Koniec spotkania, koniec męki piłkarzy Widzewa w tym spotkaniu. Korona Kielce zrobiła swoje i utrzymuje się w PKO Ekstraklasie.

Co najmniej dwie minuty dłużej pogramy w drugiej połowie.

1
1
1
90'

Trafia Serafin Szota do siatki po dośrodkowaniu Stępińskiego z rzutu wolnego, ale jest spalony.

2
1
88'

Korona bliska czwartej bramki! Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamykał głową Błanik, ale piłka minęła słupek bramki Henricha Ravasa.

1
87'

Widzew podszedł pressingiem, ale bez żadnego problemu spod niego kielczanie wyszli.

84'

Po odzyskaniu piłki w stronę bramki Widzewa popędził Nono, ale chybił.

83'

Korona chce jeszcze wcisnąć czwartą bramkę. Dla widzewiaków chyba byłoby najlepiej, gdyby spotkanie się już skończyło.

1
3
81'

Widzewiacy zlekceważyli kolejną akcję i to mogło zakończyć się groźnie. Szykawka obok bramki.

79'
77'

17 423 widzów ogląda mecz w Łodzi.

1
1
1
74'

Od kilku minut łodzianie są tłem dla koroniarzy.

72'

Laga Shehu do Terpiłowskiego. Ale nic z tego.

70'

To był taki jednorazowy zryw Widzewa. Nie zanosi się na zmianę obrazu gry.

68'

Bartłomiej Pawłowski uderza, ale trafia w boczną siatkę.

1
1
1
67'

Ręką zagrał Petrow. Rzut wolny dla Widzewa. Niezła szansa, biorąc pod uwagę to, że łodzianie nie mieli ich za wiele.

1
1
1
65'

A te kartki to efekt przepychanki przy chorągiewce narożnej pod bramką Widzewa.

1
1
64'
Widzew Łódź
1
64'
1
1
60'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Marius Briceag.

Prosił się Widzew i się doprosił. Ależ to było świetne zagranie za linię obrony z lewego skrzydła Briceaga. Sięgnął piłkę Łukowski, a ponieważ był niepilnowany, było mu wręcz łatwiej o pokonanie Henricha Ravasa.

58'

Ależ okazja Szykawki! Miękkie zagranie z prawej strony prosto na głowę napastnika Korony, ale to uderzenie zupełnie nie w światło bramki Ravasa.

57'

Pozornie niegroźny strzał Ronaldo Deaconu z dystansu, ale Ravas zmuszony do interwencji i wybicia piłki na rzut rożny.

55'

I znowu Korona bliska bramki! Wrzutka na głowę Malarczyka z rzutu wolnego i... znów poprzeczka ratuje gospodarzy!

55'

A ta kartka to za uderzenie łokciem Szykawki. Wprawdzie później pomocnik Widzewa był faulowany, lecz chronologia zdarzeń została zachowana.

54'
1
52'

Widzewiacy ruszyli nieco odważniej. Ruch zrobili Letniowski i Hansen, ale brakuje w tym wszystkim wykończenia.

50'

Zagotowało się pod bramką Korony. Szota zagrał po ziemi w szesnastkę, minął się z piłką Zapytowski i... nie zakończyło się to bramką.

48'

W międzyczasie Widzew miał rzut wolny, ale nie znalazł się chętny do zamknięcia.