Juventus FC. Schodzi: Fabio Miretti. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

AC Monza. Schodzi: Carlos Augusto. Wchodzi: Samuele Birindelli.

Samuele Birindelli #19
Carlos Augusto #30
82'

Niewiele zmieniła stracona bramka w grze Juventusu. Gospodarze na razie dość rozsądnie zarządzają wynikiem. Była co prawda możliwość doprowadzenia do remisu, jednak Moise Kean główkował prosto w rękawice bramkarza po dośrodkowaniu Westona McKenniego z prawego skrzydła.

1
1
78'

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Moise Kean.

77'

Na razie Christian Gytkjer bohaterem popołudnia!

5
3
2
2
74'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Patrick Ciurria.

Monza zdobyła prowadzenie w 74. minucie. Beniaminek może i nie zachwycał, ale prezentował się lepiej niż Juventus i ostatecznie strzelił gola na 1:0. Christian Gytkjaer nie dość, że zdobył pierwszą w karierze bramkę we włoskiej elicie, to na dodatek może zapewnić Monzy pierwsze w historii zwycięstwo na poziomie Serie A. Duńczyk wykorzystał dośrodkowanie Patricka Ciurrii.

2
67'

Monza oddaje coraz więcej uderzeń celnych. Ostatnie z nich oddał Christian Gytkjaer. Były napastnik Lecha Poznań ponownie nie zaskoczył skoncentrowanego Mattii Perina.

64'

Celne uderzenie, ale niepokonany pozostaje Mattia Perin.

60'

Monza rozgrywa pierwszy mecz po zmianie trenera na Raffaele Palladino. Ten zaczął wcześnie mieszać w jedenastce, a jednym z piłkarzy, wprowadzonych z ławki rezerwowych na boisko, jest Christian Gytkjaer. Były napastnik Lecha Poznań wcześnie miał możliwość pokonania strzałem Mattii Perina, ale nie był skuteczny.

1
55'

AC Monza. Schodzi: Marlon. Wchodzi: Luca Caldirola.

Marlon #4
54'

AC Monza. Schodzi: Dany Mota. Wchodzi: Christian Gytkjaer.

Dany Mota #47
1
1
54'

AC Monza. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Andrea Barberis.

Andrea Barberis #8
51'

Podanie do szeroko ustawionego na lewej stronie boiska Filipa Kosticia. Reprezetnant Serbii nie znalazł miejsca do złapania rozpędu i jedynym jego łupem było wywalczenie autu na połowie przeciwnika. Całe zamieszanie pod bramką Monzy zakończyło się nieskutecznym strzałem Dusana Vlahovicia.

48'

Przewidywania przed drugą połową meczu nie były optymistyczne. Niezdarni gospodarze mierzą się z osłabionymi gośćmi.

czas Druga połowa
komentarz

Problemy Bianconerich.

komentarz

Monza ma szansę na sprawienie sensacji.

1
Czy Juventus strzeli minimum gola po przerwie?
komentarz

Wygląda to szokująco dla kibiców wychowanych na wielkim Juventusie. Bianconeri kompletnie nie radzą sobie z ostatnim w tabeli beniaminkiem i po przerwie będą rywalizować w dziesięciu przeciwko jedenastu gospodarzom. To konsekwencja czerwonej kartki dla Angela Di Marii.

1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

43'

Euforia na trybunach w momencie zejścia z boiska Angela Di Marii.

1
1
40'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Angel Di Maria.

Symbolem frustracji w Juventusie jest czerwona kartka dla Angela Di Marii w 40. minucie. Argentyńczyk kompletnie stracił nad sobą panowanie i wymierzył cios łokciem w splot słoneczny Armando Izzo. Odcięło prąd doświadczonemu pomocnikowi w rywalizacji z ostatnim zespołem w tabeli.

3
2
1
4
37'

Monza zaatakowała z wykorzystaniem skrzydła. Pokazał się Stefano Sensi, który zamienił centrum boiska na boczną strefę. Dośrodkowanie byłego zawodnika Sassuolo oraz Interu Mediolan nie zostało wykorzystana przez Patricka Ciurrię.

32'

Monzy brakuje dokładności na zakończenie ataków, to drużyna statystycznie posiadająca najsłabszą ofensywę w lidze. Dopiero w 32. minucie Mattia Perin interweniował po pierwszym strzale celnym beniaminka. Potwierdził on wysoką formę pokazaną w tym tygodniu również w starciu z Benficą.

26'

Juventus nie potrafi odpowiedzieć jakimkolwiek interesującym atakiem, Bianconerim ponownie niewiele wychodzi na boisku. W 26. minucie Dusan Vlahović dostał podanie od Filipa Kosticia, ale serbska akcja została przerwana przytomnym blokiem.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Bremer za ostre przewinienie na boku boiska.

1
20'

Na początku meczu groźniejsi byli piłkarze z Lombardii. Były dwie małe szanse na strzelenie gola Juventusowi po dośrodkowaniach, ale w akcjach zabrakło wykończenia. Armando Izzo starał się zamknąć dogranie Marlona, ale okazał się delikatnie spóźniony do piłki.

1
16'

Niedziela rozpoczęła się dobrze zapowiadającym meczem Udinese Calcio z Interem Mediolan. Trudno było wskazać przed nim faworyta, ponieważ rewelacja początku sezonu miała atut własnego boiska, a Nerazzurri to przecież wicemistrzowie Włoch. Inter w 6. minucie strzelił gola Udinese, ale to tylko rozdrażniło przeciwnika z regionu Friulli. Udinese wyrównało w pierwszej połowie, a wygraną 3:1 zapewniło sobie w końcówce.

1
1
12'

Monza rozegrała atak na prawej stronie boiska i wypracowała miejsce do wykonania dośrodkowania Marlonowi. Starał się wepchnąć piłkę z bliska do bramki Armando Izzo, ale okazało się, że ma nieco za daleko do futbolówki.

1
5'

Juventus rozpoczął mecz z beniaminkiem bez Polaków. Wojciech Szczęsny co prawda powrócił do kadry po kontuzji, ale pozostał na ławce rezerwowych, a miejsce w podstawowym składzie zachował Mattia Perin. Arkadiusz Milik pauzował z powodu absurdalnej czerwonej kartki, która była kulminacją dwóch żółtych w poprzednim, zremisowanym 2:2 meczu z Salernitaną.

1
1
2
czas Start meczu
14:59

Arkadiusz Milik pauzuje z powodu czerwonej kartki.

1
2
4
5
6
14:48

Wojciech Szczęsny wrócił do kadry, ale w podstawowym składzie ponownie Mattia Perin.

01:59

Bianconeri nie mają punktu w grupie Ligi Mistrzów.

01:58

Juventus nie popisał się w poprzednim meczu. W środę próbował on zdobyć pierwsze punkty w Lidze Mistrzów, ale skończyło się to dużym niepowodzeniem. Co prawda Bianconeri byli na prowadzeniu 1:0 dzięki strzałowi Arkadiusza Milika, ale to Benfica zwyciężyła 2:1 w Turynie po odwróceniu wyniku.

01:56

Trener Massimiliano Allegri przed starciem w Lombardii.

01:55

Prezentacja nowego trenera beniaminka.

01:55

Monza zremisowała w meczu beniaminków.

01:54

Monza zremisowała 1:1 w poprzednim meczu z innym beniaminkiem Lecce. Na południu Włoch zdobyła prowadzenie strzałem Stefano Sensiego. Monza zabrała przewagę do szatni na przerwę, ale krótko po zmianie stron padła bramka wyrównująca.

1
1
1
01:52

Monza przygotowana do prestiżowego starcia.

1
1
01:51

W jednym z niedzielnych meczów w lidze włoskiej zmierzą się Monza z Juventusem. Beniaminek przeżywa twarde zderzenie z elitą. Również Bianconeri nie mają się czym pochwalić tuż przed przerwą reprezentacyjną - mają problem z punktowaniem w Serie A i w Lidze Mistrzów.