Zakończony
ACF Fiorentina
90+4'

Gol! Strzelił Nikola Milenković.

Po upływie podstawowego czasu, a także doliczonego gola na 3:2 Nikoli Milenkovicia po wrzutce z rzutu wolnego!

31
12
7
2
6
90'

Doliczone trzy minuty.

4
4
1
2
88'

Jonathan Ikone szarżował bliżej prawej strony boiska. Jego akcja została poskromiona przez podopiecznych Gian Piero Gasperiniego. Coraz więcej wskazuje na dogrywce w trzecim ćwierćfinale Pucharu Włoch.

4
1
1
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu. Fiorentina w ataku pozycyjnym, choć musi sobie radzić w dziesięciu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Lucasa Martineza Quarty.

5
1
81'

ACF Fiorentina. Schodzi: Youssef Maleh. Wchodzi: Nikola Milenković.

4
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lucas Martinez Quarta za faul na Luisie Murielu.

4
1
1
3
79'

Davide Zappacosta nie chce być gorszy od Krzysztofa Piątka i również zapolował na drugiego gola w meczu. Po podaniu Matteo Pessiny oddał potężne uderzenie w poprzeczkę w bramce Pietro Terracciano.

3
1
1
1
1
76'

Dwa gole Krzysztofa Piątka.

11
5
2
1
74'
71'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Tym razem uderzenie Krzysztofa Piątka z rzutu karnego zostało obronione przez Juana Musso, ale nie odbił on piłki w odpowiednie miejsce. Reprezentant Polski miał możliwość wykonania dobitki i tym razem nie pozwolił sobie na błąd. 2:2 w Bergamo!

72
35
7
2
6
71'

16
70'

Rzut karny! Drugi! Faul Teuna Koopmeinersa na Youssufie Mahelu.

2
2
1
68'

Zmienia się optyka tego spotkania i to nie pierwszy raz tego późnego popołudnia. Fiorentina znajduje się na połowie przeciwnika i szuka sposobu na przynajmniej doprowadzenie do remisu.

1
2
2
66'

Niezła akcja zaproponowana przez podopiecznych Vincenzo Italiano. Ostatecznie piłka znalazła się pod nogami Riccardo Sottila, którego strzał tuż zza pola karnego nie stanowił dużego niebezpieczeństwa dla Juana Musso. Zmiennik ma do siebie pretensje, że nie przymierzył.

1
1
62'

Jeremie Boga i Atalanta na prowadzeniu w ćwierćfinale Pucharu Włoch.

3
1
60'

ACF Fiorentina. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Riccardo Sottil.

Riccardo Sottil #33
Nicolas Gonzalez #22
2
56'

Gol! Strzelił Jeremie Boga.

Atalanta na prowadzeniu po odwróceniu wyniku. Piłka znalazła się pod nogami Jeremiego Bogi, a ten zakończył szybką akcję bramkową uderzeniem na 2:1 w sytuacji sam na sam z Pietro Terracciano. Teraz to Fiorentina musi gonić przeciwnika.

2
1
1
4
6
54'

Szansa na sprawienie problemu gospodarzom z rzutu wolnego po przewinieniu Hansa Hateboera na Riccardo Saponarze. Po wrzutce Cristiana Biraghiego świetną okazję na gola miał Krzysztof Piątek, jednak nie złożył się umiejętnie do uderzenia.

1
2
52'

Zbigniew Boniek nie jest zachwyconymi tymi przerwami.

2
50'

Ponownie przerwa spowodowana urazem.

1
1
48'

Neroblu wymienili podania na własnej połowie boiska. Krzysztof Piątek ruszył wysokim pressingiem i zmusił podopiecznych Gian Piero Gasperiniego do wycofania futbolówki aż do Juana Musso.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Bergamo. Pierwsza część spotkania z licznymi przerwami, ale z nielicznym groźnymi uderzeniami. Davide Zappacosta odpowiedział trafieniem na 1:1 na gola strzelonego z rzutu karnego przez Krzysztofa Piątka.