3
3
88'
82'

Kacper Karasek starał się zameldować na boisku celnym uderzeniem do bramki, ale piłka nie ułożyła się idealnie na stopie zmiennika i poleciała poza bramkę Wiślaków.

2
4
1
2
4
78'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Artem Polyarus. Wchodzi: Muris Mesanović.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Artem Polyarus #14
1
1
2
77'

Wisła Kraków. Schodzi: Dor Hugi. Wchodzi: Bartosz Talar.

Bartosz Talar #18
3
2
1
1
2
77'
73'

Ponownie interweniował na przedpolu Mikołaj Biegański i nie pozwolił na opanowanie piłki Artemowi Poliarusowi po podaniu prostopadłym.

3
2
2
3
4
70'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Marcel Błachewicz. Wchodzi: Kacper Karasek.

Kacper Karasek #24
1
1
1
1
1
68'

Rozegranie piłki na prawej stronie boiska. Starali się tam zyskać przestrzeń gracze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Ostatecznie łupem podopiecznych Radoslava Latala był tylko korner, po którym groźniejszy był kontratak przyjezdnych.

2
1
2
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew za kolejne ostre przewinienie.

1
60'
56'

Niecieczanie przyspieszyli na prawej stronie boiska i starali się przeprowadzić atak z wykorzystaniem Rajko Repa. W ostatnim momencie wmieszali się w to piłkarze ze stolicy województwa małopolskiego.

2
2
3
2
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński za powstrzymanie faulem ataku przeciwnika.

2
1
1
2
2
51'

Tym razem dobre zachowanie Tomasza Loski. Poradził sobie z rozpędzonym zawodnikiem Wisły Kraków. W odpowiedzi przyspieszenie niecieczan, ale płaskie uderzenie Adama Radwańskiego okazało się niewystarczające do pokonania Mikołaja Biegańskiego.

3
49'

Skuteczna interwencja Mikołaja Biegańskiego w konfrontacji z Tomasem Poznarem. Napastnikowi Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nie udało się opanować piłki zanim ta została powstrzymana przez bramkarza Białej Gwiazdy.

2
1
48'

Pora na emocje związane z drugą połową spotkania. Zobaczymy, która z drużyn zorganizuje się do zdecydowanego natarcia po zmianie stron.

3
45'

Doliczony czas.

1
1
42'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

1
1
38'

W 38. minucie mocno zapachniało golem Wiślaków z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Luis Fernandez i starał się przymierzyć do siatki technicznym strzałem. Zabrakło mu niewiele do szczęścia, ponieważ kopnięta przez niego piłka zatrzymała się na słupku.

4
1
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za przewinienie blisko własnego pola karnego.

4
1
33'

Kolejna próba kreatywnego przyspieszenia ataku w wykonaniu Adama Radwańskiego, jednak podanie zostało przechwycone przez czujnego zawodnika z Krakowa. Bruk-Bet Termalica Nieciecza musi szukać innego sposobu na przedostanie się pod bramkę strzeżoną przez Mikołaja Biegańskiego.

2
1
30'

Dwa kwadranse rywalizacji za drużynami i pozostaje bezbramkowo. W pewnych fragmentach spotkania to Wiślacy dłużej utrzymywali się w posiadaniu piłki, ale jednak statystyka wskazuje na przewagę Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Moltens  za ostre przewinienie.

Boris Moltenis #4
2
3
2
3
4
18'

Tomas Poznar nie opanował piłki po podaniu z głębi pola o nie przetestował swoim strzałem formy dnia Mikołaja Biegańskiego.

3
1
1
16'

Akcja indywidualna Dora Hugiego zakończona dośrodkowaniem. Poradzili sobie z tym gospodarze i starają się nieco dłużej utrzymać w posiadaniu piłki.

1
15'

Kwadrans rywalizacji za drużynami i w ostatnich minutach dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się podopieczni Radosława Sobolewskiego.

1
1
12'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na połowie przeciwnika, ale podanie Adama Radwańskiego, w poszukiwaniu Tomasza Poznara, okazało się niewykonane w odpowiednim momencie.

7'

Po nieudanym ataku Pomarańczowych wznowieniem od bramki zostało przyznane zawodnikom z Krakowa. Konkretnie Mikołajowi Biegańskiemu.

1
1
5'

Pierwszej ataki w meczu dwóch zespołów z województwa małopolskiego bez efektu bramkowego. Wisła Kraków próbuje narzucić własne warunki przeciwnikom.

02:41

Przygotowania Wiślaków do bliskiego meczu wyjazdowego.

02:39

W takich okolicznościach Wiślacy zremisowali z łodzianami.

02:33

Problem z punktowaniem ma również Biała Gwiazda. Także ona ostatnie zwycięstwo ligowe odniosła 20 sierpnia. Później udało się już tylko pokonać w Fortuna Pucharze Polski rezerwy Legii Warszawa, a w lidze cztery porażki przeplotła dwoma remisami. W poprzednim meczu nie wykorzystała dwubramkowego prowadzenia i zremisowała 2:2 z ŁKS-em w debiucie pod wodzą trenera Radosława Sobolewskiego.

02:28

Wspomnień czar Wiślaków.

02:25

Niecieczanie zostali pokonani na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

02:24

Tak wyglądało poprzednie starcie Bruk-Betu.

02:24

W poniedziałek Pomarańczowi przegrali 1:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Co prawda strzelili pierwszego gola w meczu, ale na trafienie Rajko Repa przeciwnicy odpowiedzieli uderzeniami Maksymilianów Rozwandowicza i Banaszewskiego. Choć Zagłębie krócej posiadało piłkę, to było znacznie konkretniejsze w atakowaniu.

1
1
02:23

Kluby zmierzą się po raz 11. w historii, ale po raz pierwszy na zapleczu PKO Ekstraklasy.

02:22

Bruk-Bet Termalica podejmie Wisłę Kraków w meczu spadkowiczów z PKO Ekstraklasy, którym nie wiedzie się w Fortuna I lidze. Starcie zespołów z województwa małopolskiego będzie elementem obchodów 100-lecia klubu z Niecieczy.