Po dośrodkowaniu Josue niecelnie główkował jeden z zawodników Legii.

4
2
87'
87'

Efektowny, mocny strzał z dystansu oddał Maik Nawrocki. Dobrze interweniował Henrich Ravas.

3
2
1
2
3
86'

Legia ruszyła do ataku, ale znów zatrzymany został Igor Strzałek.

7
6
1
2
5
85'
Widzew Łódź
11
7
2
1
2
82'
11
6
1
1
6
83'

Remis 2:2! Z rzutu wolnego strzelał Bartłomiej Pawłowski. Piłka odbiła się od Wszołka i wpadła do bramki!

46
32
5
4
11
82'
15
9
5
3
8
81'

Igor Strzałek dryblował w polu karnym Widzewa. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

4
2
2
2
79'
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Legia prowadzi 2:1! Paweł Wszołek dogrywał w pole karne Widzewa do Igora Strzałka. Piłkę chciał wybić Marek Hanousek, ale skierował ją do własnej bramki. Gol samobójczy!

Widzew Łódź
30
15
5
18
30
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Marek Hanousek. Piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

8
6
1
3
4
73'

W polu karnym Legii dryblować chciał Jordi Sanchez. Piłkę wybił mu Artur Jędrzejczyk.

2
70'

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen. Asystował mu Mato Milos.

1:1! Tym razem piękna akcja Widzewa! Efektowne dośrodkowanie w pole Legii, gdzie wrzutkę strzałem głową wykończył Kristoffer Hansen.

47
21
5
9
22
68'
66'

Znów dobrze w defensywie spisał się Artur Jędrzejczyk, który zatrzymał rozpędzającego się zawodnika Widzewa.

7
2
1
1
1
63'
7
2
3
2
9
63'

Z dystansu strzelał Ernest Muci. Uderzenie zostało zablokowane.

4
1
1
1
61'

Rzut rożny dla Widzewa. Zagranie w pole karne Legii. Zgranie piłki, doszedł do niej Kristoffer Hansen, ale po jego strzale dobrze interweniował bramkarz.

4
2
1
1
60'
59'
56'

Znów z dystansu strzelał Josue. Tym razem jednak minimalnie nad poprzeczką.

3
1
1
54'

Z dystansu strzelał Marek Hanousek. Piłkę pewnie złapał bramkarz Legii.

4
3
1
1
3
53'

Znakomitą okazję miał Bartosz Kapustka, który wpadł w pole karne Widzewa, oddał strzał. Piłkę w ostatniej chwili wyblokował Mateusz Żyro.

6
2
1
1
3
51'

Legia przy piłce. Gospodarze wyprowadzają kolejną akcję ofensywną.

6
2
2
1
2
48'

Zza pola karnego strzelał Josue. Piłkę pewnie złapał Henrich Ravas.

3
3
1
2
5
47'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Zbyt mocno przed bramkę Widzewa dogrywał jednak Josue.

2
2
2
1
5
komentarz

Fanatyczni kibice warszawskiej Legii przed meczem PKO Ekstraklasy z Widzewem Łódź odpalili race na... dachu stadionu przy Łazienkowskiej.

2
1
2
3
8
czas Druga połowa
45'

Uderzenie z dystansu Bartłomieje Pawłowskiego. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

6
3
3
2
42'

Tym razem dobrze w defensywie spisał się Patryk Stępiński, który w ostatniej chwili zatrzymał zawodnika Legii.

11
1
2
1
7
41'

Widzew teraz śmielej ruszył do ataku.

9
2
1
4
40'

Najpierw z dystansu strzelał Pawłowski, a piłkę odbił Dominik Hładun. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Legii, po którym minimalnie niecelnie główkował Mato Milos.To były dobre okazje na gola dla Widzewa.

8
2
40'

Teraz łodzianie przy piłce. Rozgrywają ją w środkowej strefie boiska.

6
2
1
1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
3
2
1
1
37'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Główkował w dobrej pozycji Maik Nawrocki, ale uderzenie było niecelne.

4
3
1
1
36'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Widzewa. Goście się bronią.

2
2
2
2
2
34'

Ładne dośrodkowanie Josue. Do strzału składał się Maciej Rosołek, ale wrzutka była minimalnie zbyt wysoka.

3
3
5
1
1
32'

Z dystansu niecelnie strzelał Filip Mladenović.

2
2
2
2
2
30'

Rzut rożny dla Legii. Po chwili dośrodkowanie, piłkę wrzucał Ernest Muci, a niecelnie główkował Maik Nawrocki.

7
5
2
1
1
29'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z zawodników Legii.

2
3
4
4
5
26'

Legia ma optyczną przewagę. Gra częściej toczy się na połowie Widzewa.

10
5
2
1
2
25'

Legia rozgrywa piłkę przed polem karnym Widzewa. Gospodarze czekają na błąd rywala.

5
3
1
1
24'

Uderzenie na bramkę Widzewa. Piłkę pewnie złapał Henrich Ravas.

1
1
1
3
20'

Po rzucie wolnym dobrze rozegranym przez Widzew spore zamieszanie przed bramką Legii. Strzały jednak były blokowane, a sędzia odgwizdał spalonego. Piłka dla Legii.

8
5
1
2
19'

Będzie rzut wolny dla Widzewa. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Legii.

1
1
1
7
18'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Bartosz Kapustka.

1:0 prowadzi Legia Warszawa! Bartosz Kapustka świetnie wrzucił piłkę przed bramkę Widzewa, a tam Paweł Wszołek oddał precyzyjne uderzenie głową! Piękne dośrodkowanie piłkarza Legii i dobre wykończenie.

40
14
5
10
22
17'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własne połowie.

8
2
1
2
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Goście wybili piłkę.

4
2
2
1
2
14'

Dobrze w defensywie spisał się Artur Jędrzejczyk, który przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Widzewa.

3
1
1
1
1
12'

Efektowne dośrodkowanie Josue, po którym piłkę trącił Filip Mladenović. Henrich Ravas nie dał się zaskoczyć i złapał futbolówkę.

1
1
3
1
11'

Dobra okazja dla Widzewa. Ostatecznie na strzał z dystansu zdecydował się Marek Hanousek. Uderzenie zostało jednak zablokowane. Po chwili sędzia odgwizdał natomiast spalonego.

3
1
2
10'

Legia oddaliła grę od własnego pola karnego i szuka groźnego dośrodkowania w pole karne gości.

5
3
2
1
2
7'

Bardzo aktywny Bartłomiej Pawłowski. Tym razem dośrodkowanie w pole karne Legii. Widzew utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

11
1
2
3
7'

Znów pokazał się Bartłomiej Pawłowski. Udany drybling piłkarza Widzewa zakończony strzałem. Piłka uderzyła jednak w boczną siatkę i wyszła poza boisko.

6
2
1
1
5'

Bartłomiej Pawłowski płasko dogrywał przed bramkę Legii. Strzelać chciał Ernest Terpiłowski, lecz to uderzenie zostało wyblokowane.

4
2
1
1
3'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Zabrakło już jednak strzału na bramkę gości.

1
3
1
1
1'

Jak na razie sporo walki w środkowej strefie boiska.

3
1
2
1
czas Start meczu
20:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
1
1
19:51

- Jesteśmy mocnym zespołem i świadomi tego jedziemy do Warszawy, by wygrać z Legią - zapowiada trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź przed hitem 22. kolejki PKO Ekstraklasy.

2
1
19:50

Mecze Legii Warszawa z Widzewem Łódź od dawna określane są jako klasyk. W piątkowy wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej zasiądzie komplet widzów. Pikanterii dodaje fakt, że oba zespoły są w ligowej czołówce.