Spartak Moskwa
11' Aleksandr Sobolew 33' Rusłan Litwinow 44' Jordan Larsson 86' Aleksandr Sobolew 90+5' Aleksandr Lomowitski
Leicester City
30' Ricardo Pereira 45' Patson Daka 48' Patson Daka 54' Patson Daka 78' Patson Daka 89' Boubakary Soumare
3:4

Koniec. Po szalonym meczu Spartak przegrał z Leicester 3:4.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Lomowitski.

Spartak szuka punktu, ale gracze Leiceser dobrze się bronią.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Spartak Moskwa. Schodzi: Jordan Larsson. Wchodzi: Aleksandr Lomowitski.

Żółtą kartkę otrzymał Boubakary Soumare.

Gol! Strzelił Aleksandr Sobolew. Asystował mu Victor Moses. A jednak łapią kontakt gracze Spartaka! Promes do Mosesa, a ten z pola karnego wprost na nogę Sobolewa. 3:4!

Walka w środku pola. Goście nie dopuszczają piłkarzy Spartaka we własne pole karne.

Spartak już nie wierzy w możliwość odwrócenia wyniku. Gracze Leicester potyczkę mają pod kontrolą.

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu James Maddison. Zabójcza kontra Leicester. Maddison do Daki, a ten w sytuacji sam na sam po raz kolejny nie dał szans bramkarzowi. 2:4!

Już niewiele ponad kwadrans mają moskwianie. Do remisu Spartakowi będzie bardzo trudno doprowadzić.

Minuty płyną, gracze Spartaka nie mają pomysłu na zaskoczenie gości.

Uderzał Ignatov, piłka odbiła się od obrońcy, ale Schmeichel zachował tym razem czujność.

Spartak Moskwa. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Michaił Ignatow.

Spartak Moskwa. Schodzi: Zelimkhan Bakajew. Wchodzi: Quincy Promes.

Uderzał James Maddison, trafił jednak w rywala. Piłka wyszła na rzut rożny.

Gigot doszedł do uderzenia z pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

Dwa kwadranse pozostały Spartakowi do uratowania punktu. Gospodarze na połowie rywala, ale daleko od pola karnego.

Spartak w małym szoku. Takiego scenariusza mało kto się spodziewał. Gospodarze prowadzili, ale szybko roztrwonili przewagę.

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu Youri Tielemans. Goście już na prowadzeniu! Kontra Leicester. Telemans do Daki, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Maksimenkę. 2:3!

Piłkarze Spartaka na dłużej pod bramką gości. Szybka strata dwóch goli podrażniła graczy z Moskwy.

Gracze Leicester wciąż w ataku. Przed momentem uderzał Tielemans, ale piłka w bramkę nie trafiła.

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Fatalnie zachowała się obrona Spartaka. Zagranie do Iheanacho, któremu pozwolił uciec obrońca. Zawodnik Leicester z okolic pola bramkowego podał do Daki, a ten trafił na 2:2!

Gramy po przerwie!

Przerwa. Sporo dzieje się w Moskwie. Na razie Spartak prowadzi z Leicester 2:1.

Sędzia doliczył minutę.

Gol! Strzelił Patson Daka. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Leicester wraca do gry jeszcze przed przerwą. Iheanacho prostopadle do Daki, a ten w sytuacji sam na sam na 2:1!

Gol! Strzelił Jordan Larsson. Asystował mu Victor Moses. Moses przejął piłkę przy linii bocznej, ruszył w pole karne i zagrał do Larssona, który uderzył spokojnie do siatki. 2:0!

Georgij Dżikija uderzył z rzutu wolnego. Schmeichel pewnie obronił.

Nie zmienia się obraz gry. Goście cały czas na połowie Spartaka, ale niewiele z tego wynika.

Sprzed pola karnego uderzył Thomas, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Już tylko ok. 10 minut do przerwy. Gracze Leicester biją głową w mur. Spartak dobrze się broni.

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Litwinow.

Dogranie do Daki, ten jednak miał problemy z opanowaniem piłki i sytuację wyjaśnili gracze Spartaka.

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Pereira.

Uderzał Thomas, piłka minęła jednak bramkę graczy z Moskwy.

Atak pozycyjny graczy Leicester, ale w ostatnich minutach goście nie potrafią zagrozić Spartakowi.

Jordan Larsson przedzierał się pod bramkę Lisów, ale sędzia dostrzegł nieprawidłowe zagranie i grę przerwał.

A w Moskwie śnieg. Niestety, zima wkracza coraz śmielej. Z bramą.

Gra toczy się w środku pola. Spartakowi udało się wypchnąć rywala z okolic własnego pola karnego.

Strzał Tielemansa odbił Maksimienko, poprawka z ok. 16 metrów Tielemansa poszybowała ponad bramką.

Do dogrania z rogu doszedł Evans, ale w bramkę nie trafił. Goście szukają bramki na 1:1.

Mogło być szybkie wyrównane. Strzał Maddisona, ale świetnie między słupkami pokazał się bramkarz!

Gol! Strzelił Aleksandr Sobolew. Długo zwlekali ze strzałem gospodarze. W końcu uderzył z okolic linii pola karnego Sobolew. Piłka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki.

Dośrodkowanie  Daki z prawej strony. Kelechi Iheanacho uderzył biodrem i w bramkę nie trafił.

Sprzed pola karnego prawą nogą uderzył Ayrton. Dość daleko od bramki Schmeichela.

Spartak na połowie Leicester. Na razie gospodarze bez okazji na gola.

Rzut rożny dla gości. Mogło być groźnie, ale po rozegraniu akcji sędzia dostrzegł spalonego.