Zakończony
Radomiak Radom
90+2'

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Mateusz Łęgowski.

Już w doliczonym czasie jeszcze jedno trafienie. 4:0 po uderzeniu Alexandra Gorgona!

90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

1
1
1
85'

Nie ma powodu do doliczania licznych minut w drugiej połowie spotkania. Gospodarze już pewni zdobycia ostatniego w sezonie kompletu punktów, a Radomiak ma z każdą minutą coraz mniej ciekawego do zaproponowania. Wyczekiwanie na wakacyjne wojaże.

1
80'

Powoli wyczekiwanie na ostatni gwizdek meczu oraz sezonu w Szczecinie. Zrobił się benefis, ponieważ szczecinianie mają możliwość zobaczenia odchodzącego z klubu Konstantinosa Triantafyllopoulosa. Radomiak stracił animusz i nie ma pomysłu na umieszczenie piłki chociaż raz w bramce strzeżonej przez Dantego Stipicę.

1
1
1
70'

Akcja indywidualna Luki Zahovicia zakończona uderzeniem z ostrego kąta w słupek bramki Alberta Posiadały. Słoweniec złapał odrobinę luzu w grze po przełamaniu niemocy strzeleckiej i ma ochotę na podsumowanie nierównego sezonu więcej niż jednym trafieniem do bramki.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Wahan Biczachczjan za faul blisko pola karnego przeciwnika.

1
63'

Piłka w bramce Radomiaka po strzale Luki Zahovicia, ale ewidentnie na spalonym Słoweniec w momencie podania Marcela Wędrychowskiego.

1
60'

Minęła godzina konfrontacji przy Twardowskiego i Radomiak stara się jeszcze odpowiedzieć gospodarzom. Ekipa z województwa mazowieckiego sugerowała zagranie ręką w polu karnym Pogoni Szczecin, ale zamiast jedenastki, dostali tylko możliwość wykonania kornera.

58'

Luka Zahović dorzucił gola na konto Pogoni Szczecin. Już 3:0!

2
1
56'

19590 kibiców na stadionie.

1
54'

Radomiak Radom. Schodzi: Christos Donis. Wchodzi: Luizao.

51'

Gol! Strzelił Luka Zahović.

W 51. minucie zrobiło się 3:0, a Luka Zahović wykorzystał dezorientację Alberta Posiadały przy wyprowadzeniu piłki. Bramkarz Radomiaka dostał podanie od Mike'a Cestora, ale futbolówka uciekła mu i stała się prostym łupem dla Słoweńca. Napastnik Pogoni poszedł agresywnie wślizgiem i przerwał niemoc strzelecką z ostatnich tygodni.

3
4
1
50'

Mateusz Łęgowski podwyższył prowadzenie na 2:0!

1
1
47'

Gol! Strzelił Mateusz Łęgowski. Asystował mu Kamil Grosicki.

Krótko po przerwie, a konkretnie w 47. minucie Pogoń podwyższyła wynik na 2:0. Bardzo dobre uderzenie z kilkunastu metrów oddał Mateusz Łęgowski. Nie dał nim szans na zatrzymanie piłki bezradnemu Albertowi Posiadale. Młodzieżowiec miał sporo swobody po wrzutce Kamila Grosickiego i po przyjęciu przymierzył z półwoleja w narożnik bramki.

komentarz

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 1:0 Pogoni Szczecin. Gospodarze zawdzięczają zaliczkę strzałowi Kamila Grosickiego z rzutu karnego. Radomiak był równorzędnym przeciwnikiem dla Portowców, jednak brakowało mu przede wszystkim uderzeń celnych. Dość liczne ataki zespołu z województwa mazowieckiego nie stanowiły zagrożenia dla Dantego Stipicy.

45'

Doliczone trzy minuty.

3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Linus Wahlqvist za przewinienie na boku boiska.

5
3
6
38'

13. gol w sezonie najskuteczniejszego piłkarza Pogoni Szczecin!

5
2
4
34'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki.

Pogoń Szczecin zdobyła prowadzenie w 34. minucie z rzutu karnego. Bartosz Frankowski gwizdnął po przewinieniu na linii szesnastki na Luce Zahoviciu. Po sprawdzeniu sytuacji decyzja z boiska została podtrzymana. Za wykonanie jedenastki zabrał się Kamil Grosicki i pokonał Alberta Posiadałę. Bramkarz Radomiaka czekał do końca na środku bramki, ale nie było wcinki byłego lidera reprezentacji Polski.

14
8
1
1
11
31'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin za faul na Luce Zahoviciu.

9
4
4
29'

Mateusz Łęgowski oddał nieznacznie niecelne uderzenie zza linii pola karnego.

28'

Zmiana w zespole z Radomia spowodowana urazem.

25'

Pogoń Szczecin mogła zaskoczyć Radomiaka szybkim atakiem. Piłka uciekła jednak w momencie przyjmowania Mateuszowi Łęgowskiemu, co ułatwiło jej wyekspediowanie Albertowi Posiadale. Chwilę wcześniej Radomiak domagał się rzutu karnego za przewinienie na Lisandro Semedo.

1
22'

Raphael Rossi główkował poza lustro bramki Pogoni Szczecin po dograniu ze stałego fragmentu gry. Kompletnie nieprzygotowane uderzenie i nie mogło ono zagrozić Dantemu Stipicy.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Alves za faul na obracającym się z piłką Luce Zahoviciu.

16'

Radomiak przeprowadził groźniejszą akcję w pierwszym kwadransie meczu. Goście przechwycili piłkę wysoko na połowie Pogoni, a Berto Cayarga zakończył krótkie rozegranie uderzeniem w boczną siatkę. Wcześniej możliwość pokonania Dantego Stipicy miał również Lisandro Semedo, ale zgubił piłkę kilkanaście metrów od bramki.

1
1
12'

Radomiak wysoko przechwycił piłkę, a jego krótka akcja zakończyła się uderzeniem Berto Cayargi w boczną siatkę. Ostrzeżenie dla Pogoni Szczecin, która zbyt nonszalancko wymieniała podania w okolicy własnego pola karnego.

1
10'

Generalnie wyrównana rywalizacja. Radomiak starał się zagrozić Pogoni Szczecin uderzeniem z centrum pola karnego Lisandro Semedo. Piłka zaplątała się pod nogami skrzydłowego przyjezdnych i ostatecznie została wyekspediowana przez Mateusza Łęgowskiego.

1
7'

Na razie niedokładne uderzenia po obu stronach stadionu. Gospodarzom nie udało się zatrudnić Alberta Posiadały strzałem Kamila Grosickiego, a przyjezdni nie przymierzyli po dorzuceniu piłki z rzutu wolnego.

1
1
5'

Na trybunach od początku trwa festiwal nieuprzejmości wobec zamieszanych w skandal w Zabrzu sędziów Tomasza Kwiatkowskiego i Daniela Stefańskiego. Przyłączyli się zresztą do niego kibice z Radomia, którzy przyjechali do Szczecina pociągiem specjalnym. Ponadto fani Pogoni zaprezentowali oprawę z podartym biletem na prom do Szwecji dla Jensa Gustafssona oraz jego współpracowników. W ten sposób udzielili wotum zaufania trenerowi, którego kilka miesięcy temu wysyłali do ojczyzny.

01:39

Radomiak poradził sobie sprawnie z beniaminkiem.

01:38

Radomiak ma za sobą dwa zwycięstwa w PKO Ekstraklasie. W poprzednim meczu odniósł zwycięstwo 3:1 z Widzewem Łódź. Beniaminek odpowiedział jeszcze całkiem sprawnie na pierwszego gola Franka Castanedy, ale bez riposty Widzewa pozostały późniejsze gole Dawida Abramowicza oraz Lisandro Semedo.

01:37

Radomiak postara się o lepszy wynik w konfrontacji z Portowcami niż w rundzie jesiennej.

01:36

Sytuacja z Zabrza może być kosztowna dla Pogoni Szczecin.

2
01:36

Szczecinianie wrócili rozjuszeni z meczu z Górnikiem Zabrze.

01:35

Tak wyglądało poprzednie starcie Pogoni Szczecin.

01:34

Pogoń Szczecin poniosła porażkę 1:2 w poprzednim meczu z Górnikiem Zabrze. Podopieczni Jensa Gustafssona nie przerwali długoletniej niemocy przy Roosevelta. Konfrontacja zakończyła się w atmosferze skandalu z powodu błędu sędziego Tomasza Kwiatkowskiego, a także siedzącego przy VAR Daniela Stefańskiego. Nie dostrzegli oni faulu na Marcelu Wędrychowskim w polu karnym Górnika w doliczonym czasie.

01:32

Przygotowania Pogoni Szczecin do zakończenia sezonu.

1
01:28

W sobotę czeka kibiców multiliga w PKO Ekstraklasie. Zapadnią ostatnie rozstrzygnięcia w sezonie. W jednym z meczów zmierzą się Pogoń Szczecin z Radomiakiem.