(1:2)
Zakończony
Serbia
komentarz

Koniec! Szalony mecz pomiędzy Kamerunem i Serbią ostatecznie kończy się remisem 3:3!

27
10
6
3
3
90+5'

Grujić strzelał z dystansu, nie popełnia błędu Epassy.

22
8
2
2
3
90+5'

Rzut wolny dla Kamerunu. Dośrodkowywał N'Koudou, ale prosto do rąk Milinkovicia-Savicia. Zmarnowali okazję zawodnicy Kamerunu.

6
4
2
9
11
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
36
11
2
4
4
90+2'
4
90+1'

Mitrović w sytuacji sam na sam chciał lobować bramkarza, ale górą Epassy. Niemniej, był spalony.

17
11
2
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut.

11
6
4
3
6
89'

Tadić opanował piłkę w polu karnym, zagrał lekko do lepiej ustawionego Mitrovicia, ale ten strzela obok bramki.

11
14
2
1
2
88'

Kostić znów wygrał pojedynek na skrzydle, lecz potem po prostu podał piłkę bramkarzowi rywali. Odrobina precyzji i mógł cieszyć się z gola Mitrović.

9
7
2
1
2
87'

Aboubakar uderzył potężnie z dystansu, jednak Milinković-Savić zaskakująco łatwo złapał piłkę.

12
8
3
5
6
85'

Tym razem Serbowie szybko wykonali rzut wolny, czym zaskoczyli rywala. Kostić dostał podanie z lewej strony, wycofał piłkę przed pole karne, a tam... nie było nikogo.

4
7
1
3
83'

Ależ groźne płaskie dośrodkowanie Kosticia. Zaskakująco biernie zachował się jednak Mitrović i nie powalczył o piłkę.

7
8
2
2
82'

Dużą liczbą zawodników atakuje Kamerun i zostawia sporo przestrzeni na własnej połowie. Tu może decydować jeden błąd, jedno niecelne podanie.

5
4
1
1
81'
2
81'
ZMIANA
Samuel Gouet #14
4
1
79'
ZMIANA
S. Milinkovic-Savic #20
2
3
78'
ZMIANA
Srdjan Babic #15
1
2
1
3
78'
ZMIANA
Andrija Zivkovic #14
2
1
1
4
78'

Huknął z dystansu Sergej Milinković-Savić. Niecelnie.

8
5
1
77'

Serbia szykuje potrójną zmianę.

3
2
1
3
1
76'

Tymczasem Serbia! Błąd Kamerunu w defensywie, złamana linia spalonego, ale Mitrović strzela prosto bramkarza w dogodnej sytuacji!

11
7
4
2
9
76'

Kwadrans do końca. Czy zobaczymy jeszcze gole? Wydaje się, że bliżej czwartego trafienia Kamerun niż Serbia.

12
6
3
74'

Kamerun ciśnie niebywale. Jakże zmienił się obraz tego meczu. Przy stanie 3:1 wszystko wydało się rozstrzygnięte.

22
5
1
3
3
73'

Kostić zagrywał płasko w pole karne, jednak Mitrović nie miał szans oddać strzału. Został uprzedzony przez obrońcę. Jakby się nie spodziewał, że może coś wyjść z tej akcji.

8
7
1
2
1
71'

Nie trafił czysto w piłkę jeden z Serbów. Trudno to nawet nazwać strzałem.

14
11
4
2
2
70'

Wreszcie oddech dla Serbii. Mają rzut rożny. To dawno niewidziany obrazek.

6
4
3
3
8
69'

Kamerun idzie po więcej. Fai dostał podanie z prawej strony, ale tym razem Serbowie się nie pogubili. Milinković-Savić wyszedł na przedpole i pewnie złapał piłkę.

10
5
1
2
9
67'
ZMIANA
67'
3
67'

Nie było spalonego! Ruszył idealnie w tempo Aboubakar! Co za mecz!

31
11
2
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Vincent Aboubakar.

3:3! Kolejny raz uniknął spalonego Aboubakar, Kamerun wyszedł z akcją dwóch na bramkarza, dostał podanie Choupo-Moting i strzela do pustej bramki! Ale czy nie było spalonego? Czekamy!

64'

Znakomite podanie Castelletto, bo to on zapisał asystę przy swoim nazwisku. Będą jeszcze emocje w tym meczu.

11
4
2
3
2
63'
GOOOOOOL!!!

I mamy gola kontaktowego! Sędzia asystent początkowo zasygnalizował spalonego, ale ostatecznie gola uznał. VAR podpowiedział mu, że wstrzelił się idealnie w linię rezerwowy zawodnik Kamerunu. Przelobowany Vanja Milinković-Savić!

56
22
1
6
9
62'

Szybka akcja Kamerunu. Jakby się obudzili. Choupo-Moting zagrał na lewą stronę do Toko Ekambiego, jednak ten uderzył lekko i w środek bramki. Pewnie broni Vanja Milinković-Savić.

2
2
2
60'

To mogło być wejście smoka. Aboubakar nawinął dwóch rywali w polu karnym, ale przy drugim kontakcie z piłką za daleko ją sobie wypuścił i później został zablokowany przy próbie strzału.

1
1
1
2
59'

Kamerun bez pomysłu. Brakuje pressingu, doskoku do rywala. Wydaje się, że ten trzeci gol był niczym gwóźdź do trumny.

5
2
2
4
4
56'

Bardzo dobre dośrodkowanie Mbeumo z rzutu wolnego. Centymetrów zabrakło, by dotknął piłkę głową Choupo-Moting. To była dobra szansa dla Kamerunu.

4
4
1
56'
ZMIANA
Strahinja Pavlovic #2
1
1
3
55'
1
54'

Każdy gol to osobna historia, natomiast każdy jest celebrowany tak samo. Ogromny wybuch radości w serbskiej ekipie.

4
1
1
3
4
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Mitrović. Asystował mu Andrija Zivkovic.

Co za akcja! Nieprawdopodobne, ale poklepali! Milinković-Savić mógł strzelać, ale podał do Zivkovicia. On też mógł strzelać, ale wystawił piłkę na piąty metr, by Mitrović mógł uderzyć do pustej bramki. 3:1 Serbia!

20
50'

Serbia kontroluje wydarzenia na boisku po wydarzeniach z końcówki pierwszej połowy.

6
3
3
6
49'

Podanie w kierunku Kosticia, ten na dużej dynamice wbiegł w pole karne, ale zostawił nogę Epassy i zapobiegł utracie gola.

3
2
2
2
48'

W środku pola Kamerunu nie tyle, że jest dziura, co prawdziwy lej po bombie. Jedna strata piłki i Serbia ma szansę do kontry z przewagą liczebną.

3
3
1
1
3
46'

Czyli w skrócie. Kamerun wyrzucił swojego podstawowego bramkarza z kadry, bo ten nie chciał daleko wykopywać piłki z piątki. A potem Kamerun stracił gola po dalekim wykopie bramkarza.