1
1
90'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez.

Wygraną 3:1 zapewnili Interowi zawodnicy wprowadzeni z ławki rezerwowych na boisko. W 90. minucie Lautaro Martinez skompletował dublet w sytuacji sam na sam z Ivanem Provedelem. Piłkę dostał od Matiasa Vecino, który nierozsądnie odgrywał w kierunku własnego bramkarza.

2
86'

Lazio. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Manuel Lazzari.

86'

Lazio. Schodzi: Adam Marusić. Wchodzi: Luca Pellegrini.

85'
83'

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Romelu Lukaku.

Nerazzurri nie zamierzali zwalniać i w 82. minucie strzelili gola na 2:1. Ponownie asystował Romelu Lukaku, który tym razem wrzucił piłkę w pobliże dalszego słupka. Znalazł się tam Robin Gosens, który w ekwilibrystyczny sposób wepchnął piłkę z bliska do bramki. Przy lądowaniu na boisku zrobił sobie krzywdę i bezpośrednio po golu była długa przerwa w grze.

3
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marusić za ostre przewinienie.

78'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Romelu Lukaku.

Bramka na 1:1 padła w 78. minucie. Podanie Romelu Lukaku trafiło w pole karne rzymian do Lautaro Martineza. Argentyńczyk sprytnie utrzymał się na nogach między obrońcami i pokonał strzałem na wślizgu wychodzącego na przedpole Ivana Provedela.

75'

Inter Mediolan ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu. W ostatnich minutach zespół z Lombardii jest często w pobliżu bramki Lazio, mimo to Ivan Provedel nie pozwala sobie na przepuszczenie piłki do siatki.

69'

Krótko po zmianach trenera Simone Inzaghiego była szansa Federico Dimarco na doprowadzenie do remisu. Uderzenie tego zawodnika zostało powstrzymane przez Ivana Provedela.

67'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

64'

Nieudane zagranie Ivana Provedela i po nim Nerazzurri mieli możliwość wykonania rzutu rożnego. Dośrodkowanie Hakana Calhanoglu nie okazało się bardzo trudne dla obrony z Rzymu.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni za ostre przewinienie na Felipe Andersonie.

60'

Lazio nie ograniczało się do bronienia minimalnej przewagi. Szanse na powiększenie prowadzenia mieli Ciro Immobile i Felipe Anderson, a w 60. minucie Luis Alberto nie pokonał Andrego Onany strzałem z kilkunastu metrów.

58'

Jeszcze jedna strata nieostrożnie grającego Francesco Acerbiego. Reprezentant Włoch oddał piłkę Felipe Andersonowi, a akcja Lazio została niebawem przerwana faulem na Mattii Zaccagnim.

55'

Kompletnie nieudane podanie na prawą stronę boiska i piłki nie udało się opanować wprowadzonemu w przerwie Denzelowi Dumfriesowi. Po chwili było ponowienie ataku i Nicolo Barella strzelił nieznacznie obok dalszego narożnika w bramce Ivana Provedela.

51'

Federico Dimarco wykonał groźne dośrodkowanie z lewej strony boiska. Starał się je wykorzystać Romelu Lukaku, jednak został zatrzymany przez wzmożone siły przeciwnika.

50'

Lazio. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Matias Vecino.

48'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem i Elseid Hysaj wstrzymał się z ponownym wprowadzeniem piłki na boisko wrzutem z autu.