(0:1)
Zakończony
Holandia
komentarz

Przegraliśmy z Holendrami 0:2. W niedzielę w Cardiff zagramy o utrzymanie w dywizji A. Łatwo na pewno nie będzie. Przy takiej grze jak w czwartek może być bardzo trudno.

40
95
7
8
22
90+2'

Czas płynie. Co czujemy? Nic. Tutaj od początku większych szans nie było.

32
95
9
10
19
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
40
7
10
12
89'

Końcówka spotkania. Holendrzy na naszej połowie. Goście jeszcze szukają trafienia numer trzy.

30
64
7
7
10
86'

Weghorst ostro potraktował Szczęsnego. Polak wściekł się na rywala i starał mu się wytłumaczyć, że są momenty, w których należy już odpuścić. Sędzia obu ukarał kartkami.

28
67
12
8
15
86'
86'
18
46
8
8
11
85'
13
8
2
4
8
83'

Nieśmiała próba Polaków, efektem rzut rożny. Szybko rozegrany, ale zbyt szybko.

12
27
8
8
11
82'
12
5
5
5
5
80'

Strzał z ok. 20 metrów oddał Gakpo, piłka na szczęście przeleciała tuż obok słupka!

13
27
12
11
13
78'
6
78'
77'

Wyjście Holendrów, piłka do Weghorsta, ten jednak z pola karnego uderzył niedokładnie.

9
14
5
8
10
76'

Znowu mogło być groźnie pod naszą bramką. Na szczęście Holendrom brakuje dokładności.

9
23
4
8
9
75'
3
5
14
7
4
75'
Kenneth Taylor #18
4
3
2
2
5
74'

Dumfries runął w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej. I decyzji swej Hiszpan jest był bardzo pewny.

2
13
2
2
1
73'

Holendrzy na dużym luzie, spokoju. Polacy? Są na boisku.

15
66
4
5
7
70'
70'

Holendrzy w naszym polu karnym robili co chcieli. W bramkę nie trafili, dodatkowo wcześniej był spalony.

9
42
7
6
5
68'

Lewandowski w polu karnym, został jednak zablokowany. Zresztą Milik i tak leżał na ziemi.

18
93
14
9
10
67'

Holendrzy zdenerwowani naszą nieporadnością zabrali Polakom piłkę i chcą nam pokazać jak się gra.

32
68
4
7
10
64'

Polacy przy piłce, problem w tym, że wszystko dzieje się na naszej połowie. Goście pozamykali wszystko. Taki lockdown po Holendersku.

15
89
6
12
7
62'

Morale u naszych siadło. Inaczej nie może to wyglądać, jeśli z pięciu metrów wybija się piłkę w kosmos.

28
97
7
13
19
61'
37
25
3
13
8
60'

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Vincent Janssen. Bergwijn zagrał klepkę z Janssenem, a ten płaskim strzałem pokonał Szczęsnego. W tej sytuacji bramkarz powinien zrobić więcej. Podobnie jak obrońcy. Mógł być remis, a tymczasem jest 0:2. Żal.

86
123
15
26
41
59'

Milik postraszył gołębie uderzając z ok. 20 metrów. A mógł podawać do Lewandowskiego. - Następną razą - powiedział Arkadiusz "Lewemu".

5
91
6
6
12
58'

Staramy się atakować. Trochę ciężko, ale szukamy swojego szczęścia w tym meczu.

17
31
9
9
9
56'

Bijemy na alarm pod naszą bramką. Trochę nieśmiało, na szczęście Holendrom zabrakło dokładności, niczym mistrzowi malarstwa przy wykańczaniu portretu teściowej.

4
51
6
6
7
54'

A teraz dogranie do Szymańskiego, ten wpadł w pole karne i z dość trudnej pozycji uderzył. Niestety niecelnie.

11
27
11
8
8
53'

Zagranie na prawo do Frankowskiego, ten na piąty metr do Milika, a ten wywalił piłkę w okolice Wisły... Podobno piłka wciąż leci.

29
268
17
11
15
52'
6
16
8
7
7
50'

Depay ma problemy. Coś strzyknęło Holendrowi. Czyżby konieczna będzie kolejna wymuszona zmiana?

9
6
14
10
4
48'

Steven Bergwijn wszedł z piłką w pole karne. Mocny strzał skutecznie przyblokował Kiwior.

11
11
5
2
4
36'

Timber wybił piłkę, ale przy okazji pofrunął jego but. Gdzieś w trybuny. Na szczęście wrócił. But wrócił.