(1:0)
Zakończony
Pogoń Szczecin
90+2'

Świetnie w defensywie spisał się Kurzawa, który w ostatniej chwili wybił piłkę już składającemu się do strzału Kramerowi.

19
10
5
1
2
90+1'
5
6
6
5
6
90'

Doliczone trzy minuty.

4
5
9
3
1
88'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Lindsay Rose.

2
4
2
4
1
87'
8
3
3
86'

Po podaniu od Grosickiego zza pola karnego Pogoni strzelał Mateusz Łęgowski. Uderzenie zablokowane.

5
6
5
6
3
85'

Tym razem minimalnie obok słupka strzelał Ernest Muci. Piłkarz Legii był jednak na spalonym.

8
9
6
4
1
84'

Tym razem w polu karnym Pogoni strzelał Makana Baku. Uderzenie niecelne.

6
6
3
5
1
82'

Na linii pola karnego zablokowany Kamil Grosicki! Akcja za akcję!

10
8
8
9
8
81'
81'
80'

Znakomita szansa dla Pogoni. Świetnie spisał się jednak Kacper Tobiasz, który wyszedł z bramki i zatrzymał piłkę.

7
2
2
5
3
79'

Blaz Kramer zdecydował się na strzał z pola karnego. Uderzenie niecelne, ale i tak był spalony.

3
5
2
2
76'

Najpierw groźna akcja Pogoni i zablokowany strzał, a po chwili szybka odpowiedź Legii. Tym razem jednak piłka w rękach bramkarza.

7
7
4
4
2
75'
5
4
3
4
1
74'

Teraz to gospodarze częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Pogoni.

2
4
4
6
73'
69'

Josue zagrywał z rzutu wolnego. Strzelał Artur Jędrzejczyk, lecz nie zdołał zaskoczyć bramkarza Pogoni.

4
4
4
2
67'
2
2
2
9
3
Czy to spotkanie zakończy się remisem 1:1?
2
2
2
2
1
65'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

4
4
2
2
2
62'
4
6
1
1
62'
60'

Brakuje teraz Legii dokładności na polu karnym rywala.

8
6
2
1
58'

Trwa ofensywa Pogoni! Teraz w polu karnym Legii strzelał Kamil Grosicki. Znów znakomicie interweniował Kacper Tobiasz.

12
6
4
4
4
57'

Szybka akcja Pogoni. Michał Kucharczyk wpadł w pole karne Legii, oddał strzał, ale Kacper Tobiasz nie dał się zaskoczyć.

4
4
4
5
5
55'

Dośrodkowanie Kucharczyka w pole karne Legii. Piłkę wybili obrońcy drużyny z Warszawy.

4
3
7
2
52'

Gol! Strzelił Jakub Bartkowski. Asystował mu Damian Dąbrowski. Po zagraniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Jakub Bartkowski! 1:1 w Warszawie!

32
21
6
7
28
51'

Z rzutu wolnego strzelał Wahan Biczachczjan. Piłkę poza boisko wybił Kacper Tobiasz.

7
5
3
3
4
50'
11
7
3
3
2
49'

Dobre dogranie Grosickiego do Zahovicia w pole karne. Ten oddał jednak niecelny strzał. To była groźna akcja Pogoni.

7
4
2
4
2
47'

Carlitos po podaniu od Josue skierował piłkę do bramki Pogoni, ale był na spalonym i ten gol nie został uznany.

9
7
2
2
czas Druga połowa
45+6'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bartosz Klebaniuk obronił strzał Carlitosa! Świetnie spisał się młody bramkarz Pogoni.

58
47
5
6
24
45+5'

Rzut karny dla Legii Warszawa! Sędzia zadecydował!

18
8
5
8
39
45+5'
10
4
4
5
7
45+4'

Sędzia sam ogląda sytuację.

5
4
8
3
45+2'

W polu karnym Pogoni padł Maciej Rosołek po starciu z Malcem. Trwa analiza VAR, czy Legii należy się rzut karny.

8
8
4
9
13
45'

Doliczone dwie minuty.

4
4
45'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Josue. Świetna akcja Legii na koniec pierwszej połowy! Josue dograł w tempo do Mladenovicia, który w polu karnym pewnie pokonał bramkarza! 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

30
17
6
14
15
42'

Zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelał Bartosz Slisz.

7
10
4
4
3
39'

Po dośrodkowaniu od Josue niecelnie główkował Carlitos.

6
12
4
6
2
37'

Ładny, efektowny strzał zza pola karnego oddał Maciej Rosołek. Świetnie interweniował Bartosz Klebaniuk, który nie dał się zaskoczyć.

14
11
2
35'

Znów groźna Legia. Ładne dogranie Mladenovicia, ale zabrakło gospodarzom strzału. Sporo dzieje w okolicach pola karnego Pogoni.

6
8
4
4
4
34'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Piłkę pewnie złapał Bartosz Klebaniuk.

8
4
4
1
32'

Legia szukała dobrego dogrania w pole karne Pogoni. Kilka wrzutek, ale ostatecznie piłkę złapał Bartosz Klebaniuk.

8
8
3
4
3
31'

Ciekawe spotkanie w Warszawie. Sporo dzieje się na boisku, akcja raz z jednej, raz z drugiej strony.

6
6
5
5
2
30'

Najpierw akcja Legii, a po chwili odpowiedź Pogoni. W decydującym momencie zabrakło jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

4
4
4
4
1
29'

Jeszcze jedna wrzutka z rzutu rożnego. Tym razem gospodarze wybili piłkę.

7
7
7
7
5
28'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Lekkie zamieszanie i... będzie kolejny rzut rożny dla gości.

11
11
6
6
5
26'
7
7
7
7
7
25'

Ładna, kombinacyjna akcja Pogoni Szczecin. Po dograniu w pole karne dobrze interweniował Artur Jędrzejczyk, który wybił piłkę.

7
7
7
7
4
22'

Teraz jeden z zawodników Legii potrzebuje pomocy medycznej. Mamy chwilową przerwę w grze.

6
4
4
6
2
22'
6
6
6
9
5
19'

Piłka w bramce Legii po tym, jak Luka Zahović minął bramkarza i skierował ją do siatki. Sędzia wcześniej odgwizdał jednak spalonego i gol nie został uznany.

34
17
8
14
22
16'

Filip Mladenović świetnie dośrodkował w pole karne Pogoni, a Carlitos z około 6 metrów oddał niecelny strzał głową. Znakomita okazja dla Legii!

8
8
7
7
7
13'

Po podaniu od Carlitosa w dobrej sytuacji znalazł się Maciej Rosołek, który z pola karnego strzelił w słupek. Dobitka innego z zawodników gospodarzy została zablokowana.

11
11
7
10
7
12'

Pogoń nieśmiało rusza do ataku. Gra się wyrównała.

12
10
6
6
4
10'
17
11
4
4
6
8'

Gra już wznowiona.

6
4
4
4
1
8'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

4
4
6
1
7'

Z dystansu strzelał Carlitos. Został jednak zablokowany.

6
4
4
4
4
6'

Świetnie w defensywie spisał się wracający we własne pole karne Jean Carlos Silva. Piłkarz Pogoni w ostatniej chwili wybił piłkę.

4
4
4
4
5'

Początek spotkania to optyczna przewaga Legii Warszawa. Gra zazwyczaj toczy się na połowie Pogoni.

4
4
4
3
4
3'

Ofensywna akcja Legii. Jakub Bartkowski zatrzymał wbiegającego w pole karne Mladenovicia.

6
6
6
4
2
1'

Ładne dośrodkowanie Pawła Wszołka. Dobrze interweniował jednak bramkarz Pogoni, który złapał piłkę.

4
4
4
3
czas Start meczu
17:29

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
4
16:59

Konfrontacja Legii Warszawa z Pogonią Szczecin była jeszcze mocniej wyczekiwana niż w poprzednich sezonach. To za sprawą letniej przeprowadzki trenera Kosty Runjaicia znad Odry do stolicy Polski.

16:58

Reprezentant Polski jeszcze nie zagrał przy Łazienkowskiej po powrocie do PKO Ekstraklasy. W poprzednim sezonie wyeliminowała go kontuzja. Tym razem jest gotowy do starcia przeciwko byłemu klubowi Legii Warszawa.

2
2
16:58

W sobotę Legia Warszawa zagra z Pogonią Szczecin. To szczególne wydarzenie dla trenera Kosty Runjaicia, który po raz pierwszy będzie po przeciwnej stronie barykady.