12
13
58
90+3'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Ivi Lopez. Ivi Lopez zagrywał z rzutu wolnego, a Fabian Piasecki wyskoczył najwyżej i skierował futbolówkę do siatki! 2:1 dla Rakowa!

240
107
20
39
98
90+2'
23
9
6
9
20
90+1'
5
21
148
13
2
90+1'
8
6
4
3
4
90'

Doliczone pięć minut.

20
12
8
4
19
89'
21
10
2
4
15
89'
37
11
12
11
32
88'

Dośrodkowanie Iviego Lopeza w pole karne. Do piłki wyskoczył Piasecki, a akcję zamknął Fran Tudor, który skierował futbolówkę do bramki. Po analizie VAR gol nie został uznany. Sędziowie uznali, że Piasecki dotknął piłki ręką.

26
14
12
8
39
86'

Ładne dośrodkowanie Tudora po którym główkował Zoran Arsenić. Jego strzał został jednak obroniony przez bramkarza.

29
6
11
5
22
85'
Lech Poznań
36
15
9
12
40
84'

Lech szuka dośrodkowań w pole karne Rakowa. Częstochowianie wybijają piłkę.

23
8
6
6
12
81'
15
10
5
6
6
80'

Poprzeczka! Po strzale Kuna blisko było o gola, a po chwili w znakomitej okazji znalazł się Fabian Piasecki. Po jego dobitce piłka przeleciała wysoko nad bramką!

37
25
11
8
23
81'
78'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłka została wybita przez gospodarzy.

22
7
7
4
13
75'

Przewaga Lecha. Gra toczy się na połowie Rakowa.

54
17
7
2
28
Czy w tym meczu padnie jeszcze przynajmniej jedna bramka?
7
3
1
73'
20
11
7
7
16
70'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Lecha. Po chwili piłka wybita z pola karnego.

13
6
7
5
69'
69'
68'
67'

1:1! Kapitalne uderzenie Michała Skórasia. Piłkarz Lecha dopadł do wybitej piłki, minął rywala i oddał piękny strzał zza pola karnego!

138
59
14
23
57
67'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Tym razem piłkę wybił Wdowiak.

9
6
5
4
6
66'

Gra toczy się na połowie Rakowa. Przed chwilą dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę wybił Zoran Arsenić.

12
7
6
1
4
64'
64'
63'

Gra wznowiona.

5
4
2
2
2
61'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Rakowa.

8
5
15
6
10
59'
24
15
11
14
16
57'

Raków cały czas dobrze przerywa akcje Lecha.

29
12
9
14
13
53'

Lech stara się atakować, lecz Raków jest bardzo solidny w defensywie.

39
20
12
9
12
49'

Gol! Strzelił Patryk Kun. Asystował mu Bartosz Nowak. Lech stracił piłkę na własnej połowie. Nowak dograł do Kuna, z ten z ostrego kąta pokonał bramkarza Lecha! Raków prowadzi 1:0!

158
73
18
56
96
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

8
6
5
5
6
44'

Końcówka pierwszej połowy spotkania. Nie zanosi się na gola w tej części meczu.

5
6
15
8
3
42'

Teraz Lech rozgrywa piłkę na połowie Rakowa. Ale daleko od bramki częstochowian.

16
11
8
6
11
39'

Nowak dryblował w polu karnym Lecha. Gdy już składał się do strzału, to stracił piłkę.

9
19
9
5
19
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
4
2
2
1
2
35'

Kolejne minuty mijają. Obie drużyny solidnie prezentują się w defensywie.

15
9
9
3
2
31'

Raków szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Lecha.

32
12
11
9
20
29'

Mocny strzał z dystansu oddał Filip Szymczak. Dobrze interweniował bramkarz częstochowian.

24
8
11
5
10
27'

Odpowiedź Rakowa. Zaskakujący strzał z pola karnego oddał Nowak, był rykoszet, ale Filip Bednarek złapał piłkę.

18
10
8
3
6
24'

Mikael Ishak miał przed sobą tylko bramkarza Rakowa. Ten jednak nie dał się zaskoczyć! Świetna okazja dla Kolejorza!

24
13
15
11
15
23'

Uderzenie na bramkę Rakowa z woleja w wykonaniu Afonso Sousy. Vladan Kovacević nie dał się jednak zaskoczyć.

18
8
7
6
12
22'

Ładne dośrodkowanie Tudora w pole karne Lecha, gdzie minimalnie niecenie główkował Vladislavs Gutkovskis. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

12
9
7
9
8
20'

Zagranie w pole karne Lecha. Obrońcy Kolejorza pewnie wybili piłkę.

22
12
7
3
12
18'

Obie drużyny badają swoje możliwości. Cały czas sporo gry w środkowej strefie.

2
3
12
2
4
15'

Raków rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Na razie wyrównane spotkanie w Poznaniu.

8
8
10
3
6
12'

Zamieszanie przed bramką Rakowa. Sporo nerwowości u zawodników zespołu gości, ale wynik nie uległ zmianie. Wyratowała się drużyna z Częstochowy.

18
12
9
9
20
9'

Rzut wolny dla Rakowa. Do bramki Lecha około 20 metrów. Na uderzenie zdecydował się Ivi Lopez, ale trafił w mur.

19
13
12
10
15
8'
Lech Poznań
15
6
5
9
23
7'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, po którym niecelnie główkował Vladislavs Gutkovskis.

12
9
3
4
5
4'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Na razie bez dobrych sytuacji strzeleckich.

9
3
7
3
3
2'

Raków rozgrywa piłkę na własnej połowie. Kolejorz stara się grać wysokim pressingiem.