Lewandowski takich sytuacji nie marnuje. Drugi gol Polaka! [WIDEO]

Robert Lewandowski w fenomenalnym stylu zadebiutował w Lidze Mistrzów w barwach FC Barcelony. Już w pierwszej połowie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Zobacz, jak zdobył swojego drugiego gola.

Mateusz Kozanecki
Gol Lewandowskiego na 3:1 Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: Gol Lewandowskiego na 3:1
Pierwsza połowa meczu FC Barcelona - Viktoria Pilzno obfitowała w bramki. Już w 13. minucie wynik otworzył Franck Kessie, któremu podawał Jules Kounde.

W 34. minucie swoją pierwszą bramkę w barwach "Barcy" w rozgrywkach Ligi Mistrzów strzelił Robert Lewandowski.

Pod koniec tej części gry kontaktowego gola zdobył Jan Sykora, jednak na odpowiedź ze strony gospodarzy nie trzeba było długo czekać.

Najpierw walkę o piłkę stoczył Ousmane Dembele, po czym dośrodkował w pole karne, gdzie czekał już Lewandowski. Polak nie zwykł marnować takich sytuacji. Urwał się obrońcy i głową skierował piłkę do bramki.

Tym samym podopieczni Xaviego po 45 minutach gry prowadzili już 3:1 i znaleźli się na najlepszej drodze do zdobycia trzech punktów.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zwycięży w Lidze Mistrzów?