Po rzucie wolnym piłka ostatecznie w rękach bramkarza Cracovii.

1
5
5
90+2'

ŁKS jeszcze szuka swojej szansy w tym meczu. Gospodarze będą mieli rzut wolny. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
2
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
5
5
90'
1
2
2
89'
1
1
3
4
87'

To powinien być gol! W dobrej sytuacji znalazł się Pirulo, ale oddał niecelny strzał z około 11 metrów.

1
1
3
4
84'
84'
85'

W odpowiedzi niecelnie na bramkę ŁKS-u z dystansu uderzył Benjamin Kallman.

1
1
1
1
84'

Lekki strzał na bramkę Cracovii. Pewnie interweniował bramkarz.

1
1
2
81'

Rzut rożny dla ŁKS-u. Lekkie zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie goście zdołali wybić piłkę.

2
4
78'

Spokojne tempo meczu. Cracovia cały czas sumiennie i solidnie spisuje się w defensywie.

1
2
komentarz

Prof. Janusz Filipiak, prezes Cracovii i firmy informatycznej Comarch, w stanie krytycznym trafił do szpitala - poinformował RMF FM. WP SportoweFakty nieoficjalnie potwierdziły tę informację.

1
2
5
77'
74'
74'
71'

ŁKS rozgrywa piłkę na połowie Cracovii, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką gości.

1
1
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
2
2
66'

Z pola karnego ŁKS-u strzelał Michał Rakoczy. To była dobra okazja, ale strzał pomocnika Cracovii był niecelny.

1
1
2
2
65'

Druga część spotkania nie jest tak ciekawa, jak pierwsza odsłona potyczki. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji strzeleckich.

2
2
2
60'

Dobrze spisał się bramkarz Cracovii. Z dystansu strzelał Kamil Dankowski, a dobrze interweniował Sebastian Madejski.

1
2
3
60'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Virgil Ghita.

1
1
1
1
57'

Z dystansu niecelnie strzelał Pirulo.

1
1
1
1
56'

Piotr Janczukowicz dograł piłkę tuż przed bramkę Cracovii, ale tam zabrakło zawodników ŁKS-u. Nie było strzału na bramkę gości.

1
1
2
52'

Z dystansu strzelał Dani Ramirez. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
2
49'

ŁKS szuka okazji do ataku, lecz Cracovia dobrze prezentuje się w defensywie.

2
1
1
46'
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

1
4
4
45'

Po zagraniu z rzutu rożnego niecelnie z kilkunastu metrów strzelał Pirulo.

1
1
42'

Tym razem z ostrego kąta niecelnie strzelał Patryk Makuch.

1
2
3
41'

Znów przed szansą Takuto Oshima. W polu karnym ŁKS-u naciskany przez obrońców gospodarzy oddał niecelny strzał.

1
2
2
37'

Znów bardzo groźnie przed bramką ŁKS-u. Swoją szansę po indywidualnej miał Takuto Oshima, lecz jego strzał z kilku metrów został zablokowany.

2
1
2
3
4
37'

Z około 20 metrów strzelał Patryk Makuch. Piłka odbiła się od słupka bramki ŁKS-u!

2
2
3
33'

Musiał interweniować Sebastian Madejski, który obronił mocny strzał Tejana z pola karnego. To była dobra szansa gospodarzy!

1
1
2
3
31'

Nieco śmielej do ataku ruszyli zawodnicy ŁKS-u, ale gospodarze wciąż bez dobrej okazji strzeleckiej.

2
1
1
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kay Tejan.

2
2
2
2
5
27'

Kamil Dankowski strzelał w polu karnym Cracovii. Uderzenie wyblokował Kamil Glik.

3
3
1
2
5
24'

Przed chwilą znów groźnie było w polu karnym ŁKS-u. Ostatecznie piłkę złapał jednak Bobek.

3
2
2
3
4
23'

Gra cały czas toczy się daleko od bramki Cracovii. Goście na tę chwilę kontrolują losy tej potyczki.

1
2
2
23'
21'

2:0 dla Cracovii! Jani Atanasov oddał strzał z dystansu, a po rykoszecie piłka wpadła do bramki gospodarzy!

5
2
1
3
4
19'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
18'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

1
1
3
1
2
17'

Częściej przy piłce jest Cracovia. Gra toczy się daleko od bramki gości.

2
3
14'

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Asystował mu Michał Rakoczy.

Teraz jest już gol dla Cracovii! Z rzutu rożnego dośrodkował Michał Rakoczy, a w polu karnym z ostrego kąta ładny strzał głową oddał Virgil Ghita.

7
2
4
4
5
11'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola dla Cracovii! Michał Rakoczy trafił w poprzeczkę!

3
5
4
3
7
9'

Rzut karny dla Cracovii! Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, po którym Aleksander Bobek faulował Kacpra Śmiglewskiego.

1
2
4
10'
5
2
1
10'
1
1
1
2
7'

Znów dobrze spisał się bramkarz ŁKS-u. Tym razem strzelał Takuto Oshima.

2
1
1
1
1
6'

Po zespołowej akcji Cracovii z kilku metrów główkował Michał Rakoczy. Dobrze obronił Aleksander Bobek.

1
1
1
1
1
5'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1
1
1
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
2
czas Start meczu
14:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
2
14:27

- Oni są w podobnej sytuacji co my. Niezbyt dobra seria w lidze i nerwowa końcówka w pucharze zakończona awansem - przyznaje przed meczem z Cracovią w 10. kolejce PKO Ekstraklasy Kazimierz Moskal, trener piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.