90+1'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Nacho.

89'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Raul Garcia! Thibaut Courtois rzucił się w prawą stronę i nogą odbił piłkę, która leciała w środek bramki!

37
26
3
4
7
87'

Rzut karny dla Athletiku!

7
8
1
6
11
87'

11
87'

Sędzia biegnie do monitora!

2
2
1
1
2
87'

Głową uderzał Raul Garcia, trafił w rękę Militao!

2
2
1
1
2
86'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marcelo.

2
2
1
2
1
84'

Ponownie pokazał się Serrano, ale w efekcie Courtois piłkę spokojnie złapał. To już końcowe minuty. Będą jeszcze emocje?

1
1
1
1
1
82'

Jest celny strzał. Próba Serrano, ale Thibaut Courtois pewnie interweniował.

1
1
1
3
1
81'

Athletic Bilbao. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Nico Serrano.

1
79'

Szuka Athletic kontaktowego gola. Jednak nie potrafi oddać celnego uderzenia.

1
1
1
2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

1
1
1
1
1
76'

Głową uderzał Yuri Berchiche, ale trochę przeszkadzał mu partner i strzał był niecelny.

1
1
1
1
76'

Zagranie na szósty metr do Raula Garcii, strzał został jednak zablokowany przez obrońcę.

1
1
1
75'

Atak pozycyjny Realu Madryt. Więcej w tym gry na czas, niż szukania gola numer trzy. W spotkaniu wszystko już jasne. Raczej jasne.

72'

Lewą stroną ruszył Nico Williams, ale dobrze zachowali się obrońcy Realu.

4
1
1
2
1
69'

Nic nie potrafi zdziałać Athletic. Gra toczy się w okolicach środka pola.

2
66'

Real długo rozgrywa swoje akcje. Królewscy mają dobry wynik, czas pracuje na ich korzyść.

4
1
1
1
1
64'

. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Federico Valverde.

62'

Coraz mniej czasu ma Athletic na odmianę losów gry. Strzelał Raul Garcia, ale z tej akcji niewiele można było wyciągnąć.

1
1
60'

Zagranie do Viniciusa Juniora, ten jednak znalazł się na spalonym.

58'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oier Zarraga. Wchodzi: Mikel Vesga.

Oier Zarraga #19
58'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oihan Sancet. Wchodzi: Raul Garcia.

Oihan Sancet #8
57'

Minuty płyną, Real Madryt cały czas mecz ma pod kontrolą. Wiadomo jednak, że gol dla Athletiku może w potyczce sporo zmienić.

3
1
2
54'

Strzelał Iker Muniain, ale uderzenie było bardzo niecelne.

1
1
1
54'

Real Madryt ma już solidną zaliczkę. Athletic niewiele potrafi zdziałać, ale zespół z Bilbao stara się atakować.

2
1
1
52'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Mocny strzał Francuza, Simon wybrał dobry róg, ale nie miał szans! 2:0!

Real Madryt
22
14
5
3
8
51'

Yeray Alvarez zagrał ręką, sędzia podyktował rzut karny dla Realu!

10
8
1
2
6
51'

Jest ciekawie, sędzia podbiega do monitora. Już sypiemy wapno.

7
5
2
3
50'

Vazquez do Benzemy, ten uderzył i trafił w rękę obrońcy. Sędzia nie wskazał na "wapno". Co na to VAR?

2
1
48'

Od początku 2. połowy Real Madryt w okolicach pola karnego zespołu z Bilbao.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

3
1
46'

Athletic Bilbao. Schodzi: Alejandro Berenguer. Wchodzi: Nico Williams.

Nico Williams #30
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

45'

W końcu drużyna z Bilbao. Dogranie do Sanceta, ten jednak uderzył z pola karnego tuż ponad poprzeczką!

4
4
4
2
43'

Real spokojnie, zespół z Madrytu swoje w meczu już zrobił. Teraz martwić musi się Athletic.

1
1
1
41'

Real chciał pójść za ciosem. Kolejny raz szczęścia poszukał Modrić, ale teraz z mniejszym szczęściem.

38'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Rodrygo Goes. Rodrygo ruszył z piłką, w polu karnym wycofał piłkę do Modricia, a ten huknął pod poprzeczkę! 1:0!

33
20
4
2
4
37'

Na strzał zdecydował się Zarraga, ale próba pozostawiała wiele do życzenia.

1
34'

Muniain dogrywał z rzutu wolnego, piłkę wybili obrońcy, dodatkowo sędzia odgwizdał przewinienie.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Póki co szaleństwa nie ma. Mamy nadzieję, że wszystko co dobre jest jeszcze przed nami.

3
27'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Casemiro, piłka leciała w kierunku bliższego słupka, ale Simon dobrze interweniował.

1
27'

Nie zmienia się obraz gry. Real cały czas w okolicach pola karnego, ale wszystkie akcje konstruuje dość ospale. Rywale cały czas czekają.

24'

Spotkanie cały czas nie rzuca na kolana. Pamiętamy jednak, że El Clasico w półfinale także nam się dość topornie rozkręcało.

21'

Real jest aktywniejszy w ofensywie, ale nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

18'

Pokazał się Benzema, Francuz mocno uderzył z okolic linii pola karnego. Będzie rzut rożny dla Realu.

1
1
2
1
16'

Wyrównało się spotkanie, Real nie ma już tak wyraźnej przewagi jak w pierwszych minutach.

14'

Real Madryt ponownie na połowie ekipy z Bilbao. Jednak na razie bez klarownej okazji bramkowej.

1
1
11'

Vazquez do Kroosa, ten mocno uderzył z ok. 15 metrów, ale trafił w rywala.

1
10'

W końcu Athletic dłużej utrzymuje się przy piłce. Do bramki Realu Madryt jednak daleko.

1
7'

Benzema dość niespodziewanie do Rodrygo, ale Francuz podawał zbyt mocno. Piłka dla Athletiku.

5'

Real cały czas ma więcej z gry. Athletic czeka na okazję do wyprowadzenia kontry.

1
2'

Real spokojnie, długo rozgrywa piłkę na połowie zespołu z Bilbao.