(0:0)
Zakończony
RB Lipsk
komentarz

Koniec meczu! Do 80. minuty lepszy był RB Lipsk, ale później różnicę zrobiły indywidualności. Real Madryt wygrywa 2:0!

1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Toni Kroos.

Świetnie rozegrali ten rzut wolny zawodnicy Realu. Kroos podał na szesnasty metr do Asensio, a ten kapitalnym uderzeniem przy dalszym słupku podwyższa prowadzenie!

12
5
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

90'

Mendy wywalczył rzut wolny właściwie przy linii końcowej.

88'

Nie zamknął akcji na dalszym słupku Orban. Zbyt mocne dośrodkowanie i grę wznowi Courtois.

1
88'

Akcja Lipska, ale strzał Nkunku z osiemnastu metrów był niecelny. Choć nie, zablokował go Carvajal, był minimalny rykoszet. Rzut rożny.

1
85'
ZMIANA
85'
ZMIANA
84'

Krótko rozegrali rzut wolny goście, Szoboszlai miał trochę miejsca przed polem karnym, ale strzelił bardzo niecelnie.

84'
Real Madryt
1
82'
ZMIANA
83'
83'
ZMIANA
81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Vinicius Junior.

Nieprawdopodobne! To jest cały Real Madryt. Gra fatalnie, ale wystarczył błysk geniuszu Viniciusa i mamy 1:0! Kapitalna akcja Brazylijczyka na skrzydle, zagranie w pole karne do Valverde, który łatwo ograł Diallo i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku umieścił piłkę w siatce.

79'

Schlager strzelał z dystansu, lecz trafił w kolegę z drużyny.

1
2
1
77'

Akcja Lipska! Mogło być groźnie. Szoboszlai podał mocno wzdłuż pola karnego, ale Carvajal w ostatniej chwili uprzedził Nkunku, który już składał się do strzału...

2
2
1
1
1
76'

I kolejna fatalnie rozegrana kontra przez Królewskich. Rodrygo podawał do Viniciusa, któremu łatwo piłkę odebrał jeden z rywali.

74'
ZMIANA
74'

Wrzutka Alaby z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale Ruediger strzela głową niecelnie.

1
73'
72'

Ależ zmarnowali kontrę gospodarze! Świetny rajd Valverde, podanie na obieg do Rodrygo, ten dał piłkę zwrotną w pole karne, lecz Vinicius przegrał pojedynek z Gulacsim. Po chwili Asensio chciał dobijać, ale jego próba lobu okazała się bardzo niecelna.

2
71'

Chaos na boisku. Lipsk traci piłkę na własnej połowie, ale Real odpowiada niecelnym podaniem. I tak niemal cały czas.

1
68'

Teraz identycznie podawał Modrić, jednak Vinicius fatalnie przyjmował piłkę. Jak nie on.

1
68'

Płaskie zagranie Valverde w pole karne. Miało to potencjał, ale nikt nie pobiegł w kierunku piłki.

65'

Gra przerwana przez sędziego, bo na boisku leży Haidara. To efekt zderzenia z Tchouamenim. Bardzo nieprzyjemne.

1
62'

Rodrygo uderzył koszmarnie. Parę metrów nad bramką.

1
1
62'

Do bramki 27 metrów.

61'

Rodrygo wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym Lipska. Jeśli nie idzie z gry, to może stały fragment.

1
1
61'

Godzina gry za nami, a Real Madryt wciąż bez choćby jednego celnego strzału.

60'

Nacho z przerzutem na kilkadziesiąt metrów. Niedokładnie, zagranie w aut. Kolejne gwizdy. Nie podoba się taka gra kibicom.

1
58'

Długie podanie do Rodrygo, ale ten był bez szans w walce powietrznej ze stoperami Lipska.

58'

Od paru minut na boisku nie dziele się absolutnie nic. To nie jest poziom Ligi Mistrzów.

55'

Niezadowolony Carlo Ancelotti. Jego zawodnicy są zawsze spóźnieni, zostawiają dużo miejsca rywalom.

1
1
54'

Lipsk ze spokojem rozgrywa piłkę w środku pola. Real ma problem.

1
52'

Vinicius chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Wziął piłkę, minął paru przeciwników, ale trochę się pogubił na linii pola karnego i stracił.

1
50'

Courtois kapitalnie broni w sytuacji sam na sam z Wernerem, ale gol i tak nie zostałby uznany. Niemiec na spalonym.

2
49'

Dośrodkowanie Rodrygo z rzutu rożnego. Do nikogo. Pewnie na przedpolu Gulacsi.

1
48'

Męczy się na razie w ataku Real. Rodrygo zanotował "ciężki" kontakt z piłką, gdy próbował przyjęciem zgubić rywala i wbiec w pole karne. Za daleko wypuścił piłkę i nie utrzymał jej w boisku.