Zagranie do Messiego, piłkę w ostatnim momencie zablokował Pavard. PSG w ataku!

2
4
21
83'

Chwila radości w Paryżu. Kimpembe urwał się lewą stroną, zagrał do Mbappe, a ten wbił piłkę do siatki z pięciu metrów. Po analizie VAR okazało się, że asystent był na spalonym. Wciąż 0:1!

21
23
5
4
31
82'

Kontra Bayyernu, wykończenie Muellera pozostawiało sporo do życzenia. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
80'

Gracze PSG przy piłce, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Bayernu.

7
7
6
5
5
77'

Do dogrania z kornera doszedł Marquinhos, ale przymierzył słabo i wprost w Sommera.

14
10
9
13
11
76'
8
6
1
150
76'
75'
73'

Mbappe urwał się obronie Bayernu, w decydującym momencie zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i Sommer dobrze interweniował. Po chwili poprawiał Neymar. Za pierwszym razem został zablokowany, za drugim bramkarz odbił piłkę. Po chwili do siatki wbił ją Mbappe, ale ze spalonego! Wciąż 0:1.

13
14
4
6
60
70'

W końcu PSG w polu karnym gości, zabrakło uderzenia. Zbyt dużo podań.

12
12
7
9
6
70'
15
8
2
2
6
67'

Paryżanie nie są w stanie odebrać piłki Bayernowi. Goście cały czas nie pozwalają rywalom na wiele, sami szukają gola numer dwa.

11
5
1
3
2
64'

Pavard doszedł do dogrania z rogu, strzał sparował Donnarumma, poprawiał Eric Choupo-Moting, ale ze spalonego.

5
4
1
2
2
63'

Musiala na piąty metr do Erica Choupo-Moting, którego strzał końcami palców na słupek zbił bramkarz!

11
7
2
3
2
62'

Eric Choupo-Moting niepilnowany doszedł do piłki osiem metrów przed bramką. Gianluigi Donnarumma tym razem błędu nie popełnił.

9
4
2
61'

Mocny strzał Kimmicha, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gospodarzy.

5
4
1
3
1
60'

Bayern stara się cały czas grać swoje. Paryżanie po wejściu Mbappe szukają szans po szybkich wyjściach.

15
5
2
57'
4
57'
26
7
6
2
4
56'

Bayern prowadzi i nie zamierza oddawać rywalom piłki. Tymczasem na boisko za moment wejdzie Mbappe.

6
3
1
2
5
53'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Alphonso Davies. Rozmontowali obronę PSG goście! Z lewej strony dośrodkował Davies, a wychowanek PSG Coman uderzył precyzyjnie z pola karnego. Gianluigi Donnarumma przepuścił pod ręką uderzenie! 0:1!

84
40
8
16
93
52'

Ucierpiał Danilo. Zawodnik PSG nie dość, że został poturbowany w starciu z bramkarzem, to jeszcze pobrudził się wapnem z linii i jest "cały na biało".

6
8
1
1
11
50'

Paryżanie po przerwie trochę aktywniejsi w ofensywie. 1. połowa była słaba w wykonaniu gospodarzy.

7
1
2
2
1
49'

Strata gospodarzy, ruszył Bayern, ale Eric Choupo-Moting trochę pogubił się w okolicach pola karnego.

2
1
4
48'

Kontra paryżan, faul taktyczny, ale kartki nie ma. Pretensje o to mają do arbitra piłkarze PSG.