1
1
2
49'

Piękny obrazek. Driss Mlahfi ucierpiał i polscy zawodnicy pomogli Francuzowi opuścić plac gry.

12
2
1
48'

Polska amp futbol. Schodzi: Kamil Rosiek. Wchodzi: Piotr Mizera.

wchodzi Wchodzi
Piotr Mizera #3
schodzi Schodzi
Kamil Rosiek #4
1
46'

Polska amp futbol. Schodzi: Kamil Grygiel. Wchodzi: Tomasz Miś.

Tomasz Miś #1
Kamil Grygiel #2
2
1
2
2
44'

Polacy chcą zamknąć mecz. Kamil Grygiel właśnie trafił w słupek.

4
2
2
43'

Polska amp futbol. Schodzi: Bartosz Łastowski. Wchodzi: Mariusz Adamczyk.

Bartosz Łastowski #6
1
41'

Z boiska nie podnosi się Kamil Grygiel, sztab medyczny już zajął się kadrowiczem.

1
3
3
5
40'

Kamil Grygiel stanął przed szansą, lecz upadł na boisko. Wydawało się, że francuski obrońca faulował Polaka.

3
2
1
4
39'

Francuzi są bezradni. Bartosz Łastowski mógł podwyższyć wynik, jednak przestrzelił.

3
3
3
3
1
38'

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Francji.

2
1
2
1
1
35'

Gol! Strzelił Kamil Grygiel. Asystował mu Bartosz Łastowski.

Kamil Grygiel dopiął swego! Polak otrzymał podanie od Bartosza Łastowskiego i bez trudu sfinalizował całą akcję. Biało-Czerwoni o krok od awansu.

Asysta:
51
20
4
2
2
33'

Francja amp futbol. Schodzi: Driss Mlahfi. Wchodzi: Tristan Diaz.

Tristan Diaz #5
Driss Mlahfi #10
1
1
1
2
32'

Druga bramka wisi w powietrzu. Strzał Kamila Grygiela i piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

6
2
3
30'

Niesamowity jest Krystian Kapłon w drugiej połowie, tym razem trafił w poprzeczkę!

28'

Kolejne mocne uderzenie Krystiana Kapłona. Polak znokautował Sofiane'a Benhameda.

6
1
1
1
27'

Krystian Kapłon nie zdołał zaskoczyć bramkarza.

1
1
26'

Odważna próba Krystiana Kapłona. Rykoszet i rzut rożny dla Polski.

3
1
1
26'

Francja amp futbol. Schodzi: Kevin Roger. Wchodzi: Saliou Sall.

Saliou Sall #1
Kevin Roger #16
1
26'

Początek drugiej połowy, Francja przy piłce.

1
25+1'

Powinno być już 2:0! Piłka po uderzeniu Bartosza Łastowskiego odbiła się od słupka bramki Francuzów.

4
1
1
3
1
25'

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej części gry.

3
1
24'

Polacy mają wyraźną przewagę, Bartosz Łastowski doskonale rozdziela piłki.

7
3
1
23'

Kapitalna akcja podopiecznych Marka Dragosza! Polacy oddali trzy niebezpieczne strzały w ciągu kilku sekund, ale wynik nie uległ zmianie.

6
2
1
1
22'

Kamil Grygiel zagrał do Bartosza Łastowskiego i "polski Messi" został zatrzymany.

3
1
1
1
20'

Groźna próba Krystiana Kapłona, uderzenie Polaka zostało zablokowane.

2
1
3
1
20'

Polska amp futbol. Schodzi: Jakub Kożuch. Wchodzi: Przemysław Fajtanowski.

Przemysław Fajtanowski #7
Jakub Kożuch #10
2
19'

Polscy zawodnicy byli szczególnie zmotywowani przed pierwszym gwizdkiem.

7
1
17'

Francja amp futbol. Schodzi: Romain Tonchon. Wchodzi: Marian Sacacol.

Marian Sacacol #21
Romain Tonchon #3
15'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Raffeto.

Jerome Raffeto #7
Francja amp futbol
1
1
15'

Krystian Kapłon przeprowadził kontratak i Kevin Roger skutecznie interweniował po jego strzale.

1
1
1
14'

Trókolorowi wznowili grę od bramki. Łukasz Miśkiewicz wykazał się refleksem.

12'

Selekcjoner francuskiej kadry poprosił o przerwę.

1
1
1
11'

Było bardzo blisko! Łastowski dograł w pole karne, lecz Rosiek nie dosięgnął piłki.

4
3
4
1
8'

I kolejny strzał, tym razem swoich sił spróbował Bartosz Łastowski. Bramkarz odbił piłkę.

3
4
1
7'

Gol! Strzelił Kamil Grygiel.

Polscy kibice nie mogli sobie wymarzyć lepszego początku! Kamil Grygiel wygrał pojedynek z bramkarzem i otworzył wynik. To drugie trafienie piłkarza Wisły Kraków na turnieju.

29
16
2
2
5'

Bartosz Łastowski odnalazł się pod bramką rywali, jednak obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

2
1
4'

Polacy nie pozwalają Francuzom opuścić własnej połowy.

1
2'

Spokojny początek meczu w wykonaniu reprezentacji Polski. Zawodnicy Marka Dragosza wymieniają podania.

1
16:53

Bartosz Łastowski rozegra 100. spotkanie z orzełkiem na piersi.

1
1
16:53

Przemysław Świercz wyprowadził polską drużynę. Zaczynamy od hymnów obu państw.

16:32

- Chcemy grać swoje. Z Francuzami graliśmy już wielokrotnie, charakter zespołu się nie zmienił. Cieszy mnie to, że oni chcą grać w piłkę, więc możemy być świadkami naprawdę dobrego meczu - ocenił selekcjoner Marek Dragosz przed kamerami TVP Sport.

16:32

Dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie Prądniczanki Kraków.

1
16:32

W ubiegłą środę reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Hiszpanią. W przypadku awansu do półfinału podopieczni Marka Dragosza ponownie zmierzą się z zawodnikami "La Roja".

1
16:32

Polscy ampfutboliści idą jak burza i są coraz bliżej upragnionego tytułu. W piątek Biało-Czerwoni zagrają z Francją o półfinał mistrzostw Europy. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 17:00.