(2:0)
Zakończony
Real Valladolid
komentarz

Koniec! To był świetny mecz w wykonaniu Barcelony. 4:0 z Realem Valladolid. Robert Lewandowski wygrany MVP spotkania.

704
163
22
14
16
90+2'

Gol! Strzelił Sergi Roberto.

4:0! Po centrze z prawej strony doszedł do strzału Lewandowski, ale Masip odbił piłkę na poprzeczkę! Przy dobitce Sergiego Roberto był jednak bezradny.

1081
268
63
34
39
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

171
54
28
24
24
89'

Przesadził teraz Sergi Roberto. Chciał zagrać do Lewandowskiego, ale chyba zlekceważył sytuację i kopnął bardzo niedokładnie. Mimo to dostał brawa od Polaka.

187
52
19
20
25
88'

Ładnie pograli gospodarze. Podanie w pole karne do Fatiego, ten chciał odegrać do Ferrana Torresa piętką, jednak nie wyszło mu to zbyt dobrze. Nie doszedł do strzału Hiszpan.

51
25
18
18
19
85'

W odpowiedzi mieliśmy techniczny strzał Ferrana Torresa z szesnastu metrów. Niecelny. Była tam delikatna interwencja obrońcy, ale sędziowie nie dopatrzyli się tego i nie dali Barcelonie rzutu rożnego.

28
17
20
19
43
84'

Po rzucie rożnym groźnie z szesnastu metrów uderzał Oscar Plano. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

32
11
20
11
13
82'

Dembele żegnany oklaskami, co nie zawsze jest regułą na tym stadionie.

266
65
24
10
8
82'
54
16
9
8
9
81'

Dziesięć minut do końca. Wygląda to tak, jakby gospodarze trochę zdjęli nogę z gazu.

8
7
8
10
24
79'

Zaostrzyli grę zawodnicy gości. Nie przebierają w środkach. Kolejne mocne wejście, tym razem ucierpiał Fati.

9
10
11
12
74
79'
Kike Perez #4
27
3
4
1
3
78'
Javi Sanchez #5
53
12
15
5
6
76'
3
75'
44
8
4
7
4
74'

Blisko kolejnego gola. Dembele z dużą lekkością nawinął obrońcę w narożniku pola karnego, huknął ile sił w nodze, ale trafił tylko w boczną siatkę.

41
11
11
17
8
72'

W odpowiedzi Barcelona. Fati z dużą swobodą wbiegł sobie w pole karne, jednak strzelił zbyt lekko i Masip zdążył z interwencją.

41
19
16
11
18
70'

Kolejna setka dla Valladolid! Nieodpowiedzialna strata Busquetsa na własnej połowie i parę sekund później Anuar oddawał strzał, będąc kompletnie niepilnowanym w polu karnym. Na szczęście dla gospodarzy fatalnie pudłuje.

43
21
14
14
31
69'

Przed szansą goście! To powinien być gol! Najpierw kapitalnie w sytuacji sam na sam broni ter Stegen, a po chwili piłkę z linii bramkowej wybija Kounde!

77
20
15
12
21
67'

Wracając jeszcze do gola. Nie można wykluczyć, że zostanie on zaliczony jako samobój, bo powtórki pokazały, że doszło tam do sporej ingerencji obrońcy.

17
17
16
40
182
66'

Dośrodkowanie Alexa Balde z lewej strony, ale tym razem Lewandowski nie trafił w piłkę. Gniecie Barcelona bezradnego rywala.

41
18
18
18
20
65'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ousmane Dembele.

Dublet kapitana reprezentacji Polski! Ależ to zrobił! Najpierw świetną akcję przeprowadził Dembele, zagrał prostopadle do Lewandowskiego, a ten - mimo asysty obrońcy - popisał się cudownym uderzeniem piętą!

3288
939
111
38
40
62'
Sergi Guardiola #16
10
9
4
8
10
63'

Obraz gry się nie zmienia. Barcelona w ataku pozycyjnym, cierpliwie buduje kolejne akcje. Valladolid w głębokiej obronie.

35
11
8
6
5
62'

Zablokowany strzał Alexa Balde z dwudziestego metra.

15
7
11
2
8
61'
Toni Villa #19
Ivan Sanchez #21
6
4
7
6
61'
31
4
7
3
4
61'
43
12
5
5
8
61'
18
4
3
3
1
59'

Gavi dostał piłkę w polu karnym, miał mnóstwo czasu, nikt do niego nie doskakiwał. Chyba sam był zdziwiony tym faktem, bo strzelił prosto w obrońcę.

7
14
15
8
22
57'

Raphinha w pole karne do Lewandowskiego. Ten chciał w efektowny sposób odegrać piłkę do Brazylijczyka, ale przeczytał to obrońca gości. Niewiele brakowało.

69
17
20
20
16
55'

Raphinha już się bawi sztuczkami technicznymi. Widać duży luz u piłkarzy Barcelony, którzy czują, że mają pełną kontrolę nad meczem.

70
25
8
6
13
53'

Prawdziwe oblężenie bramki Realu Valladolid. Momentami wygląda to na rozpaczliwą obronę.

127
33
12
12
14
51'

Dobry odbiór Gaviego na połowie rywala. Busquets od razu podał do Lewandowskiego, ale ten niepotrzebnie wszedł w drybling. Nie widział niepilnowanego w polu karnym Dembele.

14
15
17
25
64
50'

Barcelona miała rzut wolny niedaleko narożnika pola karnego. Raphinha strzelał bezpośrednio, ale trafił w mur.

11
8
8
13
47
49'

83 972 widzów jest obecnych na trybunach podczas dzisiejszego meczu.

89
14
14
10
4
48'

Raphinha dostał dobre podanie, łatwo wyprzedził obrońcę, ale finalnie jego strzał został zablokowany. Nie szukał już podania.