Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
88'

Raków daleko od własnej bramki. Warta nie potrafił przejąć piłki. Do końca coraz mniej czasu.

5
3
1
2
3
85'
85'
83'

Warta musi zaatakować, ale goście czasu na doprowadzenie do remisu mają już niewiele.

7
2
1
1
2
80'
81'
79'

W końcu Raków przełamał obronę Warty! Piłkę w polu karnym otrzymał Gutkovskis i mierzonym strzałem pokonał Lisa. 1:0!

Raków Częstochowa
40
22
5
8
18
78'

Lis kilka metrów przed polem karnym przerwał akcję Rakowa.

7
5
5
1
4
77'

Z pola karnego uderzał Fabio Sturgeon, ale przestrzelił!

2
5
2
3
3
77'

Lopez sam na sam z Lisem, ale ponownie górą bramkarz!

11
9
3
6
76'
Warta Poznań
2
1
1
1
5
75'

Dogranie w pole karne Warty, ale tragiczne. Od bramki Lis.

4
2
1
74'

Warta skupia się już na defensywie, momentami stara się wychodzić z połowy, ale dzieje się tak bardzo rzadko.

2
1
1
1
1
71'
70'

Ucierpiał Kupczak. Zawodnik Warty potrzebuje konsultacji z medykiem.

5
3
6
68'

Raków przycisnął. Gospodarze w końcu wzięli się do pracy i przyspieszyli grę.

11
3
1
10
65'
5
3
3
5
67'
66'

Lopez dośrodkował z prawej strony, główkował Wdowiak, ale wprost w ręce Lisa.

6
2
1
1
63'

Gutkovskis sam nam sam z Lisem, bramkarz zdołał odbić strzał!

10
7
1
3
60'

Po nim płasko z ok. 20 metrów uderzył Sorescu, Lis odbił piłkę! W końcu Raków pokazuje siłę!

8
6
1
5
59'

Lopez przejął piłkę w polu karnym, znalazł sobie miejsca do strzały, ale uderzył obok słupka. Będzie rzut rożny.

4
2
1
2
58'

Lopez dośrodkował z rzutu wolnego, nikt jednak w piłkę nie trafił.

3
5
3
3
2
56'
54'

Szczepański ostro potraktował Tudora. Zawodnika Rakowa cały czas leży na boisku. Dlaczego nie było kartki?

7
6
1
1
5
52'

A teraz próba Szczepańskiego, piłka trafiła w słupek za bramką Kovacevicia. Do szczęścia zabrakło metra!