Koniec! Puszcza wygrywa z ŁKS-em 2:1!

2
1
90+15'

Kidrić fatalnie popsuł kontrę Puszczy. Mieli gospodarze akcję dwóch na jednego, ale podawał niedokładnie w stronę Majchrzaka.

1
1
90+14'

Flis strzelił nieznacznie nad poprzeczką po mocnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
1
1
90+12'

Hajda po chwili się podniósł.

1
2
2
90+11'

Sędzia przerywa grę, bo leży przed polem karnym Hajda. Wściekli goście.

2
2
3
90+11'

Tejan popsuł kontrę ŁKS-u. Źle odegrał piłkę do Mokrzyckiego. Zlekceważył sytuację i podał do rywala.

5
4
1
90+10'

Puszcza stara się utrzymywać przy piłce, ale nie za bardzo jej to wychodzi. Widać, że lepiej czują się w grze z kontry.

1
1
1
90+8'
ŻÓŁTA KARTKA
ŁKS Łódź
2
2
1
1
90+6'
ZMIANA
90+6'

Majchrzak na spokoju przełożył sobie piłkę na prawą nogę w polu karnym ŁKS-u, jednak strzelił obok bramki.

1
2
2
90+5'

Kolejna przerwa w grze, bo jakieś problemy zdrowotne ma Koj. Łapią go skurcze.

1
1
3
90+4'
Puszcza Niepołomice
1
1
1
2
2
90+3'

Z rzutu wolnego Pięczek i tuż nad poprzeczką strzelał głową Kidrić!

1
1
1
2
90+2'

Długie podanie w kierunku Cholewiaka, ten dziubnął sobie piłkę i był trafiony przez Nacho. Wszystko to nieopodal pola karnego.

1
1
1
90+2'
ŁKS Łódź
3
3
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 14 minut.

4
3
3
4
89'
3
2
1
1
2
89'
2
3
1
88'

Gra będzie wznowiona od bramki. Dwa z rzędu kiepskie dośrodkowania piłkarzy ŁKS-u.

4
3
1
87'

Fase wywalczył rzut rożny. Goście przycisnęli.

1
1
1
85'

ŁKS potrafi się odgryźć. Kapitalne podanie w pole karne z prawej strony, Fase opanował piłkę z rywalem na plecach, jednak strzelił tylko w boczną siatkę!

1
1
85'

Dynamiczna kontra Puszczy po odbiorze piłki. Stępień najpierw uderzył w środek bramki i Bobek odbił piłkę, a po chwili ten sam zawodnik strzelił nad poprzeczką.

1
2
1
84'
ZMIANA
83'

Kidrić wygrał fizyczny pojedynek w polu karnym, miał sporo przestrzeni, ale kąt był bardzo ostry i jego strzał z łatwością obronił Bobek. Sędzia po chwili wrócił jednak do faulu.

81'

Obrona Puszczy została wyprowadzona w pole. Tejan miał mnóstwo miejsca w polu karnym, lecz zepsuł wszystko przyjęciem piłki. Trzeba było strzelać od razu, a tak doskoczył rywal i było po zawodach.

2
3
1
80'

Czerwoną kartkę otrzymał ktoś ze sztabu zespołu gości.

3
3
2
77'

Gol uznany! Nie było spalonego!

12
7
3
2
76'

Ale to tylko pokazuje, że decydowały centymetry.

4
76'

Trochę długo to trwa.

4
74'

Jeszcze będzie rysowana linia na VAR, bo Kidrić mógł być na minimalnym spalonym.

4
2
2
2
3
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Asystował mu Rok Kidrić.

Ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Jak oni pięknie pograli! Puszcza prowadzi! Kidrić podał do Cholewiaka, a ten po dobrym przyjęciu uderzył nie do obrony z sześciu metrów!

5
5
4
1
72'

Była szansa dla Puszczy. Stępień popisał się idealnym dośrodkowaniem, ale zamykający akcję na dalszym słupku Cholewiak nie trafił w bramkę! Sędzia asystent pokazał przy tym spalonego.

1
1
71'

Mesanović dostał dobre podanie, opanował piłkę w polu karnym, jednak zdecydował się na strzał z ostrego kąta i został zablokowany. A miał przynajmniej dwie opcje do podania.

1
70'

Dawno nie było konkretu z jednej lub drugiej strony. Mecz toczy się głównie w środku boiska.

1
67'

Dla odmiany kontra ŁKS-u. Głowacki ruszył ambitnie, nie miał wsparcia, więc postanowił uderzyć zza pola karnego. Obok słupka.

2
1
66'

Kolejna kartka za faul taktyczny. Mroziński był rozpędzony na skrzydle, ale rywal nie pozwolił mu na wyprowadzenie kontry.

2
66'
1
1
1
64'
ZMIANA
62'

Puszcza gra w przewadze, a mimo to pozwala na swobodne rozgrywanie piłki przyjezdnym.

1
1
60'
ZMIANA
59'

Bartosz wbiegał w pole karne, podał mu w tempo Mroziński, lecz w pewnym momencie po prostu skończyło się boisko.

1
1
57'

Krótko wykonany rzut rożny, jednak strzał Siemaszki z osiemnastu metrów został zablokowany.

1
1
56'

Komplikuje się sytuacja ŁKS-u, który całkiem dobrze rozpoczął drugą połowę.

1
1
1
2
56'

Mamy zmianę decyzji. Małachowski wylatuje z boiska!

7
1
1
55'
CZERWONA KARTKA
7
1
1
2
55'

Małachowski prawdopodobnie zakończy udział w tym spotkaniu.

7
1
1
55'

I mamy interwencję VAR!

4
1
1
54'

Małachowski ujrzał żółtą kartkę, ale to może być sprawa dla VAR-u, bo wejście było bardzo ostre.

4
1
1
1
54'

Ależ to mogła być kontra Puszczy. Fatalna strata Małachowskiego, ale Kidrić był bardzo wolny i nic z tego nie wyszło.

1
2
52'

Spóźniony atak Koja i kolejna kartka w tym meczu.

1
1
52'
1
1
1
51'

ŁKS cały czas jest przy piłce. Puszcza nie wyszła na drugą połowę.

1
1
49'

Szeliga pokazywał się do gry, balansował na linii spalonego, jednak Hoti podawał niedokładnie w jego kierunku. Piłka przejęta przez rywali.

48'

Łodzianie chcą iść za ciosem. Puszcza zepchnięta do defensywy.

1
1
1
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kay Tejan. Asystował mu Adrian Małachowski.

Piękna akcja ŁKS-u. Co za początek! Głowacki podał do rozpędzonego Małachowskiego, ten zagrał wzdłuż piątego metra, a nabiegający Tejan uderzył nie do obrony. 1:1!