3:0
Zakończony
Polska U-17
komentarz

Niestety, Polska przegrywa z Walią 0:3 w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy. Nie zmienia to jednak faktu, że biało-czerwoni kończą rywalizację na pierwszym miejscu.

4
1
1
5
5
90+5'

4
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Iwan Morgan.

Iwan Morgan #9
Walia U-17
3
2
2
90+4'

Przepychanki na murawie.

2
2
1
2
1
90+2'

Z dystansu niecelnie uderzył Huras.

3
4
2
3
6
90+1'

Gol! Strzelił Iwan Morgan.

Posypała się defensywa Polski. Morgan opanował piłkę w polu karnym, Kowalik tylko obserwował jego ruchy, a po chwili mógł patrzeć, jak piłka futbolówka wpada do bramki.

Walia U-17
6
12
1
7
14
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

3
2
1
4
4
89'

Niestety. 0:2. Morgan ruszył w pojedynkę na naszą defensywę, Polacy nie potrafili się dobrze ustawić i rywal to wykorzystał. Pewny płaski strzał.

Walia U-17
3
9
1
7
14
87'

Walia U-17. Schodzi: Frederick Issaka. Wchodzi: Joseph Hatch.

wchodzi Wchodzi
Joseph Hatch #11
schodzi Schodzi
Frederick Issaka #19
3
86'

Walia U-17. Schodzi: Gabriele Biancheri. Wchodzi: Cody Twose.

Cody Twose #7
Gabriele Biancheri #10
2
1
2
1
85'

Kolanko w indywidualnym rajdzie środkiem pola. Strzelił fałszem, jednak zdecydowanie zbyt lekko. Broni Armstrong.

1
1
1
2
1
84'

Krzyżanowski zaczarował w narożniku pola karnego, znalazł przestrzeń do oddania strzału, jednak piłka przeleciała nad bramką.

2
1
3
1
1
82'

Gol! Strzelił Gabriele Biancheri. Asystował mu Frederick Issaka.

A jednak mamy gola... ale dla Walii. Issaka zacentrował z prawej strony, Biancheri uprzedził kryjącego na radar Kowalika i uderzył nie do obrony.

31
81'

Kowalik kopnął zza pola karnego. Źle trafił w piłkę.

1
1
2
2
6
80'

Nie będziemy czarować. Nie jest to wielkie widowisko. Niewiele wskazuje na to, żebyśmy mieli zobaczyć jakieś gole.

1
1
2
4
79'

Długie podanie do Krzyżanowskiego, łatwo ograny obrońca, ale piłka uciekła poza boisko.

2
4
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Holewiński. Za protesty. Cisnął piłką o murawę.

Axel Holewiński #1
Polska U-17
1
6
75'

Olbrzymie zamieszanie w polu bramkowym. Piłka spadła po rzucie rożnym, Huras chciał uderzyć piętą, ale został zablokowany. Niewiele tam zabrakło.

7
2
1
3
3
74'

Armstrong miał spore problemy po tym, jak Kolanko strzelał... albo wrzucał z szesnastu metrów. Pozornie niegroźna sytuacja, ale bramkarz rywali miał sporo problemów.

3
2
1
1
73'

Borys szukał prostopadłego podania w kierunku Mikołajewskiego. Świetny pomysł, ale nie opanował piłki napastnik biało-czerwonych.

2
2
2
70'

Polska U-17. Schodzi: Oskar Tomczyk. Wchodzi: Mike Huras.

1
4
2
70'

Walia U-17. Schodzi: Dylan Lawlor. Wchodzi: Alyas Debono.

Alyas Debono #15
Dylan Lawlor #5
2
2
68'

Strzał Borysa zza pola karnego zablokowany. Olbrzymia panika w obronie Walii.

3
4
2
2
2
68'

Kontra Walii. Ruszył prawym skrzydłem Issaka, ale na szczęście zagrywał zbyt blisko bramki. Pewna interwencja Holewińskiego na piątym metrze.

3
1
3
67'

Kolanko ruszył na obieg, dostał podanie w tempo, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Chyba sugerował tam reprezentant Polski, że przeciwnik blokował to ręką. Sędzia był innego zdania.

2
1
2
64'

Polacy nie potrafili wybić piłki po rzucie rożnym. Issaka zagrał niekonwencjonalnie w pole karne do Beechera, uderzenie bez przyjęcia, ale broni Holewiński.

5
1
1
1
2
62'

Bardzo mocny, ale zarazem niecelny strzał Tomczyka z ostrego kąta.

3
4
3
3
3
61'

Walia U-17. Schodzi: Joseph Andrews. Wchodzi: Alfie Tuck.

Alfie Tuck #18
Joseph Andrews #4
1
1
1
60'

Walia U-17. Schodzi: Jacob Cook. Wchodzi: Iwan Morgan.

Jacob Cook #16
3
2
1
2
2
60'

Poprzeczka po dośrodkowaniu Beechera z linii końcowej! Holewiński niby wszystko kontrolował, ale nie do końca.

4
1
1
1
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Brayden Clarke.

Brayden Clarke #6
Walia U-17
3
57'

Borys pokazał już, że potrafi uderzyć z dystansu. Miał piłkę ustawioną na 25 metrze, lecz strzelił nad poprzeczką.

1
1
56'

Polska U-17. Schodzi: Filip Wolski. Wchodzi: Krzysztof Kolanko.

Filip Wolski #7
2
2
1
1
1
56'

Niezła wrzutka Gurgula. Pokazywał się Tomczyk, lecz nie zdołał sięgnąć piłki.

2
1
55'

Polska nie schodzi z połowy przeciwnika. Czekamy na jakieś konkrety i przede wszystkim pierwszego gola.

1
3
1
52'

Polska wyraźnie zepchnęła Walię do defensywy. Zmiany zrobiły swoje.

7
1
1
1
50'

W odpowiedzi Polacy! To powinien być gol! Sznaucner podał do Mikołajewskiego, ale ten strzelił za lekko w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Górą Armstrong.

2
2
4
9
49'

Ależ było groźnie. Crew dokręcał piłkę z rzutu rożnego i niewiele brakowało, a mielibyśmy pięknego gola dla Walii. Dużo szczęścia po stronie Polski.