkę.

1
83'

Kolejna kombinacyjna akcja Szwajcarów, zakończona jednak bardzo słabym strzałem.

1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Shola Shoretire.

Mocny faul młodego gracza Czerwonych Diabłów.

Manchester United
1
1
1
77'

Young Boys Berno. Schodzi: Mohamed Camara. Wchodzi: Sandro Lauper.

Sandro Lauper #30
1
74'

W starciu ucierpiał Aaron Wan-Bissaka, który potrzebował chwili na opatrzenie go przez służby medyczne. Na chwilę musiał zejść z boiska, ale wrócił do gry.

68'
68'

Manchester United. Schodzi: Dean Henderson. Wchodzi: Tom Heaton.

Ralf Rangnick chce sprawdzić drugiego bramkarza.

66'

Bardzo bliscy szczęścia piłkarze Young Boys Berno, ale tylko obok bramki.

1
2
2
63'

Znowu niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Deana Hendersona, ale obronną ręką wyszli z tego podopieczni Ralfa Rangnicka.

1
2
2
62'

Young Boys Berno. Schodzi: Theoson Siebatcheu. Wchodzi: Wilfried Kanga.

Theoson Siebatcheu #17
1
62'

Young Boys Berno. Schodzi: Fabian Rieder. Wchodzi: Silvan Hefti.

Silvan Hefti #36
Fabian Rieder #32
1
1
62'

Young Boys Berno. Schodzi: Michel Aebischer. Wchodzi: Vincent Sierro.

Vincent Sierro #8
Michel Aebischer #20
61'

. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Teden Mengi.

Teden Mengi #43
60'

Young Boys Berno oddali więcej strzałów ogółem, lecz to Manchester United więcej razy uderzył w światło bramki.

59'

Okazja Anglików, ale bez powodzenia.

58'

Bailly ciągnął obiema rękoma za rękę zawodnika gości, który trzymał go za koszulkę. Faul gracza Manchesteru United.

56'

Ngalamou dośrodkowywał, lecz piłka wylądowała w rękach Hendersona.

54'

Shaw faulował przy próbie odebrania piłki na połowie rywala.

50'

Siebatcheu ze skraju pola karnego, ale niecelnie. Odgryzają się piłkarze ze Szwajcarii.

1
48'

Tym razem ładny rajd Diallo, który chwilę później dostał szansę, by dokończyć zaczętą przez siebie akcję, ale nie trafił czysto w piłkę.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę! Już w pierwszej akcji indywidualnie chciał swoją obecność zaznaczyć Anthony Elanga, ale obrońcy gości poradzili sobie z sytuacją.

komentarz
45'

Kolejna okazja Young Boys Berno, ale wybił to Eric Bailly. Szwajcarzy robią coraz więcej zamieszania w polu karnym Anglików.

1
1
42'

Gol! Strzelił Fabian Rieder.

Z daleka postanowił strzelić Fabian Rieder i to była dobra decyzja! Co za bramka dla gości! Szwajcar trafił w samo okienko bramki Deana Hendersona.

Young Boys Berno
11
6
2
3
39'

Próba wyłożenia piłki przez Shawa, ale nie doszedł do niej żaden z kolegów. Manchester United w natarciu. Goście mają zdecydowanie mniej z gry.

2
1
1
1
1
34'

Szansa Maty po dograniu Greenwooda, ale zablokował to obrońca do spółki z bramkarzem.

1
32'

Instynktowna obrona Hendersona z około siedmiu metrów.

31'

Amad Diallo miał świetną szansę na gola, ale postanowił oddać piłkę kolegom, którzy się tego nie spodziewali i ostatecznie nie było żadnego strzału na bramkę.

1
1
2
29'

Faul Donny van de Beek. Mocno ucierpiał Ngamalou, ale po chwili podniósł się z murawy.

26'

Juan Mata uderzył bezpośrednio na bramkę, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

26'

Rzut wolny dla Manchester United blisko pola karnego.

1
21'

Dean Henderson wybiegł teraz za pole karne, by wybić piłkę przed dobiegającym do niej napastnikiem.

19'

Ważne!

O tym, kto awansuje jako drugi z grupy F przekonamy się w innym terminie, bowiem ostatecznie mecz pomiędzy Atalantą Bergamo a Villarreal CF został przełożony.

1
5
13'

Mimo rezerwowego składu Manchester United ponownie jest nastawioną na ofensywę drużyną. Przyjezdni notują pojedyncze przechwyty, ale nie są w stanie zbyt długo utrzymać się przy piłce, ponieważ zaraz są atakowani przez rywali.

1
9'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Luke Shaw.

Nie za bardzo się na to zanosiło, ale piłkę przed bramkę posłał Shaw, a instynktownie nożycami uderzył ją Greenwood!

4
5
1
4
7
6'

Goście chcieli wykorzystać błąd Manchesteru United, ale polegli w starciu z obrońcami Czerwonych Diabłów.

5'

Jeśli chodzi o drugie spotkanie w grupie F to na ten moment jest ono opóźnione. Na stadionie w Bergamo przeszkadza śnieg.

1
1
3'

Pierwsze chwile tego spotkania minęły pod znakiem gry w środku pola. Dopiero teraz dobre wyjście Amada Diallo, który oddał niezbyt groźny strzał, obroniony przez bramkarza.

1
1
czas Start meczu
20:29

Manchester United ma już zapewniony awans z pierwszego miejsca. Z kolei Young Boys Berno nie mają już co liczyć na grę w kolejnej fazie. Walka o to toczyć się będzie natomiast w drugim meczu grupy F, gdzie zmierzą się Atalanta Bergamo i Villarreal CF.

20:29

Sędzią tego meczu będzie Benoit Bastien.

20:12

Na taką jedenastkę zdecydował się z kolei szkoleniowiec Young Boys Berno, David Wagner.

20:12

Znamy już składy drużyn. Przegląd kadr robi Ralf Rangnick, który debiutuje w Lidze Mistrzów jako trener Manchesteru United i daje szansę mniej grającym zawodnikom. W kadrze nie ma Cristiano Ronaldo i Davida de Gea.