Polska amp futbol
33' Jakub Kożuch 46' Karol Grygiel 48' Mariusz Adamczyk 50+4' Igor Woźniak 50+6' Krystian Kapłon
Rosja amp futbol
25+2' Abubakar Tolkhadov 37' Dmitrii Udalov
1:0
  • 19 Września 2021, 17:30

Koniec, wielki sukces reprezentacji Polski stał się faktem! Biało-Czerwoni pokonali 1:0 Rosję i zdobyli brązowy medal mistrzostw Europy. Euforia na stadionie w Krakowie. Dziękujemy za uwagę.

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Kapłon.

Igor Woźniak popełnił fatalny błąd, Mutaev miał znakomitą okazję i jej nie wykorzystał!

Żółtą kartkę otrzymał Igor Woźniak.

Fatalnie skiksował Igor Gamaonov, Polska wciąż na prowadzeniu.

Krystian Kapłon mógł strzelać, ale zdecydował się na podanie do Mariusza Adamczyka... Kontratak Rosjan.

Sędzia główny doliczył aż cztery minuty.

Ostatnia minuta regulaminowego czasu!

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Adamczyk.

Polska amp futbol. Schodzi: Karol Grygiel. Wchodzi: Mariusz Adamczyk.

Żółtą kartkę otrzymał Karol Grygiel.

Marek Dragosz szykuje zmiany w składzie, Mariusz Adamczyk jest gotowy do gry.

Rosjanie próbują odpowiedzieć, akcja toczy się na połowie Biało-Czerwonych.

Mocne uderzenie Krystiana Kapłona, bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

Selekcjoner reprezentacji Polski poprosił o przerwę.

Mogło być już 2:0! Kamil Grygiel przegrał pojedynek z Abubakarem Tolkhadovem.

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrii Udalov.

Rewelacyjnie prezentuje się Igor Woźniak między słupkami Biało-Czerwonych.

Przerwa na żądanie. Niesamowita atmosfera na stadionie Cracovii, Polacy zmierzają po medal!

Gol! Strzelił Jakub Kożuch. Asystował mu Bartosz Łastowski.

Gol! Kibice świętują w Krakowie. Bartosz Łastowski świetnie podał do Jakuba Kożucha, który znalazł sposób na rosyjskiego golkipera.

Jakub Kożuch huknął z dystansu! Bramkarz z wielkim trudem odbił piłkę, nadal 0:0.

Przed szansą stanął Kamil Grygiel. Tym razem bramkarz reprezentacji Rosji mógł mówić o szczęściu.

Biało-Czerwoni mieli dużo szczęścia. Przemysław Świercz próbował interweniować głową po dograniu z narożnika i trafił w słupek!

Zaczynamy drugą odsłonę!

Przerwa w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy. Reprezentacja Polski mogła i powinna prowadzić z Rosją. Po pierwszych 25 minutach na stadionie Cracovii jest bezbramkowy remis.

Nie ma gola! Karol Grygiel!

Niestety, nie udało się... Kamil Grygiel zmylił golkipera, lecz piłka przeleciała obok słupka.

Krystian Kapłon ucierpiał po starciu z bramkarzem, sztab medyczny już zajął się Polakiem.

Żółtą kartkę otrzymał Abubakar Tolkhadov.

Rzut karny dla reprezentacji Polski!

To była bardzo niebezpieczna sytuacja. Kamil Grygiel minimalnie spudłował.

Przemysław Fajtanowski sprawdził czujność rosyjskiego bramkarza.

Indywidualna akcja Sulambeka Mutaeva. Igor Woźniak nawet nie musiał interweniować po strzale rywala.

Doskonale zachował się Kamil Grygiel. Polak wyłożył piłkę  Bartoszowi Łastowskiemu i naprawdę mało brakowało!

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Bartosz Łastowski oddał strzał głową! Golkiper oddalił grę od własnej bramki.

Świetny rajd Bartosza Łastowskiego, polski zawodnik nie zdołał oddać strzału. Krótka przerwa.

I kolejne uderzenie Udalova, jednak Woźniak nie popełnił błędu.

Igor Woźniak wykazał się refleksem, Dmitrii Udalov był bliski szczęścia.

W dzisiejszym meczu bardzo aktywny jest "polski Messi". Abubakar Tolkhadov powtrzymał Bartosza Łastowskiego.

Sulambek Mutaev brutalnie potraktował Bartosza Łastowskiego. Po chwili Krystian Kapłon chciał zaskoczyć rosyjskiego bramkarza, ale wciąż mamy bezbramkowy remis.

Przerwa na żądanie.

Niespodziewany kontratak reprezentacji Rosji i Dmitrii Udalov zmarnował stuprocentową okazję!

Podopieczni Marka Dragosza nie pozwalają dojść do głosu Rosjanom.

Po strzale Krystiana Kapłona piłka poszybowała nad poprzeczką.

Obiecująca akcja Bartosza Łastowskiego. Polski zawodnik był nieprzepisowo powstrzymywany przez obrońcę.

Już trzeci strzał Polaków. Tym razem swoich sił spróbował Krystian Kapłon, piłka przeleciała obok slupka.

Odważna próba Bartosza Łastowskiego. Golkiper przytomnie interweniował.

Reprezentanci Polski szybko przeszli do ofensywy, kolejny rzut rożny dla drużyny Marka Dragosza.

Groźna sytuacja pod bramką Rosji, bramkarz złapał piłkę po uderzeniu Łastowskiego.

Polacy wygrali losowanie i zaczęli od środka.

Ampfutboliści już pojawili się na murawie. Polacy zagrają w czerwonych strojach.

Czy Polska zwycięży z Rosją na stadionie Cracovii?

Reprezentanci Polski walczą o brązowy medal mistrzostw Europy. Podopieczni Marka Dragosza wyczyścili głowy po porażce z Hiszpanią. Rywalizacja z Rosją rozpocznie się punktualnie o godz. 17:30.