Mecz Ligi Mistrzów przełożony z powodu śnieżycy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Marcio Machado/Eurasia Sport Images / Na zdjęciu: zaśnieżony stadion w Bergamo
Getty Images / Marcio Machado/Eurasia Sport Images / Na zdjęciu: zaśnieżony stadion w Bergamo
zdjęcie autora artykułu

Początkowo liczono, że wystarczy opóźnić start o 20 minut. Ostatecznie jednak zadecydowano, że mecz Atalanta - Villarreal zostanie rozegrany w innym terminie.

W tym artykule dowiesz się o:

Mecz pomiędzy Atalantą Bergamo a Villarreal CF jest kluczowym dla końcowych rozstrzygnięć grupy F. Oba zespoły w bezpośrednim starciu zdecydują, który z nich awansuje do dalszej fazy z drugiego miejsca.

Kibice obu zespół na końcowy wynik będą musieli poczekać jednak nieco dłużej. Wszystko z powodu obfitych opadów śniegu, które nawiedziły Bergamo.

Początkowo liczono, że wystarczy opóźnić rozpoczęcie meczu o 20 minut. Kilkanaście minut później okazało się jednak, że w środowy wieczór gra w Bergamo będzie niemożliwa.

"Z powodu nieustannych opadów śniegu, które mają miejsce w Bergamo, UEFA ostatecznie zadecydowała o przełożeniu meczu Atalanta vs Villarreal na czwartek, na godzinę, która zostanie ustalona" - poinformował hiszpański klub za pośrednictwem Twittera.

Wiadomo już, że z grupy F z pierwszego miejsca awansuje Manchester United. Ostatnie miejsce, bez szans na awans, zajmuje natomiast zespół Young Boys Berno.

Czytaj także: - To straciła Chelsea przez cudownego gola! Sześć bramek w Sankt Petersburgu - Nowy impuls w Stali Mielec. Piłkarze dostali pieniądze

ZOBACZ WIDEO: Tego gola można oglądać w nieskończoność. Jak on to zrobił?!

Źródło artykułu: