Koniec! Cracovia rozbija Wisłę Płock 3:0. Goście spadają z Ekstraklasy!

4
4
4
90+2'

W sytuacji sam na sam Konoplanka chciał lobować bramkarza, ale strzelił obok słupka!

1
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

2
2
2
89'
89'
88'

Bardzo nieudany strzał Szwocha zza pola karnego.

2
4
85'

Jeszcze Kocyła starał się zmniejszyć rozmiary porażki. Oddał niezły strzał z 30 metrów, piłka zrobiła kozioł, ale przeleciała obok bramki.

2
3
1
2
84'

Trudne minuty dla zespołu Wisły. Wiedzą, że spadają z ligi, a tu trzeba jeszcze pograć parę minut.

1
1
83'
2
3
79'

Rakoczy blisko podwyższenia wyniku. Oddał mocny strzał z szesnastu metrów, jednak piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

1
1
1
2
76'

Rzut wolny dla gości z dwudziestu metrów, ale uderzenie Szwocha w mur.

1
1
1
75'
Wisła Płock
1
1
73'

Asanasov urwał się Drapińskiemu, ale niedokładnie wycofywał piłkę przed pole karne. Zmarnowali szansę na kolejnego gola gospodarze.

1
1
70'
70'
69'

Nic się nie dzieje na boisku. Cracovia chyba nie chce się więcej znęcać nad rywalem.

2
2
66'

VAR jeszcze to sprawdzał, natomiast od początku wszystko wskazywało na to, że gol będzie uznany. I tak się stało.

3
4
2
1
66'
65'

Gol! Strzelił Patryk Makuch. Asystował mu Jani Atanasov.

To są minuty, które przesądzają o spadku Wisły! Rozbity zespół trenera Saganowskiego. Wrzutka Atanasova na piąty metr i gola strzela Makuch!

3
3
2
4
4
63'
63'
62'

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Asystował mu Michał Rakoczy.

2:0! Rakoczy precyzyjnie dograł piłkę z rzutu rożnego, dołożył głowę na bliższym słupku Ghita i pokonał Kamińskiego! Czy to gwóźdź do trumny Wisły? Wszystko na to wskazuje!

6
4
1
4
6
62'

Kontra gospodarzy, ale strzał Rakoczego zablokowany. Korner.

1
1
1
1
3
60'

Coś złego stało się z Cracovią w drugiej połowie. Na boisku wyszedł kompletnie inny zespół. Wisła ma zdecydowanie więcej z gry.

7
5
2
1
2
57'

Hoskonen ratuje Cracovię! Sekulski urwał się defensywie gospodarzy, znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz niezdarnie zbierał się do strzału i ostatecznie uderzył bardzo lekko. Hrosso nie dałby rady z interwencją, ale doskonale zaasekurował go kolega z obrony!

2
2
4
6
55'

Makuch wygrał biegowy pojedynek z Rzeźniczakiem, ale rywal nie pozwolił mu wbiec z piłką w pole karne. Wślizg kapitana Wisły, ale Cracovia ma rzut rożny.

1
1
2
4
53'

Wrzutka Tomasika na dalszy słupek, jednak Śpiączka nie doszedł do piłki.

3
3
1
1
52'

Wisła nie schodzi z połowy Cracovii. Jeden stały fragment, drugi. Brakuje jednak kogoś, kto wygrałby pojedynek w powietrzu i oddał jakiś strzał.

3
1
1
2
49'

Goście weszli w drugą połowę z nowymi siłami. Ruszyli nieco do przodu.

2
1
1
1
48'

Wisła z kolejnym stałym fragmentem. Furman centrował z rzutu rożnego, ale piłka leciała na zbyt niskim pułapie. Zagrożenie oddalone.

2
1
1
46'

Była okazja do kontry dla Wisły, ale Furman nie podał w tempo do Sekulskiego, a kiedy już zagrał piłkę, to kolega był na wyraźnym spalonym.

1
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania! To być może ostatnie 45 minut Wisły w Ekstraklasie.