(0:0)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Koniec meczu! Real wygrywa w dwumeczu z Liverpoolem 6:2 i pewnie melduje się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

5
1
2
5
90+4'
5
3
1
2
1
90+4'

I nie ma rzutu karnego. Słuszna decyzja arbitra.

5
4
1
2
2
90+4'

Trafiony w rękę Tsimikas, choć najpierw piłka odbiła się od jego nogi.

1
1
1
90+3'

Sędzia idzie do monitora.

5
5
1
90+2'

VAR sprawdza czy aby Tsimikas nie zablokował ręką strzału Rodrygo.

6
2
1
90+2'
90+1'
90'

Sędzia doliczył jeszcze minimum dwie minuty.

1
1
1
1
89'

Ceballos na małej przestrzeni łatwo minął dwóch rywali. Zebrał oklaski od kibiców.

2
87'

Ostatnie minuty już typowo na dogranie tego meczu. Niewiele dzieje się na boisku.

5
4
3
5
7
86'
84'
84'
83'

Pierwszy strzał Liverpoolu w drugiej połowie. Elliott spróbował szczęścia zza pola karnego, ale... cóż, nie było opcji pokonania Courtois. Za mało siły.

1
1
3
1
82'
4
13
2
1
1
82'
2
1
1
1
5
81'

Benzema wrócił na boisko, biega normalnie. Nie sprawia wrażenia, że coś mu dolega.

6
2
2
2
4
80'

Przy okazji Benzema doznał jakiegoś urazu i jest opatrywany poza boiskiem.

9
9
7
4
5
78'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Doczekali się, ale ile było w tym przypadku! Zaczęło się od doskonałego prostopadłego podania Camavingi. Benzema miał problem z opanowaniem piłki na szesnastym metrze, ale po interwencji van Dijka futbolówka trafiła do Viniciusa. Ten chciał uderzać z powietrza, ale stracił równowagę. Jakimś cudem zdołał jeszcze podać do Benzemy, a ten trafił do pustej bramki.

16
10
4
10
14
77'

Miał szansę Liverpool. Wścieka się Klopp, bo goście przekombinowali. Elliott miał strzelać z kilkunastu metrów, a niepotrzebnie podawał jeszcze do Gakpo. Ten z ostrego kąta został zablokowany.

1
1
2
4
3
76'

Niecelny strzał Carvajala zza pola karnego.

1
1
1
75'

Salah podawał niedokładnie do Elliotta, który miał chrapkę zabrać się z piłką w pole karne. Dużo jest tego typu niedokładności w szeregach Liverpoolu.

2
2
3
1
1
72'

Vinicius chciał zagrać trochę pod publiczkę, ale dobrze w defensywie spisał się Firmino. Nie wygrał tego pojedynku jego rodak. Brakuje większej liczby tego typu akcji.

2
1
1
1
1
69'

Moment przyspieszenia i proszę! Vinicius miał trochę przestrzeni, pobiegł lewym skrzydłem, a następnie podał w pole karne do Benzemy. Francuz idealnie przyjął piłkę, ale później fatalnie spudłował!

3
3
1
2
67'

Królewscy spokojnie rozgrywają piłkę. Nie spieszą się. Mecz zrobił się dość senny. Tymczasem Liverpool nawet nie próbuje ruszyć do szybszej kontry.

1
2
66'

Liverpool jeszcze bez strzału w drugiej połowie. Mało aktywni są w ofensywie goście. Real kontroluje wydarzenia na boisku, choć kibice pewnie chcieliby zobaczyć jakieś gole.

1
1
63'

Ależ akcja Modricia przy linii bocznej. Ośmieszony Alexander-Arnold, później dośrodkowanie Chorwata było idealne na głowę Valverde, lecz ten strzela nad bramką.

1
1
2
1
1
63'

Nacho pokazał się z lewej strony, dostał podanie w tempo i szukał wycofania piłki na jedenasty metr do Benzemy. Zabrakło precyzji.

2
3
2
1
1
62'

Kontra Królewskich. Valverde dostał podanie od Modricia, miał dużo miejsca na skrzydle i szukał od razu zagrania w pole karne w stronę Viniciusa, jednak nie za bardzo się przyłożył. Wybił piłkę van Dijk.

1
61'

Pół godziny do końca i wciąż utrzymuje się bezbramkowy remis. Klopp szaleje przy linii. Liverpool nie wygląda na razie na zespół, który mógłby przypuścić szaleńczy atak na ćwierćfinał.

1
1
1
59'

Brzydszy fragment spotkania. Proste straty po jednej i drugiej stronie, jakich wcześniej nie oglądaliśmy.

1
1
1
3
2
73'
57'
57'
56'

Alexander-Arnold ratuje Liverpool przed stratą gola. Vinicius urwał się obronie po długim podaniu, podał na jedenasty metr do Benzemy, ale ten został w ostatniej chwili zablokowany.

1
2
1
53'

Valverde przegrywa pojedynek z Alissonem! Urugwajczyk powalczył jeszcze o piłkę i utrzymał ją w boisku, zagrał płasko do Benzemy i ponownie broni Alisson.

3
3
1
2
1
52'

Świetna okazja dla Realu, Vinicius dostał dobre podanie z głębi pola, ale będąc już w polu karnym niedokładnie podawał do Benzemy i wyjaśnił sytuację van Dijk.

1
1
50'

Modrić postawił na indywidualną akcję środkiem pola, jednak nie przedarł się w okolice szesnastego metra i stracił piłkę. Spokojny start tej drugiej połowy.

4
3
1
1
2
48'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Realu, ale niebezpieczeństwo zostało szybko zażegnane. Akcję gości zwieńczyło niedokładne dośrodkowanie Fabinho.