Alejo Veliz #36
90+6'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Joel Matip.

Nieprawdopodobne sceny w Londynie! Ostatnia minuta gry, płaskie dośrodkowanie Pedro Porro i Joel Matip katastrofalnie interweniował. Defensor wpakował piłkę do własnej bramki.

1
3
2
1
90+5'
90+5'

Nie mają pomysłu piłkarze Tottenhamu Hotspur. Defensywa Liverpoolu jest niezwykle szczelna.

1
90+3'

Rozpaczliwe próby miejscowych. Richarlison najwyżej wyskoczył do piłki, ale jego strzał był zbyt lekki.

1
1
1
90+2'

Ange Postecoglou ma ograniczone pole manewru. Zmiany z całą pewnością nie pomogły gospodarzom.

1
1
1
90'

Simon Hooper przedłużył mecz o sześć minut.

1
1
1
90'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
89'
88'
87'
86'

Strzał Yvesa Bissoumy, rykoszet i interwencja Alissona. Liverpool nadal jest w grze.

85'

Robi się nerwowo. Wygląda na to, że gracze Tottenhamu Hotspur opadli z sił.

83'
ZMIANA
Pape Sarr #29
1
83'
ZMIANA
79'

Odważna próba Dominika Szoboszlaia. Bramkarz Tottenhamu Hotspur był idealnie ustawiony.

78'

Kibice Tottenhamu zaczynają się niecierpliwić. Goście robią wszystko, by oddalić grę od własnej bramki.

76'

Virgil van Dijk miał swoją szansę. Strzał głową Holendra i piłka poszybowała nad poprzeczką.

75'

Liverpool ani oddał ani jednego strzału po zmianie stron. Teraz Klopp zdecydował się na ustawienie z piątką obrońców.

73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
72'

Juergen Klopp ma twardy orzech do zgryzienia. Jota jeszcze bardziej skomplikował sprawę liverpoolczykom.

70'

Diogo Jota obejrzał dwie żółte kartki w kilkuminutowym odstępie. Liverpool musi grać w "dziewiątkę".

1
1
1
69'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
3
2
2
2
2
68'
ZMIANA
68'
67'

Liverpool dzielnie się broni w oczekiwaniu na kontrataki. Mohamed Salah jest jednak bezradny.

65'
63'

Wygląda na to, że Liverpool walczy o remis. Alisson stara się opóźniać wznowienie gry.

61'

Niespełna pół godziny do końca regulaminowego czasu. Tottenham Hotspur poluje na bramkę numer 2.

59'

Świetne dogranie Richarlisona do Heung-min Sona. Ten drugi wbił piłkę do siatki, ale sędzia zauważył spalonego.

58'

Pape Matar Sarr oddał mocny strzał z dystansu. Alisson nie popełnił błędu.

57'

Po przerwie liverpoolczycy nie mają żadnych argumentów. Trwa oblężenie pola karnego gości.

55'

Alexis Mac Allister powinien uważać. Mistrz świata nieprzepisowo potraktował rywala, choć ma na koncie żółty kartonik.

2
1
1
1
1
53'

Emocji w Londynie nie brakuje. Tottenham Hotspur coraz mocniej naciska drużynę przyjezdnych.

51'

Alisson znowu ze świetną paradą! Tym razem Brazylijczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką po woleju Heung-min Sona.

49'

Alisson ratuje Liverpool! Brazylijski bramkarz wyciągnął się jak struna po strzale z dystansu Jamesa Maddisona.

49'

Techniczny strzał Heung-min Sona. Koreańczyk nie przecisnął się przez obronę rywali.

47'

Diogo Jota zastąpił kontuzjowanego Cody'ego Gakpo. Strzelec gola może mówić o dużym pechu.