2
1
5
50+5'

Igor Woźniak popełnił fatalny błąd, Mutaev miał znakomitą okazję i jej nie wykorzystał!

37
14
7
2
10
50+4'

5
50+3'

Fatalnie skiksował Igor Gamaonov, Polska wciąż na prowadzeniu.

23
8
2
1
2
50+2'

Krystian Kapłon mógł strzelać, ale zdecydował się na podanie do Mariusza Adamczyka... Kontratak Rosjan.

4
2
9
50'

Sędzia główny doliczył aż cztery minuty.

4
2
6
9
18
50'

Ostatnia minuta regulaminowego czasu!

8
3
4
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Adamczyk.

Mariusz Adamczyk #20
1
3
1
47'

Polska amp futbol. Schodzi: Karol Grygiel. Wchodzi: Mariusz Adamczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Karol Grygiel #5
1
4
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Grygiel.

1
1
1
5
46'

Marek Dragosz szykuje zmiany w składzie, Mariusz Adamczyk jest gotowy do gry.

2
1
1
44'

Rosjanie próbują odpowiedzieć, akcja toczy się na połowie Biało-Czerwonych.

2
1
42'

Mocne uderzenie Krystiana Kapłona, bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

2
2
1
1
3
41'

Selekcjoner reprezentacji Polski poprosił o przerwę.

1
2
39'

Mogło być już 2:0! Kamil Grygiel przegrał pojedynek z Abubakarem Tolkhadovem.

6
1
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrii Udalov.

Dmitrii Udalov #10
Rosja amp futbol
1
36'

Rewelacyjnie prezentuje się Igor Woźniak między słupkami Biało-Czerwonych.

8
2
2
34'

Przerwa na żądanie. Niesamowita atmosfera na stadionie Cracovii, Polacy zmierzają po medal!

12
6
1
3
33'

Gol! Strzelił Jakub Kożuch. Asystował mu Bartosz Łastowski.

Gol! Kibice świętują w Krakowie. Bartosz Łastowski świetnie podał do Jakuba Kożucha, który znalazł sposób na rosyjskiego golkipera.

3
31'

Jakub Kożuch huknął z dystansu! Bramkarz z wielkim trudem odbił piłkę, nadal 0:0.

3
1
2
3
29'

Przed szansą stanął Kamil Grygiel. Tym razem bramkarz reprezentacji Rosji mógł mówić o szczęściu.

2
2
26'

Biało-Czerwoni mieli dużo szczęścia. Przemysław Świercz próbował interweniować głową po dograniu z narożnika i trafił w słupek!

3
1
26'

Zaczynamy drugą odsłonę!

3
4
25+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Karol Grygiel!

Niestety, nie udało się... Kamil Grygiel zmylił golkipera, lecz piłka przeleciała obok słupka.

1
1
2
13
4
25+3'

Krystian Kapłon ucierpiał po starciu z bramkarzem, sztab medyczny już zajął się Polakiem.

2
1
1
5
3
25+2'

Żółtą kartkę otrzymał Abubakar Tolkhadov.

Abubakar Tolkhadov #16
5
1
2
25+2'

Rzut karny dla reprezentacji Polski!

13
3
25+2'

To była bardzo niebezpieczna sytuacja. Kamil Grygiel minimalnie spudłował.

1
2
1
25'

Przemysław Fajtanowski sprawdził czujność rosyjskiego bramkarza.

1
1
24'

Indywidualna akcja Sulambeka Mutaeva. Igor Woźniak nawet nie musiał interweniować po strzale rywala.

2
2
24'

Doskonale zachował się Kamil Grygiel. Polak wyłożył piłkę  Bartoszowi Łastowskiemu i naprawdę mało brakowało!

2
2
22'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Bartosz Łastowski oddał strzał głową! Golkiper oddalił grę od własnej bramki.

1
3
2
20'

Świetny rajd Bartosza Łastowskiego, polski zawodnik nie zdołał oddać strzału. Krótka przerwa.

1
1
1
19'

I kolejne uderzenie Udalova, jednak Woźniak nie popełnił błędu.

3
1
1
18'

Igor Woźniak wykazał się refleksem, Dmitrii Udalov był bliski szczęścia.

1
1
17'

W dzisiejszym meczu bardzo aktywny jest "polski Messi". Abubakar Tolkhadov powtrzymał Bartosza Łastowskiego.

2
1
15'

Sulambek Mutaev brutalnie potraktował Bartosza Łastowskiego. Po chwili Krystian Kapłon chciał zaskoczyć rosyjskiego bramkarza, ale wciąż mamy bezbramkowy remis.

1
1
2
3
13'

Przerwa na żądanie.

2
1
3
11'

Niespodziewany kontratak reprezentacji Rosji i Dmitrii Udalov zmarnował stuprocentową okazję!

9
4
2
2
10'

Podopieczni Marka Dragosza nie pozwalają dojść do głosu Rosjanom.

2
5
1
1
8'

Po strzale Krystiana Kapłona piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
2
2
2
8'

Obiecująca akcja Bartosza Łastowskiego. Polski zawodnik był nieprzepisowo powstrzymywany przez obrońcę.

2
1
2
1
6'

Już trzeci strzał Polaków. Tym razem swoich sił spróbował Krystian Kapłon, piłka przeleciała obok slupka.

2
3
4'

Odważna próba Bartosza Łastowskiego. Golkiper przytomnie interweniował.

2
1
1
3'

Reprezentanci Polski szybko przeszli do ofensywy, kolejny rzut rożny dla drużyny Marka Dragosza.

3
1
1
1'

Groźna sytuacja pod bramką Rosji, bramkarz złapał piłkę po uderzeniu Łastowskiego.

4
2
17:16

Ampfutboliści już pojawili się na murawie. Polacy zagrają w czerwonych strojach.

1
Czy Polska zwycięży z Rosją na stadionie Cracovii?
1
17:16

Reprezentanci Polski walczą o brązowy medal mistrzostw Europy. Podopieczni Marka Dragosza wyczyścili głowy po porażce z Hiszpanią. Rywalizacja z Rosją rozpocznie się punktualnie o godz. 17:30.