Liga Mistrzów: Grupa G
25 paź 2022 21:00
90+2'

Stały fragment gry wykonał Julian Brandt. Sytuację w polu karnym Manchesteru City wyjaśnił Rodri, który wygrał pojedynek powietrzny.

1
1
2
1
90'

Davide Massa doliczył jeszcze trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

1
2
88'
ZMIANA
87'
ŻÓŁTA KARTKA
Borussia Dortmund
1
87'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
A. Papadopoulos #47
schodzi Schodzi
86'

Uderzenie Manuela Akanjiego zza pola karnego. Na jego drodze stanął... Ilkay Gundogan.

84'

Nie popisał się teraz kapitan Manchesteru City. Ilkay Gundogan nie trafił w światło bramki strzeżonej przez Gregora Kobela.

1
1
82'
ZMIANA
81'
ZMIANA
78'

Obie drużyny są w komfortowej sytuacji przed 6. kolejką fazy grupowej. Nie ma forsowania tempa w końcówce spotkania.

1
76'

Zawodnicy Pepa Guardioli nie mają pomysłu w ataku. Dortmundczycy wciąż skutecznie się bronią.

2
1
74'

To nie jest najlepszy mecz w wykonaniu Juliana Brandta. Z rzutu wolnego niemiecki trafił mur ustawiony przez graczy Manchesteru City.

72'
ZMIANA
72'
Manchester City
2
70'

Już od kilku minut obraz gry się nie zmienia. Trwa oblężenie pola karnego gospodarzy.

68'

Gregor Kobel świetnie zareagował po strzale Juliana Alvareza. Szwajcar w ten sposób potwierdził swoją wysoką formę.

2
2
1
1
66'

"The Citizens" kontrolują wydarzenia boiskowe, jednak mają problemy ze skutecznością. Gregor Kobel wyrasta na bohatera meczu.

1
1
1
1
64'

3
62'

Goście nie poddają się po zmarnowanym rzucie karnym Mahreza. Akcja przeniosła się na połowę dortmundczyków.

1
1
2
60'

Odważna próba Thorgana Hazarda. Reprezentant Belgii mocno uderzył i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2
1
58'
1
1
58'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Riyad Mahrez!

Wydawało się, że to będzie formalność, tymczasem... Strzał Riyada Mahreza w lewą stroną i fantastyczna interwencja Gregora Kobela!

5
5
2
57'

Będzie rzut karny dla gości! Po faulu Emre Cana na Riyadzie Mahrezie sędzia wskazał na wapno.

1
1
57'

Karim Adeyemi wychodził na wolną pozycję, ale nie doczekał się podania. Strata Emre Cana.

55'

To nie wyglądało dobrze. Rodri mocno ucierpiał po zderzeniu z Nico Schloetterbeckiem, mamy przerwę w grze.

53'

Odpowiedź przyszła ze strony Phila Fodena. Reprezentant Anglii powinien nastawić celownik.

52'

Ależ zamieszanie w polu karnym! Jude Bellingham został zablokowany, a Youssoufa Moukoko nawet nie sięgnął piłki.

1
51'

Strzały (celne):

Borussia Dortmund - 6 (4)

Manchester City - 4 (0)

49'

Julian Brandt zagrywał w kierunku Karima Adeyemiego. Defensorzy gości szybko oddalili grę od własnej bramki.

47'

Erling Haaland zakończył swój udział w meczu już po pierwszych 45 minutach. Norweg nie zaliczy do udanych powrotu do Dortmundu.