(3:1)
Zakończony
Viktoria Pilzno
90+2'

Zawodnicy FC Barcelony już tylko czekają na ostatni gwizdek Lawrence'a Vissera. Gra toczy się w środku boiska.

37
17
7
5
7
90'

Arbiter przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

32
12
6
5
5
88'

Czeska drużyna nie ma żadnych argumentów w ofensywie. Libor Holik zagrał w pole karne FC Barcelony i nikt nie przeciął toru lotu piłki.

15
13
10
2
6
86'

Viktoria. Schodzi: Vaclav Jemelka. Wchodzi: Libor Holik.

3
84'

Robert Lewandowski kolekcjonuje rekordy. Nowy nabytek FC Barcelony stał się pierwszym zawodnikiem w historii Ligi Mistrzów, który ustrzelił hat-tricka dla trzech różnych drużyn.

198
56
15
2
3
82'

Memphis Depay ośmieszył przeciwnika w środku boiska. Holenderski napastnik zaimponował kibicom na Camp Nou.

32
14
9
3
6
80'

FC Barcelona. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Pablo Torre.

2
78'
1
3
2
4
3
78'

Viktoria. Schodzi: Jhon Mosquera. Wchodzi: Erik Jirka.

Jhon Mosquera #18
1
5
3
2
2
78'

Viktoria. Schodzi: Adam Vlkanova. Wchodzi: Ales Cermak.

#0
1
4
2
3
3
77'

1
76'

Robert Lewandowski odzyskał piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał z lewego skrzydła. Bramkarz Viktorii Pilzno jednak nie dał się zaskoczyć.

25
9
6
10
6
74'

Lukas Kalvach strzałem z kilkudziesięciu metrów chciał zaskoczyć bramkarza FC Barcelony. Uderzenie było niecelne, Marc-Andre ter Stegen profilaktycznie złapał piłkę.

5
10
3
5
1
74'
2
74'
#0
#0
2
1
4
71'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Ousmane Dembele.

Defensywa Viktorii Pilzno ma ogromne problemy. Ousmane Dembele dostrzegł wychodzącego na pozycję Ferrana Torresa, który do asysty dorzucił bramkę. Hiszpański skrzydłowy wszedł na boisko i prezentuje się rewelacyjnie.

11
69'

Kibice FC Barcelony oszaleli na punkcie Roberta Lewandowskiego. Gorąca atmosfera na trybunach Camp Nou. Reprezentant Polski zasłużył na uznanie.

246
79
11
8
5
67'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ferran Torres.

Co on wyprawia?! Hat-trick Roberta Lewandowskiego. Polak zagrał na ścianę z Ferranem Torresem, otrzymał piłkę przed polem karnym i precyzyjnie przymierzył, przełamując ręce Jindricha Stanka. Niesamowity występ 34-latka.

31
66'

Viktoria. Schodzi: Tomas Chory. Wchodzi: Fortune Bassey.

1
65'

Stuprocentową okazję zmarnował Tomas Chory. Napastnik gości miał przed sobą tylko golkipera i spudłował.

4
10
2
2
5
65'
#0
#0
3
2
3
1
63'

Rzut wolny w pobliżu pola karnego. Dośrodkowanie Ousmane Dembele było nie dokładne, chwile później Pedri uderzył z dystansu i piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
1
4
3
62'

3
61'

Nic się nie zmienia, FC Barcelona ma miażdżącą przewagę. Przerwa w grze spowodowana problemami technicznymi sędziego liniowego.

7
5
3
2
2
59'

Ousmane Dembele najpierw zamarkował strzał, a później zanotował stratę w polu karnym. Z kolei Viktoria Pilzno zmarnowała szansę na kontratak.

3
3
4
6
3
57'

Garść statystyk. Robert Lewandowski jest pierwszym Polakiem, który zdobywał bramki w Lidze Mistrzów dla trzech różnych klubów (Borussia Dortmund, Bayern Monachium, FC Barcelona).

68
22
7
9
3
56'

2
54'

Ousmane Dembele rozegrał dwójkową akcję z Robertem Lewandowskim, który podawał w pole karne. Jeden z obrońców Viktorii stanął na drodze 34-latka.

2
1
5
30
3
52'

Kolejna akcja Roberta Lewandowskiego. Snajper próbował minąć Jindricha Stanka. Niestety, bramkarz wygarnął piłkę spod jego nóg.

8
8
6
38
7
52'

Robert Lewandowski kapitalnie przerzucił piłkę do ustawionego w polu karnym Pedriego. Lukas Kalvach zatrzymał hiszpańskiego pomocnika.

17
7
8
29
7
50'

Do rzutu wolnego podszedł Tomas Chory. Napastnik Viktorii Pilzno dośrodkował na głowę Lukasa Hejdy, środkowy obrońca przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
1
3
17
5
48'

Dokładnie 77411 kibiców na trybunach Camp Nou, a wśród nich Cezary Kulesza. Prezes PZPN z bliska przygląda się grze Roberta Lewandowskiego.

14
10
5
6
15
46'

Ansu Fati bardzo szybko przedostał się w pole karne i fatalnie przestrzelił. Czeska drużyna miała sporo szczęścia.

7
5
5
21
19
46'

To duże zaskoczenie. Po przerwie Gerard Pique wszedł na boisko za Sergiego Roberto i przejął opaskę kapitana. Na prawej flance ustawiony jest teraz Jules Kounde.

6
2
7
17
16
czas Druga połowa
46'
komentarz

Siedem trafień w pięciu spotkaniach na wszystkich frontach. Gol co 56 minut. Robert Lewandowski jest w wybornej formie strzeleckiej.

komentarz

Jak podaje serwis statystyczny "Opta", Robert Lewandowski stał się najstarszym piłkarzem, który zdobył bramkę dla FC Barcelony w swoim debiucie w Lidze Mistrzów (34 lata i 17 dni). Poprzednim rekordzistą był legendarny Henrik Larsson (32 lata i 360 dni).

98
29
6
4
7
45+3'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ousmane Dembele.

Robert Lewandowski! Reprezentant Polski ustrzelił właśnie dublet przeciwko Viktorii Pilzno. Ousmane Dembele wykorzystał zamieszanie w defensywie gości i 34-letni snajper "szczupakiem" wpakował piłkę do siatki.

38
45+2'

Miejscowi próbowali zagrozić bramce Viktorii Pilzno przed zmianą stron. Ansu Fati został staranowany w polu karnym. Po chwili Ousmane Dembele zdecydował się na strzał z dystansu, a bramkarz gości popisał się świetną interwencją.

4
2
3
3
4
45'

Lawrence Visser dorzucił jeszcze trzy minuty do pierwszej połowy.

14
8
6
4
5
44'

Gol! Strzelił Jan Sykora. Asystował mu Vaclav Jemelka.

Były piłkarz Lecha Poznań strzela na Camp Nou! Vaclav Jemelka odnalazł się na lewym skrzydle i idealnie dograł na głowę Jana Sykory. W tej sytuacji Marc-Andre ter Stegen nie miał żadnych szans.

Asysta:
67
38
34
58
46
43'

Dynamiczne wejście Ansu Fatiego. Młody zawodnik wypracował sobie szansę i wywalczył kolejny stały fragment gry.

10
8
4
6
2
42'

I kolejna szansa gospodarzy. Sergi Roberto znowu pojawił się w polu karnym i nieczysto trafił w piłkę. Nic z tego nie wyszło.

4
2
7
6
8
40'

Ależ to mogła być asysta Roberta Lewandowskiego! Polski piłkarz fantastycznie zagrał piętką do Pedriego, który zmarnował niezłą okazję. Obrońca gości interweniował na linii bramkowej.

38
19
19
12
10
39'

Wydaje się, że trzeci gol gospodarzy jest tylko kwestią czasu. Podopieczni Xaviego nie mają dość. Trwa oblężenie pola karnego Viktorii Pilzno.

43
21
9
1
5
37'

Robert Lewandowski kolejny raz zaprezentował swoje umiejętności, a kibice nagrodzili go gromkimi brawami. Później Sergi Roberto kropnął zza pola karnego i tym razem golkiper Viktorii Pilzno zażegnał niebezpieczeństwo.

60
25
9
2
4
36'

"Robert Lewandowski!" - skandują sympatycy FC Barcelony na Camp Nou. Polski snajper strzelił w ten sposób 87. gola w elitarnej Lidze Mistrzów.

210
73
21
10
10
34'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Sergi Roberto.

On to ma! Robert Lewandowski z pierwszym golem dla FC Barcelony na poziomie Ligi Mistrzów. Sergi Roberto zapędził się pod pole karne i przekazał piłkę reprezentantowi Polski. 34-latek pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

47
32'

W dalszym ciągu Katalończycy utrzymują się przy piłce. Franck Kessie szukał sobie miejsca na lewym skrzydle, lecz arbiter zasygnalizował spalonego.

10
3
4
7
6
30'

Marc-Andre ter Stegen nie ma dzisiaj zbyt wiele pracy. Zawodnicy Viktorii Pilzno jeszcze nie oddali celnego strzału na bramkę gospodarzy.

19
10
10
5
7
28'

FC Barcelona ruszyła do ataku. Robert Lewandowski próbował uderzyć piętką po podaniu Jordiego Alby. Polak trafił w jednego z rywali.

27
17
15
11
14
27'

Coś niebywałego! Zamiast rzutu karnego jest żółta kartka dla Jhona Mosquery. Piłkarz Viktorii Pilzno uderzył łokciem Andreasa Christensena.

21
36
15
15
26
27'

14
26'

Sędzia główny schował czerwoną kartkę i biegnie do monitora. Lawrence Visser ma twardy orzech do zgryzienia.

14
9
10
6
8
25'

Czyżby rzut karny? Czekamy na analizę VAR. Andreas Christensen też nie podnosi się z murawy. Wygląda na to, że Duńczyk zostanie ukarany czerwoną kartką.

14
8
10
14
16
22'

Dembele nie zdołał oddać strzału po podaniu Roberta Lewandowskiego. W polu karnym odnalazł się natomiast Franck Kessie, golkiper Viktorii Pilzno był na posterunku.

8
9
5
7
4
20'

Ousmane Dembele teraz nieco przeszarżował, ale wrócił i odzyskał piłkę. W ciągu kilku tygodni francuski skrzydłowy zmienił się nie do poznania.

11
7
3
1
7
18'

Pierwsza szansa Ansu Fatiego. Uzdolniony napastnik miał mnóstwo miejsca i huknął z dystansu. Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka.

14
6
11
4
4
17'

Podopieczni Xaviego mają pełną kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Ousmane Dembele zatańczył z obrońcami przed polem karnym.

10
8
3
4
7
15'

Franck Kessie jest jednym z czterech nowych nabytków w wyjściowym składzie FC Barcelony. Było to pierwsze trafienie pomocnika po przeprowadzce do stolicy Katalonii.

30
16
7
4
10
13'

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Jules Kounde.

FC Barcelona już na prowadzeniu! W 13. minucie Ousmane Dembele zacentrował z rzutu rożnego do Julesa Kounde, który zgrał piłkę głową do Francka Kessiego. Iworyjczyk z kilku metrów trafił do siatki.

8
12'

Tym razem Robert Lewandowski efektownym podaniem szukał Ansu Fatiego. Jindrich Stanek uprzedził reprezentanta Hiszpanii i pewnie chwycił piłkę.

13
6
2
2
4
11'

Przed pierwszym gwizdkiem Cezary Kulesza spotkał się z Joanem Laportą. Prezes PZPN przygląda się poczynaniom kapitana reprezentacji Polski.

3
1
2
2
2
11'

Ousmane Dembele wypatrzył w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Uderzenie Polaka, rykoszet i rzut rożny.

13
8
1
4
9'

Robert Lewandowski pomaga w rozegraniu przed polem karnym. Kolejne dośrodkowanie Sergiego Roberto zostało zablokowane.

11
6
3
6
2
7'

W pierwszej fazie meczu podopieczni Michala Bilka tylko przyglądają się grze. Viktoria Pilzno nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

11
10
6
1
2
5'

Gospodarze pomysłowo rozegrali rzut wolny. Ousmane Dembele oddał piłkę Pedriemu, a ten zagrał w kierunku Roberta Lewandowskiego. Skuteczna interwencja bramkarza.

20
9
6
3
4
4'

1
3'

Robert Lewandowski przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Gramy dalej!

7
5
5
5
14
2'

Katalończycy próbują narzucić swój styl gry od samego początku. Sergi Roberto ruszył prawym skrzydłem i wywalczył tylko rzut rożny.