(1:0)
Zakończony

Odra Opole

90+4'

Aż siedem doliczonych minut przez sędziego. Teoretycznie jest jeszcze trochę czasu na ratowanie wyniku, ale Odra Opole przed momentem straciła jeszcze jedną szansę na gola. Ruch Chorzów rozprawił się z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

2
90'

Doliczony czas.

2
2
89'

Daniel Szczepan dorzucił gola. 3:0!

1
84'

Gol! Strzelił Daniel Szczepan. Asystował mu Tomasz Wójtowicz.

Ruch grał dość spokojnie w końcówce spotkania, a kiedy tylko dostał ostrzeżenie od Odry, w postaci strzału z dystansu, odpowiedział golem na 3:0. Daniel Szczepan zamknął spotkanie swoim uderzeniem. Wcześniej, po podaniu Tomasza Wójtowicza, popisał się solowym rajdem i położył zarówno defensora, jak i rozpaczliwie interweniującego Artura Halucha.

5
3
1
2
82'

Odra Opole. Schodzi: Konrad Nowak. Wchodzi: Antoni Klimek.

wchodzi Wchodzi
Antoni Klimek #47
schodzi Schodzi
81'

Odra Opole jeszcze odpowiedziała na gole przeciwnika strzałem z dystansu. Nieznacznie pomylił się śmiałek. To przypomnienie dla podopiecznych Jarosława Skrobacza, że niezbędne jest zachowanie koncentracji do ostatniego gwizdka prowadzącego spotkanie Grzegorza Kawałko.

1
2
79'
75'

Jeszcze pozostał kwadrans podstawowego czasu na poprawienie wyniku gościom. Nie widać specjalnie nadziei po stronie zespołu Adama Noconia, jednak dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

1
1
72'

Zmiana w zespole z Opola była spowodowana urazem wprowadzonego w przerwie na boisko zawodnika.

1
1
1
70'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bielecki za powstrzymanie przeciwnika faulem.

1
1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Feliks za przewinienie popełnione blisko pola karnego.

1
1
1
1
65'

Patryk Sikora i zrobiło się 2:0 dla faworyta!

61'

Gol! Strzelił Patryk Sikora. Asystował mu Kacper Michalski.

W 61. minucie Ruch powiększył prowadzenie na 2:0 i jego sytuacja w meczu zrobiła się komfortowa. Tym razem akcja bramkowa została zakończona strzałem przez Patryka Sikorę. Nie miał on problemu z pokonaniem Artura Halucha uderzeniem z bliska po krótkim rozegraniu rzutu wolnego przez Macieja Sadloka oraz Kacpra Michalskiego. Odra pogubiła się w obronie i jej szansa na zapunktowanie stała się minimalna.

10
10
2
2
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Niziołek za ostre przewinienie na Tomaszu Wójtowiczu.

2
4
1
58'

Sytuacja wydaje się być kontrolowana przez zawodników z Chorzowa. Nawet zaatakowali groźnie z wykorzystaniem Macieja Sadloka i to przyspieszenie pozwoliło wywalczyć korner. To kolejna minuta przybliżająca zawodników z województwa śląskiego do odniesienia zwycięstwa.

1
1
1
1
55'

Niebiescy w natarciu, jednak Odra Opole nie zapomina o defensywie. Skuteczne działanie w obronie zawodników prowadzonych przez Adama Noconia.

2
52'

Po przerwie Odra musi zorganizować się do bardziej zdecydowanego natarcia, jeżeli zamierza przynajmniej dogonić Niebieskich. W pierwszej połowie przyjezdni nie zaszkodzili niebezpiecznymi strzałami Jakubowi Bieleckiemu.

1
1
1
50'

Poradzili sobie gospodarze z niebezpiecznie wyglądającym dośrodkowaniem w ich pole karne. Odra Opole wyszła na drugą połowę spotkania z nowym zawodnikiem ofensywnym Tomasem Mikinicem, natomiast gospodarze wzmocnieni w obronie Konradem Kasolikiem.