Arnau Tenas nie miał absolutnie żadnych szans na interwencję. Z 11 metrów Riyad Mahrez huknął pod poprzeczkę.

8
20
75
90+8'

Erling Haaland upadł po starciu z Andreasem Christensenem i będzie rzut karny dla przyjezdnych.

18
22
18
9
71
90+7'

Manchester City. Schodzi: Luke Mbete. Wchodzi: Oscar Bobb.

3
90+4'

Konsternacja na Camp Nou. Po kilkuminutowej przerwie Luke Mbete opuszcza murawę.

16
7
8
27
11
90+2'

Klubowi lekarze próbują unieruchomić Luke'a Mbete i znieść go z boiska na noszach. Pep Guardiola ma nietęgą minę.

8
5
12
49
10
90'

Od kilkudziesięciu sekund Luke Mbete nie podnosi się z murawy. Zderzenie z udziałem gracza gości wyglądało naprawdę niebezpiecznie.

10
10
6
14
19
88'

Dokładnie 91062 kibiców pojawiło się dzisiaj na trybunach Camp Nou!

99
34
15
8
7
86'

Robert Lewandowski przygląda się grze z ławki rezerwowych. Wygląda na to, że polski napastnik nie pojawi się na murawie.

78
37
33
187
72
85'

Arnau Tenas mógł powtórzyć wpadkę Inakiego Peni. Mało brakowało, a Kevin De Bruyne wykorzystałby błąd bramkarza FC Barcelony.

2
3
7
4
15
83'

Z narożnika boiska zagrywał Kevin De Bruyne. Piłka przeleciała nad głową Erlinga Haalanda. FC Barcelona buduje akcję od własnej bramki.

9
14
4
2
6
81'
80'

FC Barcelona. Schodzi: Inaki Pena. Wchodzi: Arnau Tenas.

#0
8
10
6
4
2
80'
7
8
7
6
6
79'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Sergi Roberto.

Po kilku próbach reprezentant Holandii dopiął swego. Sergi Roberto wypatrzył w polu karnym Memphisa Depaya, który mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

#0
116
51
17
8
13
79'

Błąd Miralema Pjanicia mógł być katastrofalny w skutkach. Bośniak miał sporo szczęścia, bo Erling Haaland nie zdołał opanować piłki.

5
6
1
5
77'

To nie jest dzień Memphisa Depaya. Holender był sam na sam ze Stefanem Ortegą i trafił prosto w bramkarza. Tylko rzut rożny.

11
14
9
16
16
74'
12
4
3
5
4
72'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Pablo Torre.

#0
14
7
6
2
9
72'
72'
72'
14
7
3
3
11
70'

Gol! Strzelił Cole Palmer. Asystował mu Joao Cancelo.

Zespołowa akcja Manchesteru City i jest już 2:2. Joao Cancelo płasko dośrodkował w pole karne, a Cole Palmer z czterech metrów trafił do siatki. Inaki Pena nie zdążył z interwencją.

15
8
5
11
26
70'

To powinna być bramka dla Manchesteru City! Inaki Pena szczęśliwie odbił piłkę po strzale z dużej odległości. Julian Alvarez miał przed sobą tylko golkipera i nawet nie trafił w światło bramki.

3
6
2
4
3
68'

Trzy bramki po dużych błędach w defensywie. Xavi i Pep Guardiola będą mieli materiał do analizy po meczu charytatywnym.

8
2
2
66'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong.

Ależ nieporozumienie w defensywie gości! Najpierw Stefan Ortega wygarnął piłkę spod nóg Memphisa Depaya, ale Frenkie de Jong poszedł za akcją i wpisał się na listę strzelców.

117
47
9
10
12
66'

Cole Palmer zmusił do interwencji golkipera FC Barcelony. Tym razem Inaki Pena nie popełnił błędu, odbijając piłkę.

7
2
2
3
4
64'

Manchester City. Schodzi: Ruben Dias. Wchodzi: Luke Mbete.

5
1
2
3
64'
64'
63'

Katalończycy próbują udokumentować swoją przewagę. Frenkie de Jong nieźle rozdziela piłki w środku boiska, goście oddalają grę od własnej bramki.

9
2
1
4
60'

Kibice FC Barcelony gromkimi brawami pożegnali strzelca gola. Niewykluczone, że był to ostatni występ Pierre-Emericka Aubameyanga na Camp Nou.

22
6
2
13
2
58'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Alex Balde.

5
2
2
3
58'
2
3
1
1
58'

FC Barcelona. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Gavi.

13
1
4
2
4
57'
3
3
2
3
14
57'
57'

Kalvin Phillips złapał się za prawą rękę po zderzeniu z Ansu Fatim. Widać grymas bólu na twarzy reprezentanta Anglii.

1
2
3
1
55'

9
52'

Wydaje się, że po zmianie stron tempo meczu nieco osłabło. Pep Guardiola i Xavi szykują kolejne zmiany w składach.

17
6
3
3
2
50'

Ansu Fati dynamicznie wbiegł w pole karne. Nic z tego nie wyszło, napastnik FC Barcelony nie zdołał oddać strzału na bramkę Manchesteru City.

3
4
5
7
9
46'
3
2
2
2
48'

Dwukrotnie Inaki Pena zatrzymał Juliana Alvareza. Później Riyad Mahrez fatalnie spudłował z kilku metrów.

7
2
4
5
5
46'

Manchester City. Schodzi: Kyle Walker. Wchodzi: Josh Wilson-Esbrand.

Josh Wilson-Esbrand #97
4
1
2
1
46'

Manchester City. Schodzi: Rico Lewis. Wchodzi: Joao Cancelo.

Rico Lewis #82
3
1
2
czas Druga połowa
46'

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Ansu Fati.

16
6
2
5
44'

Sam poszkodowany podszedł piłki. Riyad Mahrez trafił prosto w mur, po chwili Sergio Gomez uderzył obok lewego słupka.

6
4
4
7
4
44'

Jordi Alba tylko faulem mógł zatrzymać Riyada Mahreza. Algierczyk wywalczył stały fragment gry tuż przed polem karnym.

3
8
1
2
42'

Zawodnicy FC Barcelony najwidoczniej nie chcą się przemęczać. Po energicznym początku spotkania podopieczni Pepa Guardioli są częściej przy głosie.

5
7
4
2
4
39'

Kolejną okazję wypracował sobie Julian Alvarez. Reprezentant Argentyny znalazł trochę miejsca w polu karnym, po czym strzelił wysoko nad poprzeczką.

7
8
3
5
2
37'

Pierre-Emerick Aubameyang dostrzegł wychodzącego na pozycję Raphinhę. Kyle Walker stanął na linii strzału.

11
6
4
3
5
35'

Krótka przerwa w grze. Popatrzmy...

3
5
1
5
2
33'

FC Barcelona odważnie atakuje, ale musi uporządkować grę w defensywie. Brakuje zgrania między nowymi zawodnikami.

17
5
3
5
1
31'

Inaki Pena w pewnym stopniu się zrehabilitował po katastrofalnym błędzie. Bernardo Silva oddał strzał z krawędzi pola karnego i bramkarz skutecznie interweniował.

10
3
4
4
2
29'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Sergio Busquets.

Z kolei teraz nie popisał się bramkarz Manchesteru City. Pierre-Emerick Aubameyang uderzył z ostrego kąta, Stefan Ortega nie upilnował bliższego słupka i po chwili musiał wyciągać piłkę z siatki.

201
69
13
23
20
27'

Komedia pomyłek w obronie FC Barcelony. Jules Kounde stracił piłkę pod własną bramką, a Cole Palmer strzelił nad poprzeczką.

13
7
8
5
6
25'

Tymczasem obraz gry się nie zmienia, FC Barcelona ma przewagę. Jordi Alba mocno wstrzelił piłkę w pole karne i golkiper Manchesteru City był na posterunku.

15
5
5
10
9
23'

Kibice FC Barcelony próbują wesprzeć Inakiego Penę. 23-letni bramkarz na długo zapamięta rywalizację z Manchesterem City.

14
19
9
7
10
21'

Gol! Strzelił Julian Alvarez.

Nieprawdopodobna wpadka bramkarza FC Barcelony. Wydawało się, że Inaki Pena pewnie złapie piłkę po centrze Sergio Gomeza, tymczasem fatalnie się pomylił. Julian Alvarez z niewielkiej odległości wpakował piłkę do siatki.

66
73
24
26
67
19'

Raphinha ruszył prawą stroną boiska i próbował zabawić się z Sergio Gomezem. Nowy nabytek Manchesteru City stanął na wysokości zadania. Po jego odbiorze Anglicy wyprowadzili kontratak.

4
10
4
4
17'

Sergi Roberto urwał się obrońcom Manchesteru City. Sędzia uznał, że zawodnik FC Barcelony był na spalonym.

3
3
11
3
3
15'

Co za spotkanie!

9
3
1
2
13'

I znowu Ferran Torres. Hiszpański skrzydłowy wyłożył piłkę Franckowi Kessiemu, a ten w ostatniej chwili został zablokowany.

3
5
4
12
4
11'

Na lewym skrzydle Ferran Torres szukał sobie miejsca. Reprezentant Hiszpanii nawet założył "siatkę" 17-letniemu Rico Lewisowi, lecz zanotował stratę.

13
8
5
4
5
9'

Zawodnicy Manchesteru City są zamknięci we własnym polu karnym. FC Barcelona utrzymuje się przy piłce i poluje na pierwszą bramkę.

28
3
7
4
8
7'

Kolejny celny strzał Katalończyków. Tym razem swoich sił spróbował Raphinha. Stefan Ortega nie miał żadnych problemów z uderzeniem skrzydłowego gospodarzy.

19
10
7
6
6
5'

Ależ akcja w wykonaniu pomocnika FC Barcelony! Franck Kessie zapędził się pod pole karne Manchesteru City, bardzo mocno uderzył i piłka zatrzymała się na prawym słupku.

22
7
9
5
5
3'

Wrzawa na Camp Nou. Podopieczni Xaviego wymieniali podania, a przed szansą stanął Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk oddał strzał głową i Stefan Ortega wykazał się refleksem.

22
2
2
1
3
2'

Po kilkudziesięciu sekundach Rico Lewis brutalnie potraktował Jordiego Albę. Piłkarz Barcelony ucierpiał, ale chce kontynuować grę.