US Sassuolo. Schodzi: Davide Frattesi. Wchodzi: Abdou Harroui.

Abdou Harroui #8
schodzi Schodzi
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Armand Lauriente. Goście dokończą mecz w osłabieniu.

Armand Lauriente #45
US Sassuolo
1
1
81'
79'

SSC Napoli. Schodzi: Giovanni Di Lorenzo. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

Alessandro Zanoli #59
77'

Gol! Strzelił Victor Osimhen.

Victor Osimhen bezdyskusyjnie najważniejszym zawodnikiem meczu. Hat-trick napastnika Napoli, a wynik 4:0 nie pozostawia złudzeń Neroverdim!

4
1
1
77'

Druga połowa przebiega spokojnie. Napoli ma wysokie prowadzenie i bezpiecznie przybliża się do następnego zwycięstwa. Z kolei przyjezdni już specjalnie bez wiary w możliwość sprawienia niespodzianki i na razie nie postarali się nawet o gola honorowego.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Armand Lauriente za kolejne ostre przewinienie.

US Sassuolo
75'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Lopez za ostre przewinienie.

US Sassuolo
68'

W obronie Napoli interweniował z dużym wyczuciem Juan Jesus.

1
65'

US Sassuolo. Schodzi: Kristian Thorstvedt. Wchodzi: Matheus Henrique.

Matheus Henrique #7
Kristian Thorstvedt #42
1
65'

US Sassuolo. Schodzi: Andrea Pinamonti. Wchodzi: Agustin Alvarez.

Agustin Alvarez #11
61'

Sassuolo przez całe spotkanie nie wykorzystuje swoich sytuacji podbramkowych, przez co nie potrafi podnieść temperatury rywalizacji. Na przykład w 61. minucie Davide Frattesi nie oddał uderzenia z dogodnej pozycji do bramki Alexa Mereta.

1
60'

Godzina meczu za drużynami i absolutnie nic nie wskazuje na dramaturgię w ostatnim fragmencie rywalizacji.

56'
53'

W 53. minucie pokazał się Piotr Zieliński, którego uderzenie okazało się niecelne. W środku tygodnia Polak również nie spędził dużo czasu na boisku. Zieliński wszedł na boisko w końcówce wygranego 3:0 meczu z Rangers FC. W sobotę jest w podstawowym składzie i od czasu do czasu zagraża Neroverdim.

1
50'

Podanie do najbardziej wysuniętego w zespole gości Andrei Pinamontiego, ale osaczony przez obrońców Napoli nie oddał uderzenia na bramkę Alexa Mereta. Niezmiennie Azzurri z czystym kontem.

1
1
48'

Napoli stara się atakować również po zmianie stron. Na razie pierwsze skrzypce w ofensywie Azzurrich grają Victor Osimhen oraz Chwicza Kwaracchelia.

1
czas Druga połowa
46'

US Sassuolo. Schodzi: Emil Ceide. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

Hamed Junior Traore #23
Emil Ceide #15
1
1
Czy Napoli strzeli czwartego gola po przerwie?
1
komentarz

Victor Osimhen oraz Chwicza Kwaracchelia poszaleli na połowie przeciwnika w pierwszej połowie meczu. Nigeryjczyk strzelił dwa gole, a Gruzin dołożył jednego. Przewaga 3:0 praktycznie gwarantuje kandydatowi na mistrza Włoch zdobycie kompletu punktów.

45'

Doliczone dwie minuty.

1
40'

Pozostało jeszcze kilka minut w pierwszej połowie, która została zdominowana przez zawodników Napoli. Luciano Spalletti nie ma powodu do denerwowania się przebiegiem meczu.

3
36'

Gol! Strzelił Chwicza Kwaracchelia. Asystował mu Mario Rui.

Chwicza Kwaracchelia nie zadowolił się tylko asystowaniem przy golach Victora Osimhena i w 36. minucie dorzucił gola na 3:0. Gracze US Sassuolo są kompletnie zdemolowani, ponieważ ich braki w obronie są obnażane przez Napoli. Gruzin pokonał Andreę Consiglego strzałem po rewelacyjnym dograniu Maria Ruiego.

30'

Dwa kwadranse meczu za drużynami i zdecydowanie bliżej zwycięstwa na Stadio Diego Armando Maradona są gospodarze. Napoli miało szansę wykonania rzutu rożnego, ale dośrodkowanie Maria Ruiego nie dotarło do polującego na hat-tricka Victora Osimhena.

2
1
27'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem.

2
25'

Napoli potrafi oddać inicjatywę przeciwnikom, po czym odpowiada swoim niszczycielskim atakiem. Męczą się na razie Neroverdi, którzy dostali dwa ciosy od Victora Osimhena.

2
22'

Przyjezdni nie potrafią grać równie skutecznie jak piłkarze Napoli. Davide Frattesi stanął sam na sam z bramkarzem Azzurrich, ale nie poradził sobie w tych okolicznościach.

1
1
3
19'

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Chwicza Kwaracchelia.

Po Victorze Osimhenie widać głód grania i atakowania. W 19. minucie napastnik ma już na koncie dwa gole, a Napoli prowadzi 2:0. Jeszcze jedna akcja bramkowa została przeprowadzona w porozumieniu z nieposkromionym Chwiczą Kwaracchelią. Wystarczyło dostawić dobrze stopę do piłki wstrzelonej w pole karne.

16'

Na początku drugiego kwadransa meczu Sassuolo postraszyło pierwszym niebezpiecznym strzałem. Andrea Pinamonti chciał sprawdzić Alexa Mereta, a kopnięta przez niego piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Azzurrich.

2
11'

Neroverdi próbują czymkolwiek interesującym odpowiedzieć na Stadio Diego Armando Maradona. Wykonanie rzutu rożnego przez Jeremy'ego Toljana nie było niebezpieczne dla Napoli.

1
1
2
8'

Kolejna szansa na pokonanie uderzeniem bramkarza Sassuolo. Poradził sobie Andrea Consigli i w ostatnim momencie sparował piłkę kopniętą przez Maria Ruiego.

2
4'

Azzurri ruszyli do ataku od początku meczu, co stało się w tym sezonie ich znakiem rozpoznawczym. Victor Osimhen zdobył dla nich prowadzenie 1:0 w 4. minucie. Nigeryjczyk, a także między innymi Chwicza Kwaracchelia powrócili do podstawowego składu Napoli i właśnie Gruzin asystował przy bramce Victora Osimhena.

3'

Niepokonane od początku sezonu Napoli mierzy się tym razem na Stadio Diego Armando Maradona z nierówno grającym US Sassuolo. Kibice w Kampanii nie spodziewają się hamowania podopiecznych Luciano Spallettiego z rywalizacji u siebie z mającym znacznie mniejsze ambicje przeciwnikiem.

2
czas Start meczu
14:46

Piotr Zieliński zagra od początku, a Hubert Idasiak jest na ławce rezerwowych.

1
02:42

Sędzia: Antonio Rapuano

1
02:42

Piłkarze Sassuolo zwyciężyli w poprzednim meczu.

1
02:42

W takich okolicznościach Sassuolo wygrało z Hellasem.

1
02:41

Neroverdi odnieśli zwycięstwo 2:1 w poprzednim meczu z Hellasem Werona. Co prawda wcześnie jako pierwsi stracili gola po strzale Federico Ceccheriniego. Później potrafili jednak odwrócić wynik uderzeniami Armanda Lauriente oraz Davida Frattesiego.

1
02:38

Trener Neroverdich przed meczem z Sassuolo.

1
02:37

Napoli zdążyło odnieść już pięć wygranych w Lidze Mistrzów.

02:36

Tak wyglądał poprzedni mecz Napoli.

1
02:36

Piłkarze z Neapolu odnieśli zwycięstwo 3:0 z Rangers FC w piątym meczu w grupie Ligi Mistrzów. Już wcześniej podopieczni Luciano Spallettiego zapewnili sobie awans do wiosennych gier. W ostatnim tegorocznym spotkaniu w europejskim pucharze zmierzą się na Anfield z Liverpool FC. Będą bronić pierwszego miejsca w tabeli.

1
02:33

Piłkarze z Neapolu mają ostatnio bardzo dużo powodów do radości.

1
1
02:32

Piłkarze Napoli coraz bardziej umacniają się na pierwszym miejscu w rywalizacji o mistrzostwo Włoch. Podopieczni Luciano Spallettiego są niepokonani od początku sezonu, a w sobotę na Stadio Diego Armando Maradona powalczą o następny komplet punktów z US Sassuolo.