9
14
64
90+3'

W doliczonym czasie nie jest zaskoczeniem, że piłka znajduje się na połowie Warty Poznań. Legia Warszawa będzie do końca spotkania szukać sposobu na podtrzymanie serii meczów bez porażki. Ostatnia akcja podopiecznych Kosty Runjaicia zakończyła się uderzeniem Roberta Picha prosto w Adriana Lisa.

14
18
4
2
8
90'

Doliczone siedem minut.

18
11
19
11
65
89'

Nieudana akcja na lewej stronie boiska w wykonaniu Igora Strzałka. W odpowiedzi gospodarze zorganizowali się do kontrataku i postraszyli Kacpra Tobiasza uderzeniem z dystansu Kajetana Szmyta. Odrobinę większa dokładność była potrzebna do zapewnienia zespołowi kompletu punktów.

10
5
2
2
2
88'

Gra wznowiona po krótkiej przerwie spowodowanej urazem.

16
11
9
5
5
83'

W 83. minucie raz jeszcze zapachniało wyrównaniem, ale strzał Makany Baku poskromił bramkarz.

44
15
6
7
8
83'
83'
2
3
4
1
3
81'
8
6
2
2
2
80'

Adrian Lis niezmiennie z czystym kontem!

19
7
3
1
1
76'

Adam Zrelak wykazał się w tym meczu raz jeszcze, tym razem we własnym polu karnym. Napastnik wspomógł pozostałych Zielonych w obronie i to właśnie on w 76. minucie powstrzymał uderzenie Macieja Rosołka. Piłka ominęła już Adriana Lisa, a mimo to nie wpadła do siatki.

23
11
4
2
4
75'
75'

Legia Warszawa. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Robert Pich.

7
4
2
1
75'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Igor Strzałek.

7
3
1
2
1
73'

Pozostało jeszcze gościom trochę czasu na odwrócenie wyniku, jednak wszystko dzieje się daleko od bramki Adriana Lisa. Odpowiednio rozstawieni oraz zmobilizowani przez Dawida Szulczka piłkarze znają sposób na powstrzymywanie ataków Legii Warszawa.

14
7
1
1
3
70'

Adam Zrelak i Warta Poznań na prowadzeniu!

33
15
2
1
67'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Kajetan Szmyt.

Nie było gola Legii, padła bramka dla Warty. W 68. minucie Zieloni zdobyli prowadzenie 1:0, a z ósmego trafienia w sezonie cieszył się Adam Zrelak. Napastnik dostał podanie od Kajetana Szmyta w okolicę narożnika pola karnego i pokonał Kacpra Tobiasza płaskim strzałem w kierunku dalszego narożnika. Pogubiła się obrona warszawiaków i dostali oni karę.

155
87
9
7
14
66'

W ostatnich minutach groźnie zapowiadało się przyspieszenie Legii Warszawa zakończone uderzeniem Carlitosa, jednak niezmiennie południowcowi brakuje czegoś przy strzałach.

14
14
4
5
6
63'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Josue za niesportowe zachowanie.

23
9
1
1
5
62'

Żółtą kartkę otrzymał Niilo Maenpaa za ostre przewinienie w centrum pola.

3
1
1
3
9
60'

Wymiana podań Wiktora Pleśnierowicza z Kajetanem Szmytem. Zakończyła się ona niebezpiecznie wyglądającym wstrzeleniem Macieja Żurawskiego w pole bramkowe. Nie zostało ono podsumowane uderzeniem, ponieważ interweniował przytomnie obrońca.

3
3
3
1
2
58'

Kibice Legii mieli krótki moment radości w 58. minucie. Sędzia asystent nie pozwolił jednak Rafałowi Augustyniakowi długo pocieszyć się ze zdobycia prowadzenia, ponieważ przed jego uderzeniem do bramki, był nieznaczny spalony Yuriego Ribeiro.

9
3
1
2
3
55'

Rozegranie zespołu prowadzonego przez Kostę Runjaicia. Akcja budowana przez Carlitosa oraz Josue zakończyła się kompletnie nieudanym podaniem crossowym do ustawionego na lewewj stronie boiska Filipa Mladenovicia.

3
3
1
2
4
51'

Warta zagrała odważniej niż w pierwszej połowie. Krótko po rozpoczęciu drugiej części zakotłowało się w polu karnym Legii po rzucie rożnym. Z kolei w 51. minucie Adam Zrelak urwał się obrońcom gości i w sytuacji sam na sam z Kacprem Tobiaszem oddał nieznacznie niecelne uderzenie.

10
3
3
2
8
48'

Na razie szkoleniowcy nie zdecydowali się na wprowadzenie żadnego zawodnika z ławki rezerwowych na boisko. Warta Poznań jakby nieco odważniejsza i zagroziła Legii Warszawa rozegraniem rzutu rożnego.