Juventus FC
90'

Doliczone trzy minuty.

88'

Mattia Perin jednak chyba zapracuje na pozytywną notę. W drugiej połowie Włoch zaprezentował już kilka interesujących interwencji. Przed momentem popisał się obroną nogami uderzenia z kilkunastu metrów. Dlatego ekipa z Turynu jeszcze jest na powierzchni.

1
87'

Juventus FC. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Moise Kean.

84'
82'

Nie było tam sygnalizacji spalonego i podopieczni Massimiliano Allegriego mają czego żałować. Druga tak dobra szansa na doprowadzenie do remisu została zmarnowana. Tym razem sposobu na pokonanie Gianluigiego Donnarummy nie znaleźli pomocnicy Leandro Paredes oraz Manuel Locatelli.

2
1
78'
75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu i Paris Saint-Germain stara się grać na utrzymanie piłki. Przed momentem było ostre zderzenie Danilo z Presnelem Kimpembe i poszkodowanemu podopiecznemu Christophe'a Galtiera nie spieszyło się z podniesieniem z boiska na równe nogi.

2
73'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
1
70'

W ostatnim fragmencie spotkania groźniejszą szansę na poprawienie wyniku mieli gospodarze. Neymar rozwinął wysoką prędkość na lewej stronie boiska i wbiegł w szesnastkę Juventusu. Miękkie uderzenie Brazylijczyka ominęło co prawda Mattię Perina, ale również bramkę.

1
2
2
68'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti za przewinienie na Adrienie Rabiocie.

6
3
1
62'

Drżeli przez kilka minut gospodarze, dlatego musieli ponownie uspokoić sytuację na boisku. Akcja indywidualna Neymara pozwoliła zawodnikom z Francji wywalczyć wznowienie od rzutu wolnego na połowie przeciwnika i możliwość złapanie oddechu.

1
1
2
56'

Mało brakowało, a chwilę po golu Westona McKenniego, byłoby wyrównanie. Uderzenie Dusana Vlahovicia zostało zatrzymane przez Gianluigiego Donnarummę, a spychanemu Arkadiuszowi Milikowi zabrakło centymetrów do wykonania dobitki. Całe zamieszanie zakończyło się strzałem w nogi defensora Paris Saint-Germain.

12
5
1
2
6
53'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Filip Kostić.

W 53. minucie Stara Dama reaktywowała emocje w meczu. Wprowadzony w przerwie na boisko Weston McKennie strzelił gola na 1:2. Amerykanin znalazł się w odpowiednim miejscu i skorzystał z dośrodkowania Filipa Kosticia po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Nie popisał się Gianluigi Donnarumma, który ani nie przypilnował linii bramkowej, ani nie poszedł na całość na przedpolu.

58
19
5
4
4
51'

Zrobiło się dużo miejsca na boisku i starał się to wykorzystać w swoim stylu Kylian Mbappe. Rajd reprezentanta Francji w pole karne Juventusu, ale huknął z prawej nogi w boczną siatkę Mattii Perina.

3
1
49'

Po przerwie dwa uderzenia poskromione przez bramkarzy. Na początek wykazał się Gianluigi Donnarumma, a po chwili Mattia Perin. W zasadzie pierwsza tak skuteczna interwencja bramkarza Juventusu, ponieważ po wcześniejszych uderzeniach celnych przepuszczał piłkę do sieci.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

Niebawem wznowienie meczu.

2
68'
Czy Juventus strzeli gola w meczu z Paris Saint-Germain?
1
1
komentarz

Paris Saint-Germain gra sobie swobodnie między zdezorientowanymi graczami Juventusu. Gospodarze są po nieco ponad 45 minutach na zdecydowanym prowadzeniu 2:0. Kylian Mbappe skorzystał z bardzo dobrych podań Neymara oraz Achrafa Hakimiego. Jednej szansy na poprawienie wyniku z perspektywy Bianconerich nie wykorzystał Arkadiusz Milik.

1
1
4
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Mirreti za przewinienie na rozpędzonym Neymarze.

Fabio Mirreti #20
Juventus FC
1
1
2
45'

Doliczony czas.

2
4
1
41'

W ostatnich minutach raczej spokojnie na boisku. Bianconeri nie są specjalnie niebezpieczni i przynajmniej na razie nie wyglądają na drużynę zdolną do odwrócenia wyniku trzema golami. Piłka nożna widziała jednak nie takie historie.

1
3
5
36'

Gospodarze przez moment domagali się przyznania im rzutu karnego, ale Anthony Taylor dał wymownym gestem do zrozumienia, że nie dopatrzył się przewinienia Juana Cuadrado na Neymarze.

6
2
1
3
4
34'

Podanie przed pole karne Juventusu, a stamtąd uderzenie. Niecelne i Mattia Perin tym razem nie musiał interweniować.

1
1
32'

Bianconeri mieli szansę na poprawienie wyniku, jednak nie stworzyli zagrożenia swoim rozegraniem rzutu wolnego. Piłka została odprowadzona poza boisko przez Gianluigiego Donnarummę.

3
3
3
26'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos za niewyparzony język.

15
7
5
3
3
25'

Żółtą kartkę otrzymał Gleison Bremer za ostre przewinienie.

4
1
4
3
4
22'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Achraf Hakimi.

Juventus nie wykorzystał dużej szansy na gola w 19. minucie i scenariusz był praktycznie taki sam. Nie minęło dużo czasu i Paris Saint-Germain odpowiedziało skutecznym i efektownym atakiem. Ponownie Kylian Mbappe w roli głównej i paryżanie mogą cieszyć się z prowadzenia 2:0. To już bardzo konkretna przewaga.

18
6
5
18
40
19'

Juventus pokazał pazur i to, że może być groźny dla Paris Saint-Germain. Bardzo mocno zapachniało wyrównaniem. Pierwsze uderzenie Dusana Vlahovicia zostało cudownie zatrzymanie w pobliżu linii bramkowej Gianluigiego Donnarummy, a dobitka Filipa Kosticia była niedokładna.

2
1
2
4
4
15'

Ponownie wpadli w popłoch gracze Juventusu, ale paryżanie nie zakończyli uderzeniem swojego pomysłowego ataku. Trzeszczy obrona, którą próbuje dowodzić Leonardo Bonucci.

1
3
5
1
12'

Dość spokojnie poczynają sobie gospodarze. Była jedna akcja Bianconerich, jednak po płaskim dośrodkowaniu było aż dwóch chętnych do posprzątania w polu karnym Paris Saint-Germain. Ostatecznie zrobił to Presnel Kimpembe, a nie Gianluigi Donnarumma.

1
3
3
8'

Kolejne podanie z głębi pola w kierunku Kyliana Mbappe i gubi się obrona z Turynu. Tym razem naprawił błąd w ustawieniu kompanów Mattia Perin. Skuteczna interwencja dublera Wojciecha Szczęsnego na przedpolu.

3
2
2
6
3
7'

Podobno skonfliktowani, a tu taka akcja.

1
1
3
5
5'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

Odpowiedź Paris Saint-Germain była błyskawiczna i bolesna dla Bianconerich. Kylian Mbappe zdobył prowadzenie dla faworyta w 5. minucie. Miękkie podanie Neymara trafiło w pole karne do reprezentanta Francji, a ten, choć otoczony trzema obrońcami Juventusu, oddał bezkarnie uderzenie z powietrza do siatki. Mattia Perin nie nacieszył się długo czystym kontem.

12
8
13
18
51
3'

Pierwsza groźna akcja napastników Juventusu była w 3. minucie. Podanie na wolne pole dostał Dusan Vlahović. Po jego wrzutce Arkadiusz Milik szukał jeszcze pomysłowego podania zwrotnego, ale połapali się w tym gospodarze i nie pozwolili Serbowi na wpakowanie piłki z bliska do sieci.

1
3
2
1
8
2'

O biało-czarnych strojach Juventusu już wspomnieliśmy. Z kolei Paris Saint-Germain w granatowych koszulkach z białymi oraz czerwonymi elementami. Podeszli pressingiem podopieczni Massimiliano Allegriego, ale skończyło się to przewinieniem Dusana Vlahovicia na Presnelu Kimpembe.

1
3
1
1
czas Start meczu
20:59

Hymn Ligi Mistrzów wybrzmiał po raz pierwszy w sezonie w Paryżu.

5
2
3
3
20:47

W tym meczu zobaczymy jednego kadrowicza Czesława Michniewicza.

1
1
1
20:47

Ostatnie przygotowania do hitu.

20:31

Fabio Miretti jest najmłodszym debiutantem w jedenastce Juventusu na mecz z Lidze Mistrzów od czasu Stefano Piolego.