(1:2)
Zakończony
Lechia Gdańsk
komentarz

I kończymy mecz w Głogowie. Chrobry przegrywa z Lechią 2:4 po hat-tricku Luisa Fernandeza!

7
4
1
2
90+7'

Machaj pewnie strzela w okienko. Chrobry zmniejsza rozmiary porażki.

2
3
11
90+7'

Mamy rzut karny dla Chrobrego. Borkowski popchnął rywala.

1
3
90+5'

Marnują dobre okazje goście. Przynajmniej dwie szanse do wyprowadzenia kontry w ostatnich sekundach i brakowało precyzji przy ostatnim podaniu.

1
4
1
1
4
90+3'

Niewiele dzieje się w tym dodatkowym czasie. Jeden i drugi zespół pewnie nie mieliby nic przeciwko, gdyby mecz już teraz się zakończył.

90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

3
1
4
90'

Ładna akcja Lechii. Conrado zagrał na szesnasty metr do niepilnowanego Zjawińskiego, ale ten strzelił zbyt słabo. Broni Dybowski.

4
3
89'

Wojtyra na wślizgu zamykał mocne dośrodkowanie z prawej strony, ale nie trafił w piłkę.

3
89'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Wolsztyński, jednak piłka przeleciała obok bramki.

3
2
88'

Biegański faulował rywala kilka metrów przed własnym polem karnym. Jedna z ostatnich szans dla Chrobrego.

2
2
1
87'

Mocne uderzenie Mandrysza zza pola karnego, ale zablokował to Brzęk.

2
85'
85'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Tupaja. Nikt nie zamknął tej akcji.

1
1
84'

Mikułko zachował się niepewnie na przedpolu. Sugerował, że był faulowany, wypuścił piłkę z rąk i Wojtyra miał sytuację strzelecką, ale z pięciu metrów nie trafił w bramkę.

1
1
1
82'

Neugebauer z rzutu rożnego, lekkie zamieszanie, doszedł do strzału Conrado, ale miał bardzo miało miejsca i czasu na decyzję i został zablokowany.

5
1
3
1
3
81'
81'

Lechia utrzymuje się przy piłce. Chrobry jest rozbity i oczywiście trudno tu dostrzec wiarę w ostatnich minutach, że coś można jeszcze pozytywnego zrobić.

7
1
2
1
1
78'

Szczepański skiksował we własnym polu karnym i niewiele brakowało o gola samobójczego. Ostatecznie piłka przeleciała w bezpiecznej odległości obok słupka.

1
1
5
1
2
77'
2
1
1
77'

Kałahur popsuł dobrze zapowiadającą się kontrę Lechii niecelnym podaniem do Conrado.

1
2
76'

Tym razem pokazał się Wojtyra. Kolejny płaski strzał z narożnika pola karnego i raz jeszcze boczna siatka.

1
75'

Machaj z rzutu rożnego i wybija piłkę Mikułko.

4
75'

Naciska Chrobry, ale Lechia nie popełnia rażących błędów w defensywie.

3
1
74'

Kuzdra wrzucał z prawej strony, zawahał się Mikułko, ale zaasekurował go Piła. Korner dla gospodarzy.

72'
71'

Bartlewicz z rzutu wolnego, ale Zarówny nie oddał celnego strzału.

70'

Lechia na początku meczu była nerwowa, ale po golu na 1:1 przejęła całkowitą kontrolę nad meczem.

11
2
66'

Luis Fernandez kompletuje hat-tricka! Potężnie uderzył z jedenastu metrów!

30
16
1
65'

I drugi w tym meczu rzut karny dla Lechii!

37
19
3
1
2
65'

Teraz dla odmiany sprawdzane jest ewentualne zagranie piłki ręką przez Kuzdrę po dośrodkowaniu Sezonienki.

16
5
1
64'

Sędzia idzie do monitora.

16
9
63'

Jest rzut rożny dla gości, ale nie pozwala wznowić gry arbiter. Nie wiadomo o co chodzi.

7
8
2
62'

Fernandez oddał soczysty strzał z dystansu i kolejny raz broni Dybowski!

9
3
2
2
62'

Powtórki pokazały, że Gabriel Estigarribia wyciągnął rękę do piłki, ale sędziowie uznali, że nie kwalifikowało się to do "jedenastki".

1
1
2
7
61'

Po strzale Diabate zaczęli protestować goście. Domagają się rzutu karnego za ewentualne zagranie piłki ręką jednego z zawodników Chrobrego.

1
1
1
60'

Błędy w defensywie Lechii po wrzutce z prawej strony. Nie potrafili wybić piłki goście, najpierw nie trafił Steblecki, po chwili zza pola karnego mocno uderzył Mandrysz, ale nie trafił w bramkę.

2
1
59'

Bartlewicz z rzutu wolnego, było odegranie piłki na piątym metrze, ale na dalszym słupku nie było żadnego z zawodników Chrobrego.

2
2
58'
2
58'

Kałahur faulował Kuzdrę w bocznym sektorze i będzie rzut wolny dla Chrobrego.

2
58'

Chrobry chce coś zrobić w ataku pozycyjnym, natomiast nie za bardzo ma ku temu argumenty.

1
3
57'

Mandrysz próbował zaskoczyć Mikułkę strzałem zza pola karnego, ale pewnie broni młody golkiper Lechii.

5
56'

Kontra Lechii, faulowany Fernandez. Hiszpan uspokoił grę, przetrzymał piłkę, choć pokazywał się na prostopadłe podanie Zjawiński. Kontrola po stronie gości.

7
1
55'

Strzał Mandrysza zza pola karnego zablokowany. Bez pomysłu Chrobry.

1
2
53'

Luis Fernandez strzela bardzo pewnie z jedenastu metrów i Lechia prowadzi już 3:1!

27
12
1
1
2
52'
3
2
1
52'

Rzut karny dla Lechii! Po podaniu Fernandeza trącił piłkę Sezonienko i został trafiony przez Dybowskiego!

10
5
3
2
51'

Kontratak Chrobrego. Kuzdra strzelił płasko z ostrego kąta, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
50'

Fernandez kolejny raz bardzo blisko gola! Miał miejsce w narożniku pola karnego po podaniu Kałahura, ale strzelił centymetry obok dalszego słupka!

5
49'
3
48'

Nie wykorzystali tego rzutu wolnego gospodarze. Piłka nie dotarła w kierunku Bougaidisa.