Zakończony
Korona Kielce
90+1'

Gol! Strzelił Kacper Kostorz. Asystował mu Jacek Kiełb.

Korona Kielce z bramką honorową. Po podaniu od Jacka Kiełba pewnym, mocnym strzałem popisał się Kacper Kostorz.

7
10
6
3
10
87'
83'

Adrian Lis spokojnie złapał piłkę i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

2
79'

Korona jest załamana, a Warta stara się długo utrzymywać przy piłce.

3
5
1
73'

5:0 dla Warty Poznań! Po wrzucie piłki z autu błąd we własnym polu karnym popełnił Marcel Zapytowski, a futbolówkę do siatki skierował Robert Ivanov.

19
12
4
1
2
71'
69'

Jakub Kiełb nie doszedł do piłki, ale Warta i tak będzie miała rzut z autu.

1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Matuszewski.

1
1
2
60'

Warta Poznań prowadzi już 4:0 z Koroną! Adam Deja stracił piłkę, którą przechwycił Miłosz Szczepański i po chwili ładnym strzałem w "okienko" pokonał Marcela Zapytowskiego.

19
13
2
1
2
59'

Na razie w drugiej połowie na boisku wieje nudą, gdyż brak ciekawych, składnych akcji z obydwu stron.

56'

Poznaniacy atakowali lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

2
1
54'

Warta Poznań nie forsuje tempa i skupia się przede wszystkim na skutecznej grze w defensywie.

3
51'

Kielczanie znajdują się w ofensywie, ale na razie nic z tego nie wynika.

1
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Warta - Korona.

1
46'

Korona Kielce. Schodzi: Nono. Wchodzi: Adam Deja.

45'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Asystował mu Jan Grzesik.

3:0 dla Warty Poznań! Szybki atak gospodarzy. W jego końcowej fazie spod linii końcowej boiska piłkę w pole bramkowe mocno wrzucił Jan Grzesik, a futbolówkę do siatki klatką piersiową skierował Miłosz Szczepański.

29
17
2
2
3
43'

Daniel Stefański odgwizdał rzut wolny dla kielczan.

2
1
2
2
4
40'

Adrian Lis wypiąstkował piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

3
1
1
38'

Miguel Luis ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

1
1
1
1
1
36'

Na razie Korona Kielce nie ma argumentów do skutecznej walki z gospodarzami.

1
1
1
33'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy futbolówce znajduje się poznańska drużyna.

3
31'

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Konrad Matuszewski.

Warta Poznań wygrywa już 2:0! Dokładnie z lewej strony pola karnego dośrodkował Konrad Matuszewski, zaś celnie z kilku metrów główkował Jan Grzesik.

27
13
2
2
3
28'

Nieudana akcja Warty i grę od własnej bramki rozpocznie Marcel Zapytowski.

1
4
24'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy w okolicy pola karnego przyjezdnych.

2
22'

Warta Poznań cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

4
1
20'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

1
18'

Ekipa z Kielc spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

1
1
1
1
15'

Marius Briceag huknął z lewej strony pola karnego, ale piłkę do boku odbił Adrian Lis.

4
1
13'

Poznaniacy nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

7
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
2
8'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Warta Poznań wyszła na prowadzenie 1:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do własnej bramki skierował Jewgienij Szykawka.

22
11
7
4
11
3'

Nieudany wykop Adriana Lisa i Korona będzie miała rzut z autu.

1
1
5
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Warta Poznań - Korona Kielce?
Wygra Warta Poznań
Będzie remis
Wygra Korona Kielce
3
16:07

Konfrontację poprowadzi sędzia Daniel Stefański.

16:07

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Korona Kielce. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 17:30.