(1:0)
Zakończony
ŁKS Łódź
90+4'

Rzut rożny dla ŁKS-u. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę złapał Jakub Bielecki.

7
5
2
5
90+3'
90+2'
2
1
4
6
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
2
5
90+1'
4
5
2
1
3
89'

ŁKS jeszcze stara się atakować, ale Ruch solidnie prezentuje się w defensywie.

2
2
2
2
88'
86'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Maciej Śliwa.

1
1
1
85'

Ruch rozgrywa piłkę i szuka kolejnego gola.

7
2
1
2
83'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
10
4
1
3
3
83'

Piłka w polu karnym ŁKS-u trafiła do Szczepana. Ten oddał uderzenie głową, ale to był strzał niecelny.

1
1
2
2
82'

Sporo dośrodkowań przed bramkę Ruchu. Obrońcy Niebieskich wybijają jednak piłkę.

1
1
1
1
81'
81'
79'

ŁKS przy piłce, ale gra toczy się daleko od bramki Ruchu.

1
2
1
75'

Gol! Strzelił Tomasz Swędrowski. Asystował mu Daniel Szczepan.

Daniel Szczepan przejął piłkę na połowie ŁKS-u, podprowadził ją przed bramkę gości i odegrał do Tomasza Swędrowskiego. Ten wykorzystał swoją sytuację! Ruch prowadzi 2:0!

25
14
1
4
7
72'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
1
1
1
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Szymon Szymański.

1
1
1
2
3
65'
65'
63'

Ładne dośrodkowanie Tomasza Swędrowskiego. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z zawodników ŁKS-u.

3
2
1
1
1
61'
61'
59'

Zamieszanie w polu karnym Ruchu, ale ostatecznie zawodnicy z Chorzowa zdołali wybić piłkę.

1
2
2
1
58'

Na uderzenie z dystansu tym razem zdecydował się Michał Mokrzycki. Jego uderzenie zostało zablokowane przez zawodnika Ruchu.

2
1
2
57'
3
1
4
55'

Z dystansu niecelnie strzelał Juliusz Letniowski.

1
49'

Ładna akcja Ruchu! W pole karne ŁKS-u wpadł Filip Starzyński, ale oddał niecelny strzał! Powinno być 2:0 dla Niebieskich!

2
1
2
3
czas Druga połowa
45+2'

Z rzutu wolnego zagrywał Michał Mokrzycki. Piłka wyleciała poza boisko.

2
2
2
1
45'

Doliczone trzy minuty.

4
1
2
2
45'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Engjell Hoti.

1
3
1
2
45'

Daniel Szczepan wpadł w pole karne ŁKS-u, ale po jego strzale piłkę pewnie złapał Aleksander Bobek.

2
1
4
2
45'

Juliusz Letniowski dryblował w polu karnym ŁKS-u. Po chwili oddał niecelne uderzenie.

2
2
2
42'

Juliusz Letniowski strzelał z dystansu. Po rykoszecie dobrze interweniował jednak Aleksander Bobek.

5
1
2
1
39'

Po rzucie rożnym ogromne zamieszanie przed bramką Ruchu! Po uderzeniu Dani Ramireza piłkę z linii bramkowej wybił Kacper Michalski.

7
3
1
3
1
38'

Łodzianie teraz zdecydowanie częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Ruchu.

6
1
1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
34'

W ostatnich minutach ŁKS śmielej ruszył do ataku. Ruch skupia się teraz na defensywie.

7
1
1
3
33'

Znakomita okazja dla ŁKS-u! W polu karnym Ruchu dobre podanie otrzymał Bartosz Szeliga, lecz z kilku metrów oddał niecelny strzał.

2
2
4
3
31'

Po zagraniu z rzutu wolnego w pole karne Ruchu piłkę do bramki Niebieskich skierował Bartosz Szeliga. Zawodnik ŁKS-u był jednak na spalonym i ten gol nie został uznany.

1
3
1
2
3
30'

W polu karnym Ruchu padł jeden z zawodników ŁKS-u. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

5
3
2
4
30'
4
1
5
29'
1
1
2
2
27'

Potrzebna chyba będzie zmiana. Boisko opuści Kay Tejan.

1
1
1
1
3
26'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników ŁKS-u.

1
2
3
25'

Ruch jest częściej przy piłce. Gospodarze starają się ją rozgrywać i szukać okazji na gola.

2
1
2
23'

Zagranie przed bramkę ŁKS-u. Piłkę pewnie złapał Aleksander Bobek.

1
1
1
2
21'

Chwilowa przerwa w grze. Zderzyli się ze sobą zawodnik Ruchu i ŁKS-u.

1
1
1
18'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

3
1
1
1
14'

Po wyrzucie piłki z autu Daniel Szczepan w polu karnym ładnie "zabrał się" z piłką i odegrał do nabiegającego Kacpra Michalskiego. Jego pierwszy strzał świetnie obronił Aleksander Bobek, ale przy dobitce bramkarz ŁKS-u był już bezradny. 1:0 prowadzi Ruch Chorzów!

19
8
1
5
5
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę ŁKS-u. Piłka przeleciała przez pole karne i wyleciała poza boisko.

2
2
1
5
13'

Będzie rzut wolny dla Ruchu. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
1
2
9'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Dani Ramirez. Bramkarz Ruchu nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
8'

Ruch atakuje i szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie gości.

5
1
1
2
7'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne ŁKS-u. Piłkę wypiąstkował bramkarz.

2
2
5'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

1
2
4'
3
1
2
1
2
3'

Michał Mokrzycki mocno zagrywał piłkę przed bramkę Ruchu. Tam dobrze złapał ją jednak bramkarz Niebieskich.

1
1
2'

ŁKS rozgrywa piłkę na własnej połowie. Ruch strara się grać wysokim pressingiem.

2
1
czas Start meczu
20:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.