1
2
1
90'

Bardzo mocny strzał Ernesta Muciego. Tym razem Maciej Gostomski tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

9
2
1
1
1
86'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Josue.

Błyskawiczny kontratak gospodarzy. Josue dostrzegł wychodzącego na pozycję Ernesta Muciego, przekazał piłkę koledze, a ten strzelił obok interweniującego bramkarza. Legia coraz bliżej awansu.

37
20
8
9
17
84'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pekhart.

5
2
3
5
5
82'

Podopieczni Aleksandara Vukovicia skutecznie odpierają kolejne ataki rywali. Górnik Łęczna walczy o bramkę wyrównującą.

6
1
1
1
80'

Odważne wyjście Cezarego Miszty. Młodzieżowy reprezentant Polski uprzedził Przemysława Banaszaka i wybił piłkę.

6
3
2
2
7
78'

Kolejna okazja łęcznian. Michał Mak uderzał z ostrego kąta, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

3
2
2
2
3
77'

Bartosz Rymaniak długo się nie zastanawiał i przymierzył zza pola karnego. Maik Nawrocki stanął na linii strzału.

2
1
1
1
73'

3
71'

Jason Lokilo znakomicie zagrał w pole karne, a Michał Mak zmarnował stuprocentową okazję. Gracz Górnika strzelił prosto w bramkarza Legii.

4
3
2
7
3
68'

Josue zapracował na tytuł piłkarza meczu. Kolejny strzał z dystansu Portugalczyka, piłka przeleciała obok słupka.

4
1
1
4
67'

W drugiej części gry Górnik Łęczna częściej utrzymuje się przy piłce, ale to marne pocieszenie dla gości. Cezary Miszta jest dzisiaj bezbłędny.

5
1
1
1
65'

Ależ rajd Jasona Lokilo! Skrzydłowy zszedł do środka i mocno uderzył. Bartosz Slisz stanął na jego drodze.

6
4
2
3
3
64'

Dobra akcja w wykonaniu Erensta Muciego. Albańczyk ruszył środkiem boiska i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
4
2
62'

Mattias Johansson założył siatkę rywalowi, a po chwili Filip Mladenović niecelnie dośrodkował. Maciej Gostomski wznowi grę od własnej bramki.

5
3
1
2
3
60'
59'
1
1
1
1
2
59'
58'

Niezłe dośrodkowanie Jasona Lokilo. Na prawej stronie był Damian Gąska, który nie zdołał sfinalizować akcji.

3
1
1
3
3
57'
56'

Kamil Kiereś chce dać impuls swojej drużynie. Opiekun Górnika Łęczna szykuje potrójną zmianę.

5
1
54'

Nie ma szczęścia Tomas Pekhart. Czeski snajper najwyżej wyskoczył do piłki po zagraniu z rzutu rożnego, lecz minimalnie przestrzelił.

4
1
1
1
53'

Strzał z dystansu Bartosza Slisza mógł zaskoczyć bramkarza Górnika Łęczna. Skuteczna interwencja Macieja Gostomskiego.

2
1
1
1
1
52'

Maciej Rosołek przegrał walkę o piłkę z Kryspinem Szcześniakiem i upadł w polu karnym. Nie będzie "jedenastki".

2
2
1
1
2
50'

Kłopoty warszawskiej Legii. Josue upadł na boisko po starciu z rywalem i potrzebuje przerwy w grze.

4
1
5
1
1
48'

Na prawym skrzydle Paweł Wszołek walczył bark w bark z Leandro. Sędzia odgwizdał faul, Górnik Łęczna wznowi grę.

4
4
1
2
46'

3
44'

Janusz Gol przegrał pojedynek z Pawłem Wszołkiem i ratował się faulem. Defensywy pomocnik ma już na koncie żółtą kartkę.

3
3
3
7
4
42'

Górnik Łęczna wypracował sobie sytuację. Damian Gąska dobrze dogrywał do Michała Golińskiego, który oddał strzał głową. Cezary Miszta miał sporo szczęścia, piłka przeleciała obok słupka.

2
2
3
2
4
42'

Paweł Wszołek zagrał w pole karne, a następnie Tomas Pekhart efektownie złożył się do przewrotki. Czech nieczysto trafił w piłkę.

3
2
2
3
2
40'

Bliski szczęścia był Matthias Johansson. Szwedzki obrońca uderzył zza pola karnego i minimalnie spudłował.

3
2
3
3
2
37'

Z lewej strony zacentrował Jason Lokilo. Maciej Rosołek wrócił pod własną bramkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

4
2
2
2
3
35'

Piłkarze Górnika Łęczna mają duże problemy z wyprowadzeniem piłki. Z minuty na minutę rośnie przewaga gospodarzy.

4
4
2
33'

Do rzutu wolnego podszedł Damian Gąska. Bartosz Śpiączka poradził sobie z Pawłem Wszołkiem, ale Cezary Miszta szybko naprawił błąd kolegi.

7
5
1
1
3
31'

Goście próbują odpowiedzieć. Serhij Krykun zagrywał do Bartosza Śpiączki, napastnik wygrał pojedynek powietrzny, lecz nic z tego nie wyszło.

2
2
1
1
29'

Tomas Pekhart miał doskonałą okazję! Czech uderzył z pięciu metrów, ale refleksem wykazał się Maciej Gostomski. Wciąż tylko 1:0.

4
2
2
3
28'

Podopieczni Kamila Kieresia praktycznie nie opuszczają własnej połowy. Legia Warszawa ma wyraźną przewagę.

5
3
1
4
26'

Przełamanie nastąpiło w najlepszym możliwym momencie. Dla Josue było to premierowe trafienie po przeprowadzce do Legii Warszawa.

10
4
1
1
24'

Świetna akcja piłkarzy Legii Warszawa. Do głosu doszedł Bartosz Slisz, środkowy pomocnik trafił prosto w Macieja Gostomskiego.

11
2
4
8
22'

Gol! Strzelił Josue. Asystował mu Mattias Johansson.

Portugalczyk zasłużył na tę bramkę. Josue był zupełnie niepilnowany i huknął nie do obrony! Tym razem piłka była poza zasięgiem Macieja Gostomskiego, gospodarze na prowadzeniu.

64
28
8
15
39
21'

Matthias Johansson rozegrał dwójkową akcję z Josue, który zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

6
6
7
5
6
19'

Po stronie Legii Warszawa bardzo aktywny jest Josue. Portugalczyk rozdziela podania przed polem karnym rywali.

7
7
6
6
6
17'

Josue wykonał stały fragment gry. Ofensywny pomocnik bezpośrednio uderzył, Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

6
6
6
6
6
16'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol.

8
7
7
8
8
16'

Paweł Wszołek celnie uderzył na bramkę. Maciej Gostomski wyczuł intencje skrzydłowego i wyjaśnił sytuację.

7
6
6
6
6
14'

Groźny kontratak Legii Warszawa. Bartosz Slisz dogrywał w pole karne i po niewielkim zamieszaniu golkiper Górnika Łęczna chwycił piłkę.

7
6
6
6
6
13'

Paweł Wszołek wypatrzył w polu karnym Jurgena Celhakę. Bartosz Rymaniak w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg rywala.

7
6
6
6
6
12'

Górnik Łęczna szuka luki w defensywie Legii Warszawa. Jason Lokilo miał sporo miejsca na lewym skrzydle, ale nie opanował piłki.

9
8
9
8
8
10'

Co za akcja Janusza Gola! Zawodnik gości mocno uderzył w kierunku bramki i Cezary Miszta wybił piłkę na rzut rożny.

14
15
14
14
14
8'

Strata za stratą. W pierwszych minutach widać dużo niedokładności w grze obu drużyn.

5
5
5
5
5
6'

Josue wziął sprawy w swoje ręce. Ofensywny pomocnik Legii Warszawa uderzył z dużej odległości, jednak Maciej Gostomski był na posterunku.

11
11
11
11
11
4'

Indywidualna akcja Serhija Krykuna. Ukrainiec zszedł do środka i stracił piłkę przed polem karnym gospodarzy.

7
7
7
7
7
2'

Od początku podopieczni Aleksandara Vukovicia utrzymują się przy piłce. Legia chce narzucić swój styl gry.

20:31

Trudno wskazać jednoznacznego faworyta tej rywalizacji. W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Legia Warszawa była minimalnie lepsza od Wisły Kraków (2:1), natomiast Górnik Łęczna zwyciężył 2:0 ze Stalą Mielec.

4
4
4
4
4
20:28

Kto uzupełni stawkę półfinalistów Fortuna Pucharu Polski? W ostatnim ćwierćfinale Legia Warszawa zagra z Górnikiem Łęczna przy Łazienkowskiej. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 20:45.