3
2
5
86'

Gol! Strzelił Aleksandr Sobolew. Asystował mu Victor Moses. A jednak łapią kontakt gracze Spartaka! Promes do Mosesa, a ten z pola karnego wprost na nogę Sobolewa. 3:4!

36
8
5
5
16
85'

Walka w środku pola. Goście nie dopuszczają piłkarzy Spartaka we własne pole karne.

1
3
2
82'
81'

Spartak już nie wierzy w możliwość odwrócenia wyniku. Gracze Leicester potyczkę mają pod kontrolą.

2
2
3
5
78'

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu James Maddison. Zabójcza kontra Leicester. Maddison do Daki, a ten w sytuacji sam na sam po raz kolejny nie dał szans bramkarzowi. 2:4!

24
13
7
5
8
76'

Już niewiele ponad kwadrans mają moskwianie. Do remisu Spartakowi będzie bardzo trudno doprowadzić.

4
2
1
73'

Minuty płyną, gracze Spartaka nie mają pomysłu na zaskoczenie gości.

4
1
70'

Uderzał Ignatov, piłka odbiła się od obrońcy, ale Schmeichel zachował tym razem czujność.

4
1
68'

Spartak Moskwa. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Michaił Ignatow.

Michaił Ignatow #22
1
2
2
68'

Spartak Moskwa. Schodzi: Zelimkhan Bakajew. Wchodzi: Quincy Promes.

Zelimkhan Bakajew #10
1
3
67'

Uderzał James Maddison, trafił jednak w rywala. Piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
63'

Gigot doszedł do uderzenia z pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

1
60'

Dwa kwadranse pozostały Spartakowi do uratowania punktu. Gospodarze na połowie rywala, ale daleko od pola karnego.

komentarz

2
57'

Spartak w małym szoku. Takiego scenariusza mało kto się spodziewał. Gospodarze prowadzili, ale szybko roztrwonili przewagę.

2
1
2
3
54'

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu Youri Tielemans. Goście już na prowadzeniu! Kontra Leicester. Telemans do Daki, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Maksimenkę. 2:3!

15
10
8
5
9
53'

Piłkarze Spartaka na dłużej pod bramką gości. Szybka strata dwóch goli podrażniła graczy z Moskwy.

1
1
1
50'

Gracze Leicester wciąż w ataku. Przed momentem uderzał Tielemans, ale piłka w bramkę nie trafiła.

1
3
48'

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Fatalnie zachowała się obrona Spartaka. Zagranie do Iheanacho, któremu pozwolił uciec obrońca. Zawodnik Leicester z okolic pola bramkowego podał do Daki, a ten trafił na 2:2!