(2:0)
Zakończony
Viktoria Pilzno
90+2'

To w zasadzie już pewne, że FC Barcelona żegna się z Ligą Mistrzów. Inter Mediolan nie pozostawił żadnych złudzeń Viktorii Pilzno na własnym stadionie.

47
29
7
8
9
90'

Trzy minuty doliczono do regulaminowego czasu.

5
5
2
4
89'

Joaquin Correa do asysty mógł jeszcze dorzucić bramkę. Snajper wyszedł na wolne pole i trafił prosto w golkipera drużyny przeciwnej.

4
2
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Joaquin Correa.

Romelu Lukaku wywalczył sobie pozycję w polu karnym po podaniu Joaquina Correi i strzelił obok interweniującego bramkarza Viktorii Pilzno. Defensywa czeskiego zespołu posypała się kompletnie.

20
14
3
8
5
85'

Romelu Lukaku złożył się do uderzenia przewrotką i nie trafił w piłkę zawieszoną w powietrzu. To mogła być przepiękna bramka.

4
2
2
84'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adam Vlkanova #88
1
1
82'

Denzel Dumfires zamierzał strzałem z dystansu zaskoczyć bramkarza. Jindrich Stanek stanął na wysokości zadania.

2
1
82'
ZMIANA
80'

Atmosfera meczu towarzyskiego na Giuseppe Meazza. Wygląda na to, że mediolańczycy chcą tylko utrzymać przewagę.

4
2
3
1
78'

7 z 27 bramek Edina Dzeko w Lidze Mistrzów padło przeciwko Viktorii Pilzno. Napastnik Interu Mediolan ma patent na mecze z czeską ekipą.

5
4
2
3
1
76'
ZMIANA
75'

Inter Mediolan ma trzybramkową przewagę i spuścił nogę z gazu w końcówce meczu. Andre Onana nie ma zbyt wiele pracy.

3
71'
ZMIANA
Kristjan Asllani #0
1
71'
ZMIANA
70'

20 minut nadziei FC Barcelony. Tylko cud może sprawić, że zespół Roberta Lewandowskiego utrzyma szanse na awans do fazy pucharowej.

4
23
2
6
1
70'
ZMIANA
Modou N'Diaye #99
Lukas Kalvach #23
1
68'

Doświadczony Edin Dzeko udowadnia swoją wartość w elitarnej Lidze Mistrzów. Bośniak ustrzelił dublet i zapracował sobie na tytuł MVP.

5
2
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Lautaro Martinez.

Koronkowa akcja Interu Mediolan i nokaut! Lautaro Martinez przekazał piłkę nieco lepiej ustawionemu Edinowi Dzeko, który zmieścił ją przy słupku. Włosi potwierdzają wysoką formę.

18
14
3
9
14
64'

6
62'

Inter Mediolan ma wszystko pod kontrolą. Podopieczni Michala Bilka w żaden sposób nie zagrażają gospodarzom.

5
5
1
2
3
59'

Edin Dzeko długo składał się do uderzenia wolejem. Bośniak przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości.

1
2
2
1
2
57'

Nie ma szczęścia Lautaro Martinez. Snajper Interu Mediolan wpadł w pole karne, oddał strzał i Jindrich Stanek uchronił gości przed stratą bramki.

3
4
2
55'

Teraz brakowało naprawdę niewiele! Henrich Mchitarjan przymierzył zza pola karnego i piłka zatrzymała się na prawym słupku.

1
2
2
2
1
54'

13
52'
1
51'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Mohameda Tijaniego. Nie wiadomo, czy defensor Viktorii Pilzno dotrwa do końcowego gwizdka.

1
1
2
1
49'

Kolejna wrzutka z rzutu rożnego. Ludek Pernica przymierzał się do strzału, ale przegrał pojedynek z Lautaro Martinezem.

3
4
1
1
49'
3
47'

Po stronie gości na boisku pojawił się dwie nowe twarze. Zawodnicy Viktorii Pilzno ruszyli do ataku, Pavel Bucha został powstrzymany przez Milana Skriniara.